Rüyada Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yüzmek (Temiz, berrak, bulanık) Sularda Yüzmenin Anlamı

Rüyada yüzmek , manevi olarak rahatlığa kavuşacağınıza , yapmış olduğunuz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize , ilim sahibi olacağınıza , istek ve arzularınıza yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , düşmanlarınızı her konuda yeneceğinize , çevrenizdeki insanlar tarafından saygınlık göreceğinize ve itibar sahibi olacağınıza delalet eder

Yüzmek, fiziki olarak çok çok enerji harcadığımız ve tüm kaslarımızı çalıştırdığımız bir aktivitedir. Yüzerken bir noktaya ulaşmak için gayret harcarız. Bu yüzden rüyada yüzdüğünü görmek, iş hayatıyla ilişkilendirilir. İş hayatında etkin olmaya yahut ticaretle uğraşılıyorsa bir ortaklıkla işlerin büyütüleceğine delalet eder. Çalışan şahıs içinse zam, prim yahut ikramiye gibi parasal bir gelir manasına gelir.

Ayrıca rüyada yüzülen suyun pak yahut pis olması rüyanın anlamını değiştirir. Temizlik amaca ulaşmayı temsil eder. Rüyada yüzülen su temizse uygulanan seyahat nihayetinde başarıya ulaşılacaktır. Kirlilik şayet amaca giden yolda yenilgiyi gösterir. Bu yüzden yüzülen su kirliyse başarısızlığın meydana çıkacağı söylenir.

Rüyada Suda Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da kesinlikle başarmak istemiş olduğunuz işi yapmaya çalışıp en sonunda başarılı olacağınıza , iş konusunda başarılı olduğunuz için mevki olarak yükseleceğinize yorulur. Rüyada denizde yahut suda yüzmek, türlü şekillerde yorumlanır. Bu dahi içerisinde yüzülen suyun durumuna göre yorumlanır.

Rüyasında rastgele bir suda yüzdüğünü ve yüzerken kurtulamayacağı yani (boğulacağı) zannıyla bir fikir içerisinde
olduğunu görmek, üzüntü ve kedere yahut sorun içerisinde vefatına (yani ölümüne) işaret olarak yorumlanır. Yani, yüzerken kurtulamayacağını, düşündüğünü gören kimse, keder ve üzüntü içerisinde ölür biçiminde yorumlanır. Ancak yüzerken cesur olduğunu ve korkmadığını görse, selamette ve iyilik içerisinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Temiz Suda Yüzmek Ne Demek?

Rüyada temiz suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , hem kişiliğiniz hem de tavırlarınızdan dolayı herkes tarafından saygı ve sevgi göreceğinize alamet eder. Temiz su, bireyin zor günlerinin geride kalacağına, tüm dertlerinin kısa sürede son bulacağına yorulur. Kişi alacağı kararlar neticesinde doğru işler yapacaktır. Karar alırken tüm ihtimallerin gözden geçirilmesi de bu noktada önemlidir. Rüyadaki pak su, genç insanlar için ileride yapılacak iyi işleri işaret eder. Kişi yaptığı doğru değerlendirmeler ışığında yerinde yatırımlar yapacak ve böylelikle parlayan bir geleceğe adım atmış olacaktır.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bulanık suda yüzmek , hem sıkıntı hem üzüntü hem de huzursuzluklarla karşılaşacağınıza işaret eder. Bulanık su, tehlikeli hallere işaret eder. Bulanık suda yüzen şahıs, iş hayatında tehlikeli işlere girer, aile hayatında huzursuzluklar baş gösterir. Bulanık su dünya hayatının karmaşıklığının sembolüdür. Kişinin yaşamı komplike bir durum alacak, dünya işlerine yönelerek maneviyat unutulacaktır. Bu yüzden geçmişteki sorunlar yineleme edilecektir.

Rüyada Kirli Suda Yüzmek

Rüyasında pis suda yüzdüğünü gören şahıs, yaşayacağı hadiseler yüzünden güçlük çekecek demektir. Yaşanan bir olaydan ötürü zarar edilebilir, parasal ve ruhani olarak yalnız kalabilir. Bu yüzden şahıs, atacağı adımlarda çok titiz olmalı ve riskli yatırımlardan kaçınmalıdır. Kirli su bir yandan dahi büyüklere saygı edilmediğinin sembolüdür. Rüya sahibi ana ve babasına saygı göstermelidir. Böylece yaşanan tüm zorlukları ana ve baba duasıyla aşabilir.

Rüyada Berrak Suda Yüzmek

Rüyada berrak suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , istek ve arzularınıza kısa süre içerisinde kavuşacağınıza , evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize yorulur.

Rüyada Karada Yüzmek

Rüyada karada yüzdüğünüzü gördüyseniz , bir yere hapsedileceğinize veya ceza evine düşeceğinize delalet eder. Rüyada karada yüzmek, reel yaşamda birtakım işler karşısında boşa vakit harcanabileceğine yorulur. Kişi gösterdiği gayret neticesinde bir arpa boyu yol alamayabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilir. Bu halde büyük amaçlar belirlenmemeli yahut hedeflere yürürken atılan adımlar doğru hesaplanmalıdır. Ancak gene de bir süre daha başarısızlık devam edecektir.

Bir kimse Rüyasında, denizde değil de karada (susuz yerde) yüzdüğünü görse, bu rüyası, onun, sıkıntıya düşeceğine yahut hapse gireceğine yahut biçarelik içerisinde kalacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Havuzda Yüzmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada havuzda yüzmek , gerçek yaşam da büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , birçok kişiden hem nankörlük hem de vefasızlık göreceğinize ve bu duruma çok üzülüp sıkıntı içerisine gireceğinize alamet eder. Rüyada havuzda yüzmek, bireyin kısa vakit içerisinde hayal kırıklığı yaşayacağına ve vefasızlık göreceğine yorulur. Vefasızlık, incinmeye ve itimat sarsılmasına yol açabilir. Bunun yanında değişik bir yoruma göre şayet parasal bir zarar söz hususu olur. Yaşanabilecek lezzetsiz olaylara eskiden tedbir alınırsa, zarar azaltılabilir. Bu yüzden bir süreliğine de olsa harcamalara alaka göstermek lazım olur.

Rüyada Yüzmek İstemek

Rüyadaki yüzme talebi, hayırlı bir kısmet neticesi gerçekleşecek evlilik manasına gelir. Güzel bir düğünden sonra neşeli günler geçirilecek, tüm dertler unutulacak, tüm yükler atılacaktır. Buna tabi biçiminde de iş hayatında verimli girişimler meydana çıkabilir. Ancak mutluluğa ve rehavete kapılıp iş hayatına gereken ehemmiyet verilmezse birtakım problemler yaşanabilir. Bu gibi haller için titiz olunması lazım olur.

Rüyada Yüzme Bilmediği Halde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada yüzme bilmediği halde yüzdüğü gören şahıs, hayırlı kazançlar elde edecektir. Bir girişimde bulunacak ve bu yeni teşebbüs birkaç sorundan sonra kazanç getirecektir. Bu yüzden iş hayatında çok disiplinli ve titiz çalışılmalıdır. Küçük problemler vaktinde halledilirse işler problemsiz bir şekilde her geçen gün daha iyi gelişecektir.

Rüyada Nehirde Yüzmek

Rüyada nehirde yüzmek, bireyin kendini hayatın akışına bıraktığı manasına gelir. Kendini olayların seyrine bırakmanın neticesi mutluluk olur. Çünkü ara sıra akışa karşı gelmek hali değiştirmez ve yaşamı epey zor duruma sokar. Böyle hallerde ademoğlu başına gelen hadiseleri olgunlukla karşılayarak doğruca yaşamın gösterdiği yönde ilerlerse mesut olur.

Rüyada Gölde Yüzmek

Rüyada gölde yüzen şahıs, iş hayatında ve aile ilişkilerinde yaptığı yanlışlardan ve işlediği günahlardan ötürü pişmanlık duyuyordur. Ancak pişman olup tövbe etmek için hiç bir vakit geç değildir. Kişi elinden geleni aslında yaptıktan sonra Allah’tan af dileyebilir ve tövbe edebilir. Tövbe eden şahıs gene de bir süre daha bu pişmanlığın verdiği vicdan azabını hissedecektir.

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzmek, rüyayı gören bireyin uzun zamandan beri ona sorun veren şeylerden kurtulmak için gayret harcadığına ve bu çabalarının neticesinde dahi istediği şeylere kavuşacağına delalet eder. Rüyada derede yüzülen su az ve sığ şayet rüyayı gören bireyin gerçekleştireceği işler neticesinde umduğu geliri elde edemeyeceğine daha düşük bir kazanç ile işlerini yapacağına delalet eder. Yüzülen su çok şayet rüyayı gören bireyin umduğundan çok daha çok bir kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Temiz Bir Derede Yüzdüğünü Görmek

Rüyada pak bir derede yüzdüğünü görmek, rüyayı gören bireyin şansının ve bahtının açıldığına ve her daima açılmış olacağına, fazlalık, bereketin daima olacağına düş sahibinin mesut ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Aynı vakitte rüyayı gören şahıs bekar şayet iyi huylu bir şahıs ile evlenme kuracağına dahi delalet eder.

Rüyada Kirli Bir Derede Yüzdüğü Görmek

Rüyada pis azıcık yüzdüğünü gören bireyin şayet arkadaş sandığı bireylerin akabinde konuştuğuna, dedikodusunun daima dostu sandığı şahıslar yönünden çıkarıldığına delalet eder. Rüyayı gören şahıs başı bağlı şayet eşi ile dövüş etmeye bekar şayet kötü gayeli ademoğlu ile evlenmeye delalet eder.

Rüyada Okyanusta Yüzmek

Rüyasında okyanusta yüzen şahıs hayırlı haberler alır. Kazanç sağlayacağı kapılar bir bir açılır. Açılan kapılardan azimle geçerken hiç bir sıkıntıdan etkilenmez.

Rüyada okyanusta yüzmenin diğer bir manası dahi devlet katında söz sahibi olunacağı, mahal ve mahal elde edileceğidir. Makam yükseldikçe hayal edilen yaşama yaklaşılır. Yükselen şahıs çevresinden gelecek desteklere karşı seçici olması gereklidir. Çünkü artan insanlar daima aşikar olurlar ve iyi niyetli gibi aşikar kötü insanlardan zarar görebilirler.

Rüyada Yağmur Suyunda Yüzmek

Rüyasında yağmur suyunda yüzen bireyin ekmeğine leke sürülmez. Bu şahıs hiç bir vakit doğru bildiği yoldan ayrılmaz. Yürüdüğü yolda direkt olarak şaşmaması iyi yerlere gelmesine neden olur. İş hayatında yahut eğitim hayatında yüksek mevkilere gelebilir. Yeter ki hayal etsin ve bunun için alın teri göstersin.

Rüyada Soğuk Suda Yüzmek

Rüyasında soğuk suda yüzen bireyin ruhu şifaya kavuşacaktır. Şifaya kavuşan ruh, ideallere ulaşmak için tüm olanaklara sahip olacaktır. Ancak ideallere ulaşmak isabetli kararlar gerektirir. Bu yüzden düş sahibi kararlarını iyi sorgulamalıdır. Dikkatle alınan kararlar yardımıyla rakiplerle girilen mücadeleler kazanılabilir.

Rüyada Çamurda Yüzmek

Rüya çamurda yüzen bireyin gerçekleştireceği bir yanılgı yüzünden büyük bir zarara uğrayacağına işaret eder. Yapılan yanılgı neticesi aile hayatında dahi tertip bozulacak ve eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacaktır. Çamur bir yönlerden de ikaz demektir. Rüya sahibi atacağı adımlarda titiz olmalı, bin düşünüp bir hareket etmelidir.

Rüyada Az Suda Yüzmek

Az suda yüzmek, düş sahibi için bir ayrılık habercisi demektir. Ayrılığı yaşam sürdüren şahıs büyük üzüntü içine düşecektir. Ancak bu süreçte kendiyle birlikte kalacak ve her şeyi düşünme fırsatı yakalayacaktır. Ancak bu hali fırsata çevirerek doğru adımlar atabilir ve hayatını yineleme yoluna koyabilir.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyasında kendisini denizde yüzerken gören şahıs, hayatındaki zorlukların üstesinden gelebilecek ve hayallerinin tamamını gerçekleştirebilecektir. Ayrıca düş sahibinin hırslı ve gayretli olduğunu dahi gösterir. Rüyada denizde yüzdüğünü görmek, bireyin araştırmayı ve öğrenmeyi seven bir şahıs olduğuna, devamlı yükselmek ve iyi bir yere gelmek istediğine işarettir. Rüyasında denizde yüzdüğünü gören kimse, talep ve arzusuna, istek ve muradına erer biçiminde yorumlanır.

Bir kimse Rüyasında, denizi yüzerek geçtiğini görse, kurtuluşa ereceği ve selamette olacağına işaretle yorumlanır. Korkarak denizde yüzdüğünü görmek iyi değildir. Bir kimse Rüyasında, korka korka denizde yüzdüğünü görse, bu rüya onun bir kaygı içine düşeceğine yahut hapse gireceğine veyahut bir hastalığa yakalanacağına işaretle yorumlanır.

Bir kimse, Rüyasında durgun bir denizde yüzdüğünü görse, devlet memuru olacağına işarettir biçiminde yorumlanır. Bir kimse denizin derinliklerinde hoş hoş yüzdüğünü görse, büyük bir işe yahut büyük bir memuriyete girer şeklinde yorumlanır. Bir kimse Rüyasında denizde kafası üstünde yüzdüğünü görse, günahından tövbe eder ve işlediği günahtan dolayı pişmanlık duyar biçiminde yorumlanır.

Rüyada Masmavi Denizde Yüzmek

Rüyada masmavi denizde yüzen bireyin fiilen bir yerlere geleceği söylenir. Kişi, tespit ettiği hedeflere sistemli bir çalışmayla ulaşacaktır. Bu halde birtakım ilerlemeler geçmişin yaralarını gün yüzüne çıkartabilir. Ancak azim her an ileriye gitmek için bir ışık olacaktır. Kişi yoğun çalışma temposuna dayanamayarak pes etmemeli, emeklerinin karşılığını alabilmek için azimle çalışmalıdır.

Rüyada Derin Denizde Yüzmek

Rüyada denizin derin olması, düş anındaki duyguya göre yorumlanır. Rüyada derin suda korkusuzca yüzülüyorsa hoş işler başarılacaktır. Suda yüzerken çekinmek şayet hastalık geçirileceğine ve hapse düşüleceğine işarettir. Rüyadaki his iyi analiz edilmeli, buna göre yorum yapılmalıdır.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Dalga, denizin sakinliğini ve rahatını bozan etkenlerden bir tanesidir. Rüyada dalgalı denizde yüzen şahıs zorlu mücadeleler yaşayabilir, acı dolu günler yanında diğer problemleri dahi meydana çıkartabilir.

Başka bir yoruma göre de dalgalı denizde yüzmek, evliliğin biteceğine işaret eder. Kişi bekarsa kısmeti kapanacak ve aradığı aşkı bulması zorlaşacaktır.

Rüyada Eşiyle Denizde Yüzmek

Rüyada eşiyle yüzen şahıs her geçen gün sıkıntılarından kurtulacaktır. Yavaş yavaş sıkıntılarından kurtulan şahıs kendini işine verecek, böylelikle kıymetli gayrimenkullere sahip olacaktır. Bu evrede sıhhatli düşünerek hareket etmesi, yalan söylemekten kaçınması lazım olur.

Rüyada Temiz Denizde Yüzdüğünü Görme

Berrak ve pak bir denizde yüzmek, helâl kazancın göstergelerinden bir tanesidir. Rüyayı gören şahıs, kazancına yasak bulaştırmayacak ve helâl yoldan varlıklı olacaktır. Bu sayede rahat ve iç huzuru yerinde bir yaşam yaşayacaktır.

Rüyada Gece Yüzmek

Rüyasında gece yüzen bireyin sorun yaşamadan kariyer basamaklarını kısa sürede çıkacağı delalet edilir. Kişiye hoş fırsatlar gelecek, tanıştığı doğru şahıslar yardımıyla pozitif ilerlemeler yaşayacaktır. Ayrıca iş hayatında olan yükseliş parasal kuvveti de yanında getirecektir. Bu yüzden alınacak dayanak doğru belirlenmeli, uzun vadeli bir yol haritası çizilmelidir.

Rüyada Dipten Yüzmek

Dipten yüzen şahıs iş yaşamında büyük bir hırs gösterecektir. Kişi hırsın etkisiyle çok çalışacak, saygı duyulan başarılar elde edecektir. Ancak bu yükselişte kem gözlere alaka göstermek lazım olur. Başarının devamı için aile büyüklerinden çokça dua alınmalıdır. İşlerin nazar yüzünden bozulması bu yolla önlenebilir.

Rüyada Yunus Balığı ile Yüzmek

Yunus balığıyla yüzen şahıs hayırlı günler yaşayacak demektir. Hayatından mutluluk ve mutluluk noksan olmayacaktır. Bu halde etrafına arkadaşça davranacak, sinirini ve stresini bu yolla atacaktır. Mutluluk yakın vakitte hoş günleri yanında getirecektir.

Rüyada Yüzerek Kıyıya Çıkmak

Rüyada yüzerek kıyıya çıkmak, ruhsal çöküntünün kısa sürede atlatılacağına işaret eder. Kader bireyin yüzüne gülecektir. Ancak etrafa karşı çok titiz olunması lazım olur. Rüya sahibi arkadaş sandığı bireylerin ihanetine uğrayabilir. Özellikle tanıdığı birisi ile ortak işe giriyorsa devamlı tetikte olması gereklidir.

Rüyada Yüzerken Korktuğunu Görmek

Denizde yüzerken çekinmek, parasal durumun düzeleceğine işarettir. Bazı yatırımlar bundan sonra meyvesini vermeye başlayacaktır. Düzelen parasal hallerle birlikte gelen sarf rahatlığı yüzü de güldürecektir.

Rüyada Yüzemeyip Boğulmak

Kişinin hatalı seçimlerinin neticeleriyle yüzleşeceğine delalet eder. Rüyasında yüzemeyip boğulan şahıs, etrafı yönünden hatalı yönlendirilecektir. Eğer aslında itimat vermeyen bir şahıs ile çalışılıyorsa temkinli olunması lazım olur. Bazen hainlik hiç beklenmeyen insanlardan gelebilir.

Rüyada Boğulmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Rüyamda Denizde yüzerek yukarı tırmanıyordum Ama cok dalga ve yüksekti Bir Adam çıkamasınız diye bizi uyardı ama ben çıkmaya devam ediyordum ve uyandım yukarı ulaşmadan

  2. Rüyamda deniz kıyısında camekanla kaplı bie yerde denize bakerken birden çok cüsseli iri bir erkek aslan denizde koşuyorken ben camekanın içinde olmama rağmen çok korkuyordum korkumdan camekandan çıkıp kaçmak istedim kaçarken aslanla temas halinde biraz kılları bana değmesine rağmen hiç bir şey yapmadan uzaklaştı ve sonra heyacan korku içindeyken uyandım 1gün sonrada rüyamda kaplan gördüm kaplan üzerime gelimuydu ne yapıyuduk unuttum boğuşuyormuduk emin olun tam ne gördüğümü unuttum
    Rüya yorumunuzu bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu