Rüya TabirleriY Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada yüzmek (Temiz, berrak, bulanık) sularda yüzmenin anlamı

Rüyada yüzmek , manevi olarak rahatlığa kavuşacağınıza , yapmış olduğunuz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize , ilim sahibi olacağınıza , istek ve arzularınıza yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza , düşmanlarınızı her konuda yeneceğinize , çevrenizdeki insanlar tarafından saygınlık göreceğinize ve itibar sahibi olacağınıza delalet eder.

Rüyada suda yüzmek ne anlama gelir?

Rüyada suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da kesinlikle başarmak istemiş olduğunuz işi yapmaya çalışıp en sonunda başarılı olacağınıza , iş konusunda başarılı olduğunuz için mevki olarak yükseleceğinize yorulur.

Rüyada temiz suda yüzmek ne demek?

Rüyada temiz suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , hem kişiliğiniz hem de tavırlarınızdan dolayı herkes tarafından saygı ve sevgi göreceğinize alamet eder.

Rüyada bulanık suda yüzmek ne anlama gelir?

Rüyada bulanık suda yüzmek , hem sıkıntı hem üzüntü hem de huzursuzluklarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada berrak suda yüzmek

Rüyada berrak suda yüzdüğünüzü gördüyseniz , istek ve arzularınıza kısa süre içerisinde kavuşacağınıza , evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize yorulur.

Rüyada karada yüzmek

Rüyada karada yüzdüğünüzü gördüyseniz , bir yere hapsedileceğinize veya ceza evine düşeceğinize delalet eder.

Rüyada havuzda yüzmek ne anlama gelir?

Rüyada havuzda yüzmek , gerçek yaşam da büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza , birçok kişiden hem nankörlük hem de vefasızlık göreceğinize ve bu duruma çok üzülüp sıkıntı içerisine gireceğinize alamet eder.

3 Yorum

  1. Rüyamda Denizde yüzerek yukarı tırmanıyordum Ama cok dalga ve yüksekti Bir Adam çıkamasınız diye bizi uyardı ama ben çıkmaya devam ediyordum ve uyandım yukarı ulaşmadan

  2. Rüyamda deniz kıyısında camekanla kaplı bie yerde denize bakerken birden çok cüsseli iri bir erkek aslan denizde koşuyorken ben camekanın içinde olmama rağmen çok korkuyordum korkumdan camekandan çıkıp kaçmak istedim kaçarken aslanla temas halinde biraz kılları bana değmesine rağmen hiç bir şey yapmadan uzaklaştı ve sonra heyacan korku içindeyken uyandım 1gün sonrada rüyamda kaplan gördüm kaplan üzerime gelimuydu ne yapıyuduk unuttum boğuşuyormuduk emin olun tam ne gördüğümü unuttum
    Rüya yorumunuzu bekliyorum

  3. rüyamda berrak bir suda sağ elimde ekmekle yüzüyordum yorumu ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu