Rüyada Nişanlandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada Nişanlandığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada nişanlandığını görmek hem iyi şeylere hem de kötü olan şeylere yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi rüyasında tanıdığı biriyle nişanlandığını gördüğünde bu hayra alamet olarak değerlendirilmez. Kısa zamanda yaşayacağı üzüntüyü ve sıkıntıyı işaret etmektedir. Eğer rüyasında tanımadığı bir kişi ile nişanlandığını görürse de rüya sahibi kötü bir durum veya tehlike ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada tanımadığı bir kişilerin birbirleriyle nişanlamasını görmesi iyiye yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin güzel ve mutlu haberlerle karşılaşacağı yönünde yorumlanmaktadır.Ayrıca rüya sahibinin huzur içinde olacağı anlamına gelmektedir.

Bekar bir birinin rüyasında nişanlandığını görmesi yeni bir kısmete yorumlanırken evli bir kişinin rüyasında nişanlandığını görmesi ise onun zor bir duruma düşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Nişana Gitmek

Bir kimsenin rüyasında bir nişan düğününe veya eğlencesine gitmesi hayırlı ve mutlu işlere işaret ermektedir. Rüyasında nişan törenine giden bir kişinin yeni kişilerle karşılaşacağı ve yeni şeyler öğreneceğini düşünülmektedir.

Rüyasında kendi nişan düğünü olan bir kişi ise uzun zamandır beklediği bir fırsatı yakalayacaktır.

Rüyada Nişan Elbisesi Giymek

Rüyasında beyaz veya buna benzer renkte nişan elbisesi giyen bekar birisi sevdiği bir insana kavuşacaktır ve evliliği yakındır.

Pembe bir nişan elbisesi ise rüya tabirlerine göre nişan yapmaya veya evlilik kararına yorumlanırken, siyah nişan elbisesi ise zengin ve büyük bir aileye gelin gitmeye alamettir.

Eskimiş veya çirkin bir nişan elbisesi ise ikinci evliliğe ya da daha evvel biriyle evlenip boşanmış kişilerle yuva kurmaya yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Ceviz İçi Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Yorumlar
 1. Kbraa dedi ki:

  Evliyim rüyamda eşimle boşanmışım tanımadigim biri ille nişanıymışım nisan yüzüğü ve nisan yok ortada aileler var nişanladınız diyolar

 2. Fatoş dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım biri ile nisanimda dans ediyordum üzerimde mavi güzel bir elbise vardı

 3. Lavin dedi ki:

  Ben tanımadığım biriyle nişanlanıyordum byükbi kalabalık var vardı

 4. Eylül dedi ki:

  Rüyamda bi düğün için hazırlanıyordu m ama.başka bir odaya girince benim insanının olduğunu gördüm amcamın oğluyla nisanlaniyordum.

 5. Ecrin dedi ki:

  Ruyamda kendimi birden kendi nisanimin icinde buluyordum.Evlenecegim kisiyi tanimiyordum ve onu hic sevmedim.Ondan uzak durmaya calisiyordum

 6. ruveydaa dedi ki:

  Rüyamda dün gece misafirlikte gördüğüm bayanın bana çeyiz hazırlAdıgını ve hiç görmedigim ve adını bilmsedigim biriyle nişsanlanıcağgımı ve en yakın akrabalarımında evime geldigini gördüm bunun tabiri nedirYükleniyor...