C Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Ceviz İçi Görmek Ve İçinde Kurt Olması Ne Anlama Gelir?

Rüyada ceviz içi görmek, kişinin geçiminin iyi hale geleceğine ve lüks bir hayat yaşamasına imkan sağlayacak olan maddi duruma kısa ve basit yönden ulaşacağına işaret eder. Kısa yoldan büyük bir kısmet elde etmeye ve lüks içinde yaşamaya, rızık bolluğuna, malının çokluğuna yorulur.

Rüyada Ceviz İçi Yemek

Yoksulluktan kurtulmaya, hasta ise şifasını bulmaya, maddi anlamda yüksek gelir elde etmeye, lüks bir yaşamın kapılarını aramaya ve rızık bolluğuna alamet edilir.

Rüyayı gören kişinin kar elde edeceği işler yapacağına ve bol rızık elde etmeye alamet eder. Kişinin çok karlı işlere imza atacağına ve büyük pay elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Ceviz İçi Satın Almak

Rüyayı gören kişinin ticaretle uğraşacağına, işveren konumuna geleceğine ve sivri zekası sayesinde işinde çok iyi noktalara geleceğine işaret eder.

İşi büyüdükçe toprak, ev, araba, yazlık, tarla gibi sahip olduğu mallarının sayısını daha çok artırmak ister. Yedikçe bitmeyen bir zenginlik denilebilir.

Rüyada Ceviz İçinde Kurt Görmek

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından pay almak ve onun üzerinden kar yaparak geçimini sürdürmek için çalışan kişiye alamet eder.

Rüyayı gören kişinin malına, mülküne göz koyan bu sebeple de sürekli malının, parasının azalmasına neden olan, dost görünen fakat tam zıddına arkasından vuran en büyük düşmanı sayılan ve sonunda ise ona hiç kimsenin veremeyeceği zararı veren bir kişiye delalet eder.

Rüyada Kabeye Umreye Ve Hacca Gitmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

4 Yorum

  1. Ceviz kiriyorum içi kurtlu çikiyor saglamini bulup yemeye çalışiyorum

  2. Ruyamda yanimda tanimadigim birkisiyle durmak sizin ceviz ayiklayip doyasiya yedik belli bi sure sonra cevizlerin icinden cok sayida kurtlar cikip biyerde toplaniyordu ama cevizlerin ici tertemizdi sonra birsuru insanlar geldi ve bize ceviz kalmamis dediler ama ceviz agacin ustu halan ceviz kayniyordu

  3. Ruyamda olmus amemle tartistimcelimde ceviz yiyorum icinde kurta deyil sinek gibi bisey ama yiyorum sonra bonya yapiyor binada geziyom rdimi goruyom birilerinin evinde kalito olmus bobami goruyomvbahceye cikiyoz annem otda yeziliklerin icinde nsne yiyo bende yiyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu