Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Timsah Görmek , Timsahla ilgili rüyalar görmek düşmana işaret eder. Rüya sahibinin yakınlarında dost gibi görünen bir düşman olduğu anlamına gelir. Bu kişi sadece dost olarak görünmez. Uzaktan izleyen ve zarar vermek için fırsat kollayan birileri de olabilir. Çevrenizdeki insanları dikkatli bir şekilde gözlemlemenizde fayda var.

Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada timsah görmek farklı anlamlara gelebilir. Bir tanesi timsahın düşmanları ve hileyi temsil ettiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi düşmanlarının hedefinde olabilir. Bu kişi yakınınızda veya uzağınızda olabilir. Canınızı yakmak için açığınızı kovalayan biri olabilir.

Rüyada Timsah Beslediğini Görmek

ruyada timsah besledigini gormek

Rüyada timsah beslediğini görmek dostunuz sandığınız ve içinizi açtığınız birinin arkanızdan iş çevirdiği ancak sizin bunun farkında olmadığınız anlamına gelir. Fazla duygusal olduğunuz için insanlara her zaman iyi niyetle yaklaşıyorsunuz ve birilerine zarar vermek aklınızın ucundan bile geçmiyor ancak karşı taraf için aynı şey söylenemez. Sizi kıskandığı için önce size yaklaşan ama niyeti kötü olan birileri olabilir.

Sevdiğiniz ve güvendiğiniz bu kişi tarafından hiç beklemediğiniz bir anda ihanete uğrayabilirsiniz. Sırrınızı verdiğiniz bu kişi kimseye anlatmaması gereken şeyleri başkalarına anlatabilir ve siz bunu başkalarından öğrenebilirsiniz. Veya size yalan söyleyerek ihanet edebilir. Yalanlarını yakaladıktan sonra ilişiğinizi kesmeniz muhtemeldir.

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu beslediğini görmek çevrenizde hilekar düşmanlarınızın olduğu ancak size çok zararı dokunamayacağını gösterir. Timsah görmek rüyalar aleminde düşmana ve hileye delalet eder. Yavru timsah beselemk, çevrenizde dost sandığınız birinin düşmanlığını gösterir.

Timsah yavrusu görmek, düşmanlarınızın size büyük zararlar veremeyeceğini ancak ufak tefek şeylerle canınızı yakmaya çalışacağını ancak bu girişimlerinin de başarısız olacağını gösterir. Bir timsahı yavrusu ile birlikte görmek etrafınızdaki bir düşmanın yanına başkalarını da alarak onları size karşı dolduruşa getirmeye çalıştığı anlamına gelir.

Ayrıca rüyada tabut görmek hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Rüyada Timsah Yumurtası Görmek

Rüyada timsah yumurtası bulmak mutluluğa ve güzel gelişmelere işarettir. Rüyada timsah görme düşman anlamına gelir ancak yumurtası güzel haberlerin müjdecisidir. Rüyada görülen bir hayvanın veya nesnenin sadece olumlu veya sadece olumsuz anlamları olmaz. Rüyada görülme şekline göre anlam da değişiklik gösterebilir.

Timsahın yumurtasını görmek rüya sahibinin hayatında yeni gelişmelerin yaşanacağını ve bu yeni gelişmelerin beraberinde huzur ve mutluluk getireceğine delalet eder. Rüya sahibinin hayatındaki olumlu gelişmeler hayata karşı olan tutumunu da çok iyi bir şekilde yönlendirir.

Rüyada Timsah Sevdiğini Görmek

ruyada timsah sevdigini gormek

Rüyada bir timsahı sevdiğini görme yakınlardaki bir düşmana delalet eder. Sizi seven ve kollayan biri gibi görünen bu kişinin yakın bir zamanda size ihanet edebileceğine işaret eder. İhanet edecek kişinin sizin sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir kişi olduğu anlamına gelir. Sizin iyi niyetle yaklaştığınız ancak size zarar vermek için fırsat kollayan biri olabilir.

Rüyada Timsah Saldırısına Uğramak

Rüyada timsah saldırısına uğradığını görmek bazı alimler tarafından kolluk kuvvetleri ile başının derde girmesi olarak da yorumlanır. İki anlama gelen timsah saldırısına uğramak ilk olarak rüya sahibinin polis veya jandarma ile başının derde girebileceği anlamına gelir. İkinci olarak ise timsah düşmanı temsil ettiği için rüya sahibinin etrafında dolanan düşmanların uygun bir zaman kolladığı şeklinde yorumlanır. Yani etrafınızda size zarar vermek isteyen kişiler var ve sizin bir açığınızı yakalamay çalışıyorlar.

Rüyada timsah görme birçok alim tarafından düşman olarak yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinde zarar vermek isteyen düşmanlar ve onların da kendi yanlarına çekmeye çalıştığı insanlar olabilir. Sadece timsahın yumurtasını görme rüya sahibinin hayatında yeni ve güzel gelişmeler olacağına delalet eder.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu