Rüyada Asker Görmek

Rüyada Asker Görmek, Asker Yolu Beklemek, Asker Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asker Görmek, kişinin malının artacağına, büyük bir rızkı elde edeceğine, uzun ve sağlık bir yaşam süreceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin işlediği bazı suçlardan dolayı başının derde gireceğine, hareketleri yüzünden kötü muamele göreceğine çevresinde birtakım problemler yaşayacağı şeklinde de yorumlanır.

Alim İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyayı gören kişi bekar ise kısmetlerinin çoğalacağına, kalplerini çalacak kişilerle karşılaşacaklarına, kısmetlerinin çoğalacağına, hayırlı bir eşe sahip olunacağına yorumlar. Rüyada asker yolu beklemek, bir düşüşe, büyük bir acıdan sonra gelen mutluluğa; kişinin kendine karşı olan güveninin artmasına ve çabayla birlikte elde edilen bir başarıya, herkesin mutluluğunu isteyen iyi kalpli bir kişiye, gönül bolluğuna, hayata karşı olan yeni sevinçlere, başarılara, mutluluk veren olaylarla karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada asker yolu gözlemek, can sıkan işlerden ve ortamlardan uzak durulacağına, iş hayatında ki başarısızlıkların gideceğine, daimî bir başarı elde edileceğine, gören kişi öğrenci ise okul hayatında büyük bir sevinç ve mutlulukla karşı karşıya kalacağına, kişi aşık ise sevdiği kişi ile kısa bir süre içerisinde bir yuva kuracağına, uzaktan gelen bir misafir ve müjdeli haberlere de dalalet eder.

Rüyada Asker Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada asker görmek güç, güven, başarı, değer verilen ve güvenilen dost gibi güzel anlamlara gelmektedir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında çok güzel değişiklikler olacaktır. Bir kimse eğer rüyasında asker olup, geçit ya da resmi bir törende görev alıyor ise, bu kişi toplumda istediği konuma gelir.

Rüyada asker görmek, güç ve kudret ile yorumlanır. Rüyada kendisinin bir generalle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin isteklerinde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir er olarak askeriyede çalıştığını görmesi, rüya sahibinin hükümet dairelerinde olan işlerini kolaylıkla neticelendireceğine işaret eder. Rüyada bir askeri birlik içinde eğitim yaptığını ya da takım halinde bir caddeden geçtiğini görmek, rüya sahibinin çalıştığı yerde sevildiğine ve her zaman için hizmetinden faydalanılıp takdirle anılacağına işaret eder.

Başka bir yoruma gören ise, rüyada bir asker, peygamber, devlet adamı ya da bir alim ile görülüyorsa, Müslümanlar hakkında yardıma işaret etmektedir. Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse, o yerlere yağmur ve yağmur ile beraber bereket yağdığı rivayet edilir. İslam alimleri asker görmeyi, müminler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olarak da yorumlamaktadırlar.

Rüyada Asker Görmek Diyanet

Rüyada asker görmek diyanet, rüyayı gören kişinin güç ve kudret sahibi olacağına, devamlı olarak makam sahibi olup herkes tarafından saygı göreceğine, çalıştığı işten kazanmış olduğu para ile birikim yapacağına işaret eder. Rüya sahibi zorluklar içerisinde kalmasına rağmen dimdik ayakta duracağına, bu zorluklardan kurtulup rahat bir nefes alacağına delalet eder. Kişi en zor zamanında bile sabırlı olur, güçlü olmayı çok iyi bilir ve kendisi dışında çevresindeki insanları da düşünür.

Rüyada Asker Görmek İhya

Rüyada asker görülmesi, hayatınız boyunca bol mutluluk ve kazanca, iş ve öğrenim hayatında başarılara, yükselmeye dalalet eder. Alim Caferi Sadık (r.a) demiştir ki; Rüya sahibi hayatı boyunca hiç görmediği bir mutluluğa, başarıya ve mertebeye çıkacaktır. Etrafında saygın, güvenilir ve bilge bir kişi olacaktır. Rüyada bir kimse asker olduğunu görür ise, evden hasta veya ölü çıkacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer bir yerde asker olduğunu görür ise, beklemediği bir dostundan haber alacağına, bir yakınının ondan yardım isteyeceğine, yarım kalan bir arkadaşlığın tekrar başlayacağına, bir dostun yardımını göreceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Üniformalı Asker Görmek Ne Anlama Gelir?

Resmi kıyafetli askerlerin rüyada görülmesi, kişilerin şan, şöhret ve saygınlık kazanmalarına yorumlanmıştır. Bazı tabirciler için, erkek evlada sahip kişilerin bu rüyayı görmeleri, çocuklarının bahsedilen ün ve şöhrete sahip olmasına yorumlanmıştır. Eğer rüya sahibi kendisinin asker olduğunu ve üniforma giydiğini rüyasında görüyorsa, uzun zamandır beklettiği bir intikamını alabilir. Din alimleri için bu rüya, Müslüman kimselerin kafirlerle savaşmalarına ve savaşı kazanmalarına yorumlanmıştır.

Rüyada Çok Asker Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asker birliği görülmesi, rüya sahiplerinin başarılı bir kariyer hayatına sahip olmalarına yorumlanmıştır. Kişiler eğer, kendilerini bir tabur askerin başında ve onlara emir verir halde görüyorlarsa yeni tanışacakları biri sayesinde bir devlet büyüğü ile tanışıklıklarının olacağı delalet edilmiştir. Rüya sahibi, bu devlet büyüğünün yanında yardımcı olarak çalışacak, zamanla da yöneticiliğe kadar rütbesini yükselteceklerdir.

Rüyada Asker Elbisesi Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahiplerinin asker üniformasını giyişleri, rüya tabircilerinin tümü tarafından alınacak büyük sorumluluklara yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin alacakları bu sorumluluk, insanların güvenliğini sağlayabilmek amacıyla yapılan bir çalışmada görev almak olabilir. Eğer kişiler, kendileriyle beraber ailelerinden birilerinin de asker üniformasını giydiği görülüyorsa, kişilerin ailelerini bir tehlikeden veya birinden korumaları gerekecektir.

Rüyada Askerle Konuşmak

Rüyada bir askerle muhabbet etmek, çok güçlü ve kudretli birinden güzel haberler almaya yorumlanmıştır. Bazı rüya alimleri içinse bu rüya, kişilerin çok güvenilir bir dosta sahip olduğuna ve bu dostlarının kendilerine bir faydaları dokunmasına yorumlanmıştır. Eğer rüyayı görmüş kişi, kendisini asker olarak görüyor ve etrafındaki başka askerlerle bir şeyler hakkında konuşuyorsa iş konuşmak için biriyle bir toplantı gerçekleştirebilir.

Rüyada Asker Topluluğu Görmek

Rüyada asker kışlası görmek, kişilerin gerçekten kalabalık bir yerde bulunmalarına delalet edilmiştir. Bu kalabalık bir düğün için toplanmış insanlardan oluşabilir. Yani rüya sahipleri gerçek hayatlarında bir düğünde bulunabilir. Bu düğünde yer alan insanlardan biri ile hayırlı bir iş konusunda konuşabilirler. Eğer rüya sahibi, bir asker topluluğu gördükten sonra onlara emir verdiğini görüyorsa, askere gidecektir. Askerliğini yapmış kişilerin bu rüyayı görmesi ise oğullarının ya da torunlarının askerlik mesleğini icra etmelerine yorumlanmıştır.

Rüyada Rütbeli Asker Görmek

Rütbeli askerlerin rüyada görülmesi, rüya sahibinin ailesine sözü geçen, çevresinde de çok saygın biri olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahibi eğer rüyasında bir komutan görüyorsa, birine karşı zafer kazanacaktır. Bu zafer fiziki bir zafer olmak zorunda değildir. Kişiler herhangi biriyle sözlü olarak tartışmaya girmiş olabilir. Eğer tartışmaları sonlanmadıysa kişilerin haklılığı ile sonuçlanacaktır. Sonlanan tartışma konuları yeniden gündeme gelebilir. Eğer rüya sahipleri bir er görüyorlarsa, birinden bir şey yapmaları konusunda istek ya da emir alabilirler. Bu istek, kişilerin çok sevdiği ve saydığı birinden gelecektir, bu nedenle de kişiler o isteği pek istekli olmasalar da yerine getirmek zorunda kalabilir.

Rüyada Silahlı Asker Görmek

Rüyada askerlerin silah tuttuklarının görülmesi, bazı yorumcular için rüya sahiplerinin yeni düşmanlar edinmesine yorumlanmıştır. Özellikle rüya sahipleri yeni bir şehre taşındıysalar, başarıları nedeniyle kıskanılabilir, bu nedenle de kendilerini hiç tanımayan insanlar dahi onlara düşman olabilirler. Bazı rüya alimlerine göre ise bu rüya kavgaların sona ermesine yorumlanmıştır. Eğer rüyada görülen askerler silahlarını rüya sahiplerine doğru tutuyorlarsa veya rüya sahiplerini bir konuda uyarmaya çalışıyorlarsa, kişilerin kavgalı ya da dargın oldukları kimseler rüya sahiplerinden özür dileyebilirler. Bu sayede aralarındaki buzlar eriyecek ve rüya sahipleri daha mutlu olacaklardır.

Rüyada Asker Yolu Beklemek

Rüyada asker yolu beklemek, rüyayı gören kişinin bir süreliğine geçiminin zorlaşacağına, maddi olarak kötü bir döneme gireceğine ve elindeki mal varlığının azalacağına işaret eder. Rüya sahibi hayalini kurduğu iş yaşamına ancak çok çalışarak ulaşabilir. Rüyayı gören kişi gece gündüz demeden çok çalışır ise, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, her çektiği sıkıntıda yeni bir yol bularak feraha ulaşacağına işaret eder.

Rüyada askere giden birinin dönmesini beklemek, rüyanın şartlarına göre farkı yorumlar alabilir. Bu rüya, rüya sahibi içinde bulunduğu sıkıntılara bir çözüm bulamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine işaret eder. Rüya sahibi ancak kendi çabası ve emekleri sonucunda rahat ve güzel günlere sahip olabilir.

Rüyayı gören kişi bir kadınsa ve bir askerle oturup sohbet ediyorsa ya da konuşuyorsa bir muradı olacak ve muradı için sabrının sonunda o murada ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi, rüyasında beyazlar içinde bir deniz askeri görmüş ise uzak bir şehirden güzel bir haber veya kısmet beklediğini ve bu kısmetin kısa bir süre içerisinde geleceğini belirtmektedir. Rüyada asker beklemek tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Yolunu Beklemek

Rüyada yol beklemek, rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda pürüz çıkmasından dolayı maddi ve manevi olarak zarar edeceğine işaret eder. Ancak rüya sahibi bu durumu kendi emek ve çabaları ile toparlayarak iş yaşamını yoluna koyacak, kendi alanında sözü geçen bir isim haline gelecektir.

Rüyada Birini Beklemek

Rüyada birini beklediğini görmek, rüyayı gören kişinin övüleceği, yaptığı işlerin takdir toplayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada beklemek, rüya tabircileri tarafından hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayal ettiği her şeyi sırasıyla yaşayacağına işaret eder. Beklemenin rüya tabiri, kişinin düşünce olarak olgunlaşması için sabretmesi gerektiğini ifade eder. Rüyada beklediğini görmenin yorumu, rüya sahibinin kendini zora düşmüş bir şekilde bulacağına işaret etmektedir. Ancak rüya sahibi zora düştüğü sırada inancını kaybetmemeli ve sabrederek sıkıştığı konuda çözüm bulmaya çalışmalıdır. Kişinin hedeflerine ulaşması, hayallerine ve istediği günlere kavuşması için biraz sabretmesi gerektiğine yorulmaktadır. Bu rüya, rüya sahibinin gerçek hayatına da etkilidir, gerçekle ilişkilidir. Ayrıca rüya sahibinin bazı zorluklara dayanması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Asker Arkadaşı Görmek
Rüyada asker olduğunu görmek

Rüyada Askerler Görmek

Rüyada çok sayıda görmek alim İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; bir kişi eğer rüyasında rütbeli askerlerle birlikte kendini görür ise, iş hayatında büyük bir mevki gelme, güzel gelişmeler ve günler görme, büyük işler başarma, etrafında saygı duyulan bir kişi haline gelme, ünlü olmak, büyük bir bilge olmak şeklinde yorumlar. Eğer rüyada rütbesiz askerler görünür ise, yaşadığı yerde bir saldırıya uğrayacağına, mal kaybı veya hırsızlıkla yüz yüze gelineceğine, tehlikede olmaya da işaret etmektedir.

Eğer rüyada asker topluluğu görmek ve başlarındaki kişi değerli bir insansa, bu rüya İslami olarak değerlendirildiğinde, Müslümanlar için Allah tarafından bir yardım ile ödüllendirilecekleri şeklinde tabir olunur. Rüyada büyük ve şanlı bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, kendi zaferinizle sarhoş olacağınıza işaret eder.

Rüyada bir şehre ya da yerleşim alanına askerlerin girdiğini görmek, yağmur ve bereketin toprakları şenlendireceğine işaret eder. Rüyada emirlere ve kurallara karşı gelen, askerlikten kaçmaya çalışan bir askeri görmek ise, gerçek hayatta da o şekilde davranan, çalışmayı sevmeyen ve istemen kişilere işaret etmektedir.

Rüyada askerleri yaralanmış ve sefil bir vaziyette ve kendini onların dışında iyi bir durumda görmek, rüyayı gören kişinin hayatında üzerinden uzun süre atamayacağı bir durgunluk yaşayacağı, bir nevi depresyona gireceği rivayet edilir. Rüya sahibi dışarıdan üzücü bir duruma tanık olacak ancak tek başına altından kalkamayarak güvendiği kişilerden yardım isteyecektir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüyada asker olunduğunun görülmesi alim İmamı Gazali (r.a) yorumunda; yüksek rütbeli bir iş sahibi olmak, kısa sürede büyük bir mal varlığı elde etmeye, mevcut olan sıkıntılardan ve buhranlardan kurtulmaya yorumlamıştır. Rüyada asker olduğunu görmek, bir takım konuşulmayan akrabalarla tekrar konuşulacağına, bozulan dostlukların düzeleceğine, küs olunan kişilerle aranın güzelleşeceğine de işaret etmektedir.

Rüyada asker olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı zorluklara rağmen çok başarılı olacağına, bu başarısı sayesinde zenginliğe ve üne kavuşacağına işaret eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek anlamına gelir.

Rüyada asker olduğunuzu gördüyseniz, gerçek hayatta bir işiniz yoksa en kısa zaman içerisinde bir iş bulup çalışacağınıza, memnun olduğunuz bir işte işe başlayacağınıza, eğer kendi işiniz varsa o zaman olumlu atılımlar yapıp kazancınızı ikiye katlayacağınıza alamet eder.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek ve Çatışmaya Girmek

Rüyada asker olduğunu görmek ve sonrada çatışmaya girmek, gerçek yaşam da çok mücadeleci birisi olduğunuza, her şeyin üstesinden geleceğinize, harama bulaşmayıp helal yoldan kazanç elde edeceğinize, kıvrak zekânız sayesinde zorlukların üstesinden geleceğinize delalet eder.

Rüyada asker olup çatıştığını görülmesi, iş veya eğitim hayatında büyük bir sorunla karşılaşmaya ve bu sorunlar akabinde uzun süreli bir başarısızlığa işaret etmektedir. Alim İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüyasında asker olup çatıştığını gören kişi, büyük bir çıkmaza girerek sorunlarla baş edeceğine, bu sorunlardan hayırlı ve güzel bir şekilde işin içinden çıkacağına yorumlar. Rüyada çatışan kişi, ruhani olarak çıkmaza girdiğini düşündüğü konulardan büyük bir refah ve rahatlama ile kurtulacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Asker Öldürdüğünü Görmek

Rüyada asker öldürdüğünün görülmesi, zor gelen bir işin içinden kolayca çıkılacağına, artık huzursuz eden ilişkinin tez zamanda biteceğine veya kısa süre içerisinde problemlerden kurtulacağına işaret eder. Alim İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; kişi eğer rüyada asker öldürdüğünü görürse bu kişinin hayatında ters giden işlerin düzeleceğine, iş hayatında huzura kavuşacağına, bir mevki veya güce sahip olacağına, kendisinin kötülüğünü isteyen insanları yeneceğine, zor bir durumdan Allah sayesinde kurtulacağına işaret eder. Rüyada asker öldürdüğünü görmek aynı zamanda, kaçırılan bir şansın veya fırsatın tekrar elde edileceğine daha önce başarılmamış bir işten galibiyet ile çıkılacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Askerin Elinde Silah Görmek

Rüyada askerin elinde silah görmek, aile hayatında yaşanan birtakım zorlukların aşılmasına, güzel ve müjdeli haberlerin gelmesine, iyilikler ile sürekli karşı karşıya gelmeye yorumlanır. Alim Caferi Sadık (r.a) demiştir ki; bir kişi rüyasında silahlı bir asker görüyor ise o kişi yaşadığı küskünlüklere son vereceğine; karşılıklı dargınlıkların geçeceğine, zor bir dönemden güzellik ve iyilikler ile kurtulacağına, aile bağlarının kuvvetleneceğine yorumlamıştır. Rüyada silahlı asker görmek aynı zamanda, kaçırılan bir iş veya eğitim hayatında ki fırsatın tekrar rüya sahibine geleceğine, zor olan bir durumun içerisinden kolaylıkla çıkılacağına, büyük bir mevki ve güç elde edileceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Silahsız Asker Görmek

Rüyada silahsız asker görmek, kişinin etrafında ki insanların dedikoducu, kötü niyetli olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi, yakın gördüğü biri tarafından ihanete uğrayacağına, kendisine iftira atılacağına, kötü niyetli bir dostla yakın olduğuna da yorumlanmaktadır. Alim Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada bir kişi eğer silahsız bir asker görüyor ise, hayatı boyunca sağlıklı olacağına, hiçbir kötü olayla yüz yüze gelmeyeceğine, her zaman güvende ve refahta kalacağına yorumlamaktadır.

Rüyada silahı olmayan bir asker görmek, rüya sahibinin güvendiği, iyi biri olduğu bir kişinin kötülüğünün dokunacağına delalet eder. Rüya sahibinin bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmesi ve değerlendirmesi gerektiğine, aksi takdirde büyük hatalar yapabileceğine işaret eder. Rüyada silahı olmayan bir asker görmek, rüya sahibinin hayatındaki bir kadının kötülüğüne maruz kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ağlayan Asker Görmek

Rüyada ağlayan asker görülmesi uzun bir yolcuk yapılacağına, bu yolculuk sonrasında rüya sahibinin yuvasına müjdeler ve hediyelerle döneceğine işaret etmektedir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada asker ağlaması aile üyelerinin büyük bir sevinç ve mutluluk yaşayacağına, bir büyükten kalan bir mirasa, iş hayatında büyük bir başarıya veya mevki sahip olması şeklinde yorumlamıştır. Gören kişi öğrenci ise eğitim hayatında büyük bir başarıya imza atarak, olduğu yerden farklı bir ülkede eğitim hayatına devam edecek şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Asker Arkadaşı Görmek

Rüyada asker arkadaşın görülmesi, güvendiğin birinden büyük bir iyilik görmek, aynı zamanda eski bir dostun tekrar ziyarete gelmesi, eski arkadaşlarla buluşma gibi şekillerde yorumlanır. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüyada askerlik arkadaşını gören kişinin, iş ve aile hayatında büyük mutluluklar elde edeceğine, üstünde olan problemlerinden tez vakitte kurtulacağı, moralinin yüksek olduğu, müjdeli bir döneme gireceği şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek

Rüyada asker kıyafetleri görmek, rüya sahibi eğer bir işe girmeyi düşünüyor ise iki kere düşünmesi gerektiği, yapacağı bir işte güvendiği birine sırt dayanmaması gerektiği, yapılacak ve alınacak kararlarda tek başına düşünmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Alim İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada asker kıyafeti görmek yapılmak istenilen bir işi iki kere düşünmeye, yapılacak işte çıkabilecek sorunlara, sorunların önceden tespit edilmesi ve çözülmesine yorumlanmaktadır. Rüyayı gören bir kişi bir işe başlayacaksa eğer, ilk önce mevcut sıkıntıları ve manevi problemlerinden kurtulmaya daha sonrasında ise yeni bir işe başlaması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Palaska Görmek

Bir kimsenin rüyada palaska taktığını görmesi, bazı merasim ve törenler seyretmesine işaret eder denmiştir. Bazılarına göre ise; rüyada palaska görmeyi, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulmasına, bazı yorumcular ise, rüyadaki görülen palaskayı, itibar, saygınlık ve zenginliğe (mala) işaretle yorumlanır demişlerdir.

Rüyada Asker Olup Vurulmak

Rüyada asker olup vurulmak, elde olan mal varlığının kaybına, kayıp edilen paranın ardından büyük bir üzüntüye ve derin bir çöküşe işaret etmektedir. Hayatta ki birtakım olumsuzlukların peşini bırakmaması, ruhsal sıkıntılar ve buhranlara dalalet etmektedir. Alim Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyada asker olup vurulan bir kimse, büyük bir para elde edecektir, elde ettiği para ile hayırlı işler ve büyük bir servet yapacaktır. Bu kimse eline gelen paradan kat ve kat daha büyük bir kazanç ve servet elde edecektir. Hayatında büyük bir yükselmeye ve yeni bir döneme geçiş yaşayacaktır; bu kişi eğer bir gönül ilişkisi yaşamayı düşünüyor ise düşündüğü kişi ile bir evlilik geçirecektir ve eşsiz bir mutluluğu tadacaktır şeklinde yorumlamıştır. Eğer rüya sahibi rüyasında asker olup vurulduğunu fakat yaşadığını görüyor ise; büyük bir mal varlığına, müjdeli güzel bir habere ve iyi bir işe sahip olacak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Asker Evinde Olmak

Rüyada asker evinde bulunduğunu görmek, rüyayı gören kişinin evinde bir aile bireyinin hastalanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Askeri Hasta Görmek

Rüyada bir askeri hasta olarak görmek, rüyayı gören kişinin birine yardım etmek istediği halde kötü niyetli biri tarafından engellendiğine, her adım attığında bu kişi tarafından kötü niyetle müdahalede bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Asker Yolcu Etmek

Rüyada bir yakınını askere göndermek, rüya sahibinin hayalini kurduğu ve kavuşmak için çokça emek harcadığı bir işi kurmak için eline yüksek bir kazanç geçeceğine işaret eder. Rüyada asker yolcu etmek, rüya sahibinin çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, kazandığı paranın bolluk ve bereket getireceğine işaret eder.

Rüyada Askerlerin Saldırıya Geçtiğini Görmek

Rüyada askerlerin sıra halinde bir yere saldırmak üzere hareket ettiğini görmek, eğer rüya sahibi durumdan gururlanıp heyecanlanıyorsa, bir işi başarmak için ihtiyacı olan enerjiyi kendi içinizde bulacağına ve etrafındaki her şeyin enerjisi ile beraber rüya sahibine yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Asker Kıyafeti Giymek

Rüyada asker kıyafeti giymek, rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisinde kurmuş olduğu hayallere kavuşacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına, iş konusunda çok başarılı olduğundan dolayı terfi edileceğine veya yeni projeler ortaya koyarak bu sayede yüksek miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Askerle Konuşmak Nedir?

Rüyada asker ile konuştuğunuzu gördüyseniz, kısa zaman içerisinde kazanca ve bolluğa kavuşacağınız, size çok yararı dokunacak olan bir kişi ile tanışacağınıza, onunla beraber çok iyi bir dost olup her şeyi beraber yapacağınıza yorulur.

Rüyada Yakınının Asker Olduğunu Görmek

Rüyada yakınının asker olduğunu gördüyseniz, gerçek yaşam da zafer elde edeceğinize, iş konusunda çok başarılı olup mevki olarak çok yükseleceğinize, sizi çekemeyen insanların olacağına yorulur. Bunun yanı sıra iş konusunda sizin başarılarınızı kıskanan insanların size zarar vermek için ellerinden geleni yapacaklarına işaret eder.

Bunun için bu süreç içerisinde çevrenizdeki insanlara çok dikkat edin. Kötü günleri artık geride bırakacağınıza ve ailenizle beraber çok huzur dolu günler yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Askerler Görmek

Rüyada askerler gördüyseniz, koymuş olduğunuz hedeflerinize kısa süre içerisinde kavuşacağınıza, Akıllı birisi olduğunuz için her konuda başarılı olacağınıza, zorlukların üstesinden geleceğinize, terfi alacağınıza ve istemiş olduğunuz hayatı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Askerler Görmek Diyanet

Rüyada askerler görmek diyanete göre, gerçek yaşam da çok başarılı olacağınıza, çok bereketli bir hayata sahip olacağınıza, iş konusunda başarılı olduğunuz için yükseleceğinize ve yüksek kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra maddi hayatınızın iyiye gideceğine, sevmiş olduğunuz insanlardan maddi destekler göreceğinize, güzel şeylerle karşılaşacağınıza ve istediğiniz haberi yakın zaman içerisinde alacağınıza yorulur. Aynı zaman da kötülüklerden uzaklaşacağınıza ve hayatınızın her zaman iyi olacağına işaret eder.

  • Rüyada bitkin askerler gördüyseniz, ülke güvenliğini sağlayan askerlerin yakın zaman içerisinde bir sorun yaşayacaklarına delalet eder.

Rüyada Asker Grubu Görmek

Rüyada asker grubu görmek genel olarak ülke emniyetini ifade etmektedir. Rüyasında bir bölük asker görmek, huzur ve rahatlığa işaretle tabir olunur.

  • Kendisinin bölüğün başında olduğunu görmek ve onlara komuta ettiğini de gören kimsenin, o yerde sözünün geçerli olacağına ve o çevrede sevilen bir kişi olduğuna işarettir.

Rüyada Asker Kıyafetleri Görmek

Rüyada asker kıyafetleri gördüyseniz, sevmiş olduğunuz insanlarla bir işe gireceğinize, bu gireceğiniz işte başarılı olup herkes tarafından sevilen ve tanınan birisi olacağınıza, iş sıkıntısından kurtulup feraha kavuşacağınıza ve ailenizden tam destek alacağınıza alamet eder. Bunun haricinde her konuda çok şanslı birisi olacağınıza, yeni iş girişimlerinde akıllı planlar yaparak çok iyi yerlere geleceğinize ve hedeflerinize kısa sürede ulaşıp borçlarınızı kapatacağınıza yorulur.

Rüyada Eve Asker Gelmesi Ne Demek?

Rüyada eve asker gelmesi ne demek? dost sanmış olduğunuz kişilerin aslında size kazık atmak isteyeceklerine, çevrenizde bulunan arkadaşlarınızın aslında kötü birisi olduğuna ve onlardan uzaklaşmanız gerektiğine işaret eder. Eğer evlenecekseniz evlilik sorunları ile karşılaşabilirsiniz fakat kısa süre sonra evlilik problemlerini atlatacaksınız. Bu rüya genel olarak kötüye yorumlanır fakat bazı durumlarda iyiye yorumlanabilir.

Rüyada Kadın Asker Görmek

Rüyada kadın asker görmek, eğer gerçek yaşam da evli değilseniz o zaman elinden her iş gelen birisi ile evleneceğinize delalet eder. Rüyada askerlik yapılan yerde asker gördüyseniz, sadık olan bir yakınınızdan destek alacağınıza yorulur.

Rüyada Hasta Asker Görmek

Rüyada hasta asker gördüyseniz, yapmak istediğiniz şeylere kavuşmak için çaba harcayacağınıza fakat her zaman bir engellerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Bir Askerin Öldüğünü Görmek

Rüyada bir askerin öldüğünü gördüyseniz, ulusal güvenliğin tehlikeye düşeceğine yorulur.

Rüyada bitkin askerler gördüyseniz, ülke güvenliğini sağlayan askerlerin yakın zaman içerisinde bir sorun yaşayacaklarına delalet eder.

Bir Kadının Rüyasında Asker Olduğunu Görmesi

Rüya sahibi kadının rüyasında asker olduğunun görmesi, rüyayı gören kişinin başarı ve zenginlik için çok çabalaması gerektiğine, var gücü ile çalışması gerektiğine, rüya sahibinin kendisinden beklenmeyen büyük bir başarı göstereceğine işaret eder.

Rüyada Haber Beklemek

Rüyada haber beklediğini görmek, rüyayı gören kişinin rüyadaki durumuna göre farklı yorumlar alır. Haber beklerken kişi heyecanlıysa bu sevince, mutluluğa yorumlanır. Eğer tedirgin bir şekilde haber bekleniyorsa bu durumda sıkıntı, dert, üzüntü şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Bayrak Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu