Rüyada Asker Arkadaşı Görmek Ne Demek (İslami)

Rüyada asker arkadaşı görmek , genel olarak hem şans hem de uğur anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin iyi kalpli ve iyi niyetli olan insanlara her konuda yardım edeceğine,

onları zor durumdan kurtaracağına ve başı sıkıştığı zaman bu insanların yardımı ile kendisinin de zor durumdan kurtulacağına yorulur.

Bunun haricinde hem çok uzakta olan hem de bir türlü görüşme fırsatı bulamadığınız kişi ile görüşeceğinize,

erkek birisi böyle bir rüya gördüyse yakın zaman içerisinde askere gideceğine ve bazı sebeplerden dolayı ailenizden ve sevdiklerinizden uzak kalacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , aile bireyleri ile güçlü bağlarınızın olacağına , her zaman dertlerinize ortak olacaklarına ve sıkıntıya düştüğünüz zaman size yardımcı olup elinizden tutacaklarına alamet eder.

Rüyada Asker Arkadaşınla Sohbet Etmek

Rüyada asker arkadaşı ile sohbet ettiğinizi gördüyseniz , hem sıkıntılardan hem de sorunlardan kurtulacağınıza , güzel şeyler yaşayacağınıza ve elinize birden fazla fırsatların geçeceğine yorulur.

Bunun haricinde şanslı bir döneme gireceğinize , yeni insanlara iyilikler yapacağınıza ve bu kişiler ile uzun bir süre dostluk kuracağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin atık yuva kuracağına , hayalindeki kadınla evleneceğine ve onunla beraber çok mutlu bir yaşam süreceğine yorulur.

Rüyada Asker Arkadaşını Yolcu Etmek

Rüyada asker arkadaşını yolcu etmek , bir konuya çok sevineceğinize fakat bunun kursağınızda kalacağına , mutluyken bir anda üzüleceğinize ve bu günlerde çok şanssız olacağınıza işaret eder.

  Rüyada Ameliyathane Neşter Görmek Ve Ameliyat Olmak Ne Demek?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Asker Arkadaşı Görmek Ne Demek (İslami)

  1. Ben beraber askerlik yapan kishimin kumutan olanyny ruyamda gordüm we biraz sohbet etdik. O kishi zayiflanmish ve bende chok zayiflanmishsin ne oldi diye sordum. Elkyssa olar gibi sohbet ettik biraz.
    Bu ne anlam verer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.