Rüyada Polisi Aramak Neye İşaret Eder?

Rüyada polisi aramak , yakın çevrenizde bulunan bir kişinin hatasını veya yapmış olduğu bir yanlışı fark edip onu doğru yola iletmek için elinizden gelen her çabayı göstereceğinize , eğer gerçekte çalışmıyorsanız ve iş arıyorsanız o zaman kısa süre içerisinde bir iş bulup çalışacağınıza , gireceğiniz iş yerinde verimliliğinizi arttıracağınıza , alacağınız müjdeli haberlerden dolayı çok sevineceğinize yorulur.

bunun yanı sıra hem disiplinli hem de düzenli bir yaşama sahip olacağınıza , bu yüzen ailenizi kendinizden uzaklaştıracağınıza , utanç duyacağınız bir olaya adınızı duyuracağınıza delalet eder.

Rüyada Hırsız Görüp Polisi Aradığını Görmek

Rüyada hırsız görüp polisi aradığınızı gördüyseniz , çevrenizde bulunan düşmanlarınızın size zarar vermesine engel olacağınıza , kurmuş oldukları tuzakları bozacağınıza yorulur.

Fakat bazı rüya alimcilerine göre , az miktarda mal kaybına uğrayacağınıza , fakat zararınızın çok fazla olmayacağına yorarlar.

Rüyada Polisi Aradığını ve Sonra Kapattığını Görmek

Rüyada polisi aradığını ve sonra kapattığını görmek , hayatınızın bir anda ters düz olacağına , yolunda giden işlerinizin bozulacağına , bundan sonra kolay yoldan para kazanmaya çalışacağınıza , yanlış yollara sapacağınıza ve hem kendinizi hem de ailenizi çok zor durumda bırakacağınıza işaret eder.

Rüyada Otobüs Kaçırmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyada bir terörist yakalamışım ve onu sımsıkı sarıp ne pahasına olursa olsun karakola götürmek için uğraşıyorum ama bir türlü karakol bulamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu