Rüyada Polisi Aramak Neye İşaret Eder?

Yemek Tarifleri

Rüyada polisi aramak , yakın çevrenizde bulunan bir kişinin hatasını veya yapmış olduğu bir yanlışı fark edip onu doğru yola iletmek için elinizden gelen her çabayı göstereceğinize , eğer gerçekte çalışmıyorsanız ve iş arıyorsanız o zaman kısa süre içerisinde bir iş bulup çalışacağınıza , gireceğiniz iş yerinde verimliliğinizi arttıracağınıza , alacağınız müjdeli haberlerden dolayı çok sevineceğinize yorulur.

bunun yanı sıra hem disiplinli hem de düzenli bir yaşama sahip olacağınıza , bu yüzen ailenizi kendinizden uzaklaştıracağınıza , utanç duyacağınız bir olaya adınızı duyuracağınıza delalet eder.

Rüyada Hırsız Görüp Polisi Aradığını Görmek

Rüyada hırsız görüp polisi aradığınızı gördüyseniz , çevrenizde bulunan düşmanlarınızın size zarar vermesine engel olacağınıza , kurmuş oldukları tuzakları bozacağınıza yorulur.

Fakat bazı rüya alimcilerine göre , az miktarda mal kaybına uğrayacağınıza , fakat zararınızın çok fazla olmayacağına yorarlar.

Rüyada Polisi Aradığını ve Sonra Kapattığını Görmek

Rüyada polisi aradığını ve sonra kapattığını görmek , hayatınızın bir anda ters düz olacağına , yolunda giden işlerinizin bozulacağına , bundan sonra kolay yoldan para kazanmaya çalışacağınıza , yanlış yollara sapacağınıza ve hem kendinizi hem de ailenizi çok zor durumda bırakacağınıza işaret eder.

Rüyada Otobüs Kaçırmak

Bir Yorum

  1. Rüyada bir terörist yakalamışım ve onu sımsıkı sarıp ne pahasına olursa olsun karakola götürmek için uğraşıyorum ama bir türlü karakol bulamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu