Rüyanı Anlat

728 Yorum

  1. Rüyamda bir depoda saklanan 3 adet futbol topu büyüklüğünde fare gördüm. Birbirimizi görünce onlar da kaçtı ben de kaçtım. Sonra ben onlara ateş ettim ama vuramadım. Mühimmatın bitince mühimmat almaya gittim kardeşimle.

  2. Rüyamda babaannemi gördüm daha önce 2 kez gördüm Güler yüzlüydü ama son görüşümde eti çürümüş ayakları ters aşırı sınırlı odamın kapısı açık bana bagırıyor ve ben yatıyorum uyanıp onu görünce korkuyorum tepkı veremıyorum yüzü babaannem ama gözler kötü korkutucu ezan sesı ıle gerı gıder gıbı oldu kayboldu ve kapı sert sekılde kapandı ve annem kalktı ben o sırada korku ıle uyandım kapı gerçek çarpmış 2 gündür uyuyamadım kardesımde musallat var bendede olabılırmı

  3. Rüyamda birden kafamı denize sokuyorum ve bir başkasının bebeğini kundaklı bir şekilde çıkarıyorum tam emin olmamakla beraber erkek çocuğu.

  4. Rüyamda eski evimdeyimin balkonundayim yasil balkon demirlerinde ayakta durup kollarımı yana açmışım gözlerim kapalı güzel bir kokuyu içime çekiyorum çamaşır iplerinde beyaz yeni yikanmis bı kaç tülbent yazma asılı bu koku burdanmi geliyor diye tebessüm ediyordum çok huzurluyum nruyamda

  5. Şefim yan masamda oturan arkadaşıma kahve falı bakıyordu. Loş bir ortamdı fincanın içini daha iyi görmesi için ofisin ışıklarını yaktım önce yanlış tarafı yaktığı anlayınca onu söndürdüm onların bulunduğu tarafı yaktım. Fakat şefim beni azarladı insanların onları bu şekilde görmesinden rahatsız oldu. ofisteki diğer insanlar zaten onları izliyordu ama benim izahatta bulunmama fırsat vermeden sürekli azarladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu