Rüyanı Anlat

Rüyanı anlat formunu doldur rüyanı yolla bu sayfada rüyanız yorumlansın. Bugün Rüyanda ne gördün?

Rüya yorumcusu rüyanızı analiz eder. Tüm Alim ve Ulema Görüşlerini esas alarak, İslami kaynaklardan derleyerek burada rüyanıza cevap verir.

Gördüğün rüyayı sana özel yorumlayalım. İslami kaynaklar esas alınarak doğru ve tamamen rüyanızın içeriği ile ilgili yorumları bu sayfanın altında sizlere sunuyoruz.

315 yorum

315 thoughts on “Rüyanı Anlat

  1. Rüyamı Çinde pandemi olmadan evveli gördüm. Büyük bir borudan başka bir ulkeye iniyordum bir kaya toprak parcası dört tarafı uçurum ben buraya niye geldim nereye gidecem diye korkarken bana olduğun yerde kal biyere gitmezsen kurtulursun dediler o ara ayağım kaydı düşecekken kurtuldum biri tuttu beni ve cam kapılarla çevrili kabine girdik Çinliler yemek ikram ettiler bulgur pilav vardı ben başka yerde yemek yiyemem dedim. Mecbur yiyceksin ayakta kalman için ve seni gelip kurtaracaklar sadece burda kalman gerek adım atma başka yere gitme olduğun yerde kal endişe etme dediler uyandım. Bir ay geçmedi bu Çindeki pandemi haberini aldım

  2. Rüyamda bizim evdeyiz ama eve 2 öğrenci gelmiş üniversite başvurusu yapmak için biri erkek liseden arkadaşım diğeri ise eski flörtümbi ama seviyorum işte ben onu fark ettim sonra hemen o beni fark etti ben ordan gitmeye çalışırken dedi kaçma dedi ve bende bi yere gittiğim Yok dedim o sonra beni eleştirmeye başladı hemen laflar savurdu işte böyleydin şöyleydin ama hareket etmiyordu bende evet seni sevdim dedim çok sevdim yanımdaki arkadaşıma da anlatmıştım daha önceden onu o da tanıdı sen o sun dedi kızda herkese anlattın mı dedi bende evet ne var bunda dedim böyle böyle devam etti sonra yine Bizim evde yemek masasına oturdu bi süre sonra gittim yanına konuşabilir miyiz dedim orda içimi döktüm her şeyi konuştuk ondan sonrada tekrar eskisi gibi olmaya başladık tam sevgili gibi değil ama birlikteydik sürekli baya eğleniyorduk yüzümüz gülüyordu ama rüyamda kızın bı tane dişi yoktu bu rüyamın anlamı nedir? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.