Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında aşık olan bir kişi gerçek hayatta da aşık olarak kısa bir süre sonra evliliğe gidecek bir adım atacaktır. Rüyasında tanımadığı birine aşık olmak ise gerçek yaşantısında evlilik hazırlığı yapacağına ve evleneceğine delalet eder. Rüyasında aşık olan bir kişi üzüntü, keder ve sıkıntı hislerini yaşayacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinde kısa süreliğine ortaya çıkacak sorunları işaret eder.

Başka yorumlara göre de rüyasında aşık olan kişiye birilerinin yardım etmek istediği ve yardım edeceği belirtilir. Rüyada görülen platonik aşk ise kişinin kısa süreliğine can sıkacak bir haber alacağına delalettir.

Rüyada Aşk Yaşadığını Görmek

Kişi rüyasında karşısındaki kişinin kendisine “seni seviyorum” dediğini görürse gerçek hayatta o kişiye karşı kin besleyeceği anlamına gelir.

Rüyasında aşık olan bir kişi gerçek hayatta yakın zamanda mutluluk yaşayacağına delalet eder. Kişi rüyasında gördüğü aşk nedeni ile ölen ya da dirilen bir kişi olarak kendini görüyorsa gerçek hayatta aşık olduğu kişiye kavuşacağına delalettir.

Rüyada Başka Birine Aşık Olmak

Kişi rüyasında başka birine aşık oluyorsa eline aldığı işlerde iyi niyetini ortaya koyacağını ve hayırlı işler yapacağına yorumlanır.

Kişi eğer ki rüyasında sevgilisini başka biri ile görmüşse bu durum kadınlar için dişli bir rakip erkekler için ise sevgilisinin sadakatle kendisine bağlı olduğunu ifade eder.

Rüyasında tanımadığı birine aşık olan kişi gerçek yaşamda istemediği bir haber alacağına yorumlanır.

13 Comments

  1. Anonim 19 Temmuz 2019
  2. Anonim 2 Ağustos 2019

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!