Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak

Rüyasında aşık olan bir kişi gerçek hayatta da aşık olarak kısa bir süre sonra evliliğe gidecek bir adım atacaktır. Rüyasında tanımadığı birine aşık olmak ise gerçek yaşantısında evlilik hazırlığı yapacağına ve evleneceğine delalet eder. Rüyasında aşık olan bir kişi üzüntü, keder ve sıkıntı hislerini yaşayacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinde kısa süreliğine ortaya çıkacak sorunları işaret eder.

Başka yorumlara göre de rüyasında aşık olan kişiye birilerinin yardım etmek istediği ve yardım edeceği belirtilir. Rüyada görülen platonik aşk ise kişinin kısa süreliğine can sıkacak bir haber alacağına delalettir.

Rüyada Aşk Yaşadığını Görmek

Kişi rüyasında karşısındaki kişinin kendisine “seni seviyorum” dediğini görürse gerçek hayatta o kişiye karşı kin besleyeceği anlamına gelir.

Rüyasında aşık olan bir kişi gerçek hayatta yakın zamanda mutluluk yaşayacağına delalet eder. Kişi rüyasında gördüğü aşk nedeni ile ölen ya da dirilen bir kişi olarak kendini görüyorsa gerçek hayatta aşık olduğu kişiye kavuşacağına delalettir.

Rüyada Başka Birine Aşık Olmak

Kişi rüyasında başka birine aşık oluyorsa eline aldığı işlerde iyi niyetini ortaya koyacağını ve hayırlı işler yapacağına yorumlanır.

Kişi eğer ki rüyasında sevgilisini başka biri ile görmüşse bu durum kadınlar için dişli bir rakip erkekler için ise sevgilisinin sadakatle kendisine bağlı olduğunu ifade eder.

Rüyasında tanımadığı birine aşık olan kişi gerçek yaşamda istemediği bir haber alacağına yorumlanır.

  Rüyada Tütün Görmek Ekmek ve Sarmak Neye işarettir?
18 yorum

18 thoughts on “Rüyada Tanımadığın Birine Aşık Olmak Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda tanımadığım bir adam ben ve ablamı evine alıyordu ve sonra evin annesi oğluna yemek masasını hazırlaması için sesleniyordu. Çocuk salona geldi ve çok yakışıklıydı ben de o sırada koltukta oturuyorum. Sonra çocuk masaya çatalları koyarken arkasını dönüp iki kez bana baktı ben de çok etkilendim sonra biz onunla çıkmaya başladık ve ondan sonra ben kendimi biriyle evlenirken izliyorum böyle sarışın azıcık sakalları var kahverengi ama benim üzerimde gelinlik yok normal kıyafetler ben kendime sesleniyorum o çocuk nerede diyorum ama kendim beni duymuyor ve o sarışın adamla galiba dudaktan öpüşüyordu

  2. Çoğu rüyamda tanımadığım ve çok çok kötü karaktere sahip bir erkeğin bana aşık olduğunu ve başta ondan nefret ettiğimi ama sonunda hep ona çok güçlü bir şekilde aşık olduğumu görüyorum ve uyandığımda bile hala o tanımadığım kişiyi düşünmeme sebep oluyor bu. Birkaç kez bu olay örgüsüne sahip rüyalar gördüm. Bunun tabiri nedir acaba?

    1. Rüyamda hiç bilmediğim bı yere yolculuk yapıyordum otobüs yolculuğu uzak bı yere gdiiyordum,yanımda bı kız oturuyordu onun yanında da sevgilisi sonra indik mola verdik indigimiz yer çok kalabalıktı büyük koskocaman havalimanı gibi bı yerdi ben oturdum bı yerde sonra o çocukla karşılaştık sevgilsii yoktu yanımda oda bana karşı biseyler hissediyordu sonra kalktım yanından eline bilet gibi bişey verdim o esnada elim eline değdi heycandim seviyordum onu sonrada sevgilsi geldi el ele tutusup gittiler tekrar otosbuse döndük kulakligimi taktım devam ettik yolculuğa normal hayatta da birini seviyorum evliliğe giden bı ilişkimiz var bu kişi o değil tanımadığım biriydi hafif sarışın bı çocuktu lütfen yardımcı olun ne dmek oluyor bu

  3. Bugün ilk defa rüyamda tanımadığım birisini gördüm ve aklımdan çıkmıyor adını hatırlamak istiyorum onu bulmak istiyorum. Rüyamda bi sahildeydim annem de yanımdaydi sonra tanıdığım ama şu an hatırlamadığım iki kiz geldi yanıma sonra fotoğraf çekilmek için uzaklaştık annemden bi anda hava karardı o iki kız birden yok oldu sonra bende bir kaç erkeğin içinde buldum kendimi hepsi çok değişik tiplerdi aralarından uzun boylu hafif kilolu çok yakışıklı olanı hatta gözümü alamadığım benim yanıma geldi tanımıyordum onu daha önce hiç görmemiştim ama hala hava karanlıktı geceydi. O bir anda bana bağırdı bu kadar erkeğin içinde bu saate napiyorsun diye sonra onunla birlikte o kadar erkeğin içinden uzaklaştık elini boynuma attı sonra çekti canlı yayın yaptık onun instagramindan öptüm onu yanağından çok güzeldi sonra evimin adresini sordu gerçek adresi vermeye çekindim eve gelmemize çok az kalmıştı daha fazla vakit geçirmek için farklı bi adres verdim bu sırada annesinin de benimle aynı ismi olduğunu öğrendim birden kendimi alişveriş merkezinde hala gece olmasına rağmen çok kalabalık bir şekilde olan alışveriş merkezindeydik alişveriş yaptık sonra ne sebepten dolayı hatırlamıyorum ben direk çıktım ordan tek başıma bilmediğim bi sokakta yürüyordum onu gördüm tekrar arkamdaydi sonra telefonumu açtım baya cevapsız arama ve mesaj vardı tam birini ariycaktim telefon tekrar çaldı babamın dayısıydi eve gittim bir anda çok değişikti. Onu bidaha göremedim ama aşık oldum ona ilk defa aşık oldum ve imkansız gibi birşeye. İnşallah tekrar girer rüyalarıma adını kazirim kalbim ve beynime düşünmeden duramıyorum. Sizce neye delalettir?

  4. Rüyamda basketbol oynayan birine aşık oluyordum.Sonra bende oynamaya başladım ama beceremeyince o bana yardım etti. Sonra oda beni sevdi ve uyandım.
    Gerçekte hiç yüzünü görmediğim birini rüyamda gördüm.İyimi kötümü anlayamadım.

  5. Rüyamda hic tanımadığım birine aşık oldum bakıştık biraz sonra gözlerim doldu yanina gidecektim kalkmış oturduğu yerden gözleri dolu dolu konuşmak istedim konuşmadı kolundan tutmaya çalıştım tutamadım yanina arkadqsi geldi ve hic konusamadik sonra uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.