Rüyada Otobüs Kaçırmak Binmek Ne Anlama Gelir?

rüyada-otobus

Rüyada otobüs kaçırmak , rüyayı gören kişinin ayağına gelecek olan büyük bir iş olanağını kaçıracağına , yaşamını her zaman akışına bırakacağına ve şansının her zaman kapalı olacağına alamet eder.

Kişi kaçırmış olduğu bu şanstan dolayı çok büyük pişmanlık yaşayacağına , büyük bir üzüntü içerisine gireceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin kendisini iş yerinde güvende ve emniyette hissedeceğine , kötülüğünüzü isteyen insanlar yüzünden kendinizi çok rahatsız hissedeceğinize ,

yapmak istemiş olduğunuz hamleleri yapmayacağınıza ve kendinizi bir türlü gösteremeyeceğinize yorulur.

eğer gerçekte aile sıkıntılarınız varsa o zaman sıkıntıların çözümü biraz uzun olacağına , çok önemli olan bir fırsatı kaçıracağınıza ve bundan dolayı çok pişmanlık duyacağınıza işaret eder.

Rüyada Otobüse Binmek Nedir?

Rüyada otobüse bindiğinizi gördüyseniz , işinizle alakalı olan ve gerilimli bir toplantıya katılacağınıza ,

otobüse bindiğinizi fakat otobüsün hareket etmediğiniz gördüyseniz , kendi hanenizdeki insanlarla bir toplantı yapacağınıza delalet eder.

Rüyada Boş Bir Otobüse Binmek

Rüyada boş bir otobüse binmek , iş hayatınızda yapacağınız gelişmelerden dolayı yeni bir döneme gireceğinize,

maddi olarak işlerinizin iyiye gideceğine , hem sosyal hem de iş hayatınızın düzgün olacağına , güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza ve sorunsuz bir dönemden geçeceğinize yorulur.

  Rüyada Oda Görmek ve Süpürmek Nedir?
1 yorum

One thought on “Rüyada Otobüs Kaçırmak Binmek Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda ilçe otogarına köyümden tanıdığım bir büyüğüm ile birlikte gidiyorum. Yolda yaptığı bazı hareketler beni rahatsız ediyor, kötü işler değil ancak mütevazi olmayan şeyler yapıyor. Otogarda otobüsün kalkmasını beklerken eşyalarımızı yerleştiriyoruz bagajlara. Etrafımda askerden, üniversiteden, ilkokuldan, mahallemden yani hayatımın farklı evrelerinden hala görüştüğüm veya artık görüşmediğim insanlarla karşılaşıyorum aynı yolculukta. Eşyaları yerleştirirken cep telefonumuda cantama koyup bagaja bırakıyorum. Daha sonra babam ve annem bir araba ile beni yolcu etmeye gelmişler. Şöför ve bir kişi daha otobüsün arkasına geçiyor. Bende gidiyorum, şöför diyor ki otobüs ne kadar uzunmuş ve arkaya doğru çok fazla çıkıntısı varmış. Bende onun gösterdiği şeye hayretle bakarken, otobüs hareket edip gitmiş. Ben gittiğini geç fark ediyorum. Arayıp beni bıraktığını söylemek istiyorum ama telefonu bagaja bırakmıştım onu hatırlıyorum. Daha sonra terminalde otobüs şubesinden görevli çıkıyor ve benim kaldığımı görüp haber vereceğini otobsün peşinnden gitmemi söylüyor. Babam ve annem ile otobüsün peşine düşüyoruz arabayla bu esnada uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.