Rüyada Otobüs Kaçırmak Binmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada otobüs kaçırmak, rüyayı gören kişinin ayağına gelecek olan büyük bir iş olanağını kaçıracağına, yaşamını her zaman akışına bırakacağına ve şansının her zaman kapalı olacağına alamet eder.

Rüyada otobüs kaçırmak, Kişi kaçırmış olduğu bu şanstan dolayı çok büyük pişmanlık yaşayacağına , büyük bir üzüntü içerisine gireceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin kendisini iş yerinde güvende ve emniyette hissedeceğine , kötülüğünüzü isteyen insanlar yüzünden kendinizi çok rahatsız hissedeceğinize, yapmak istemiş olduğunuz hamleleri yapmayacağınıza ve kendinizi bir türlü gösteremeyeceğinize yorulur.

Eğer gerçekte aile sıkıntılarınız varsa o zaman sıkıntıların çözümü biraz uzun olacağına , çok önemli olan bir fırsatı kaçıracağınıza ve bundan dolayı çok pişmanlık duyacağınıza işaret eder.

Rüyada otobüs görmek, çoktan beri görmediğiniz bir dostunuzla karşılaşacağınıza işarettir diye yorumlanır.

Rüyada Otobüse Binmek Nedir?

Rüyada otobüse bindiğinizi gördüyseniz , işinizle alakalı olan ve gerilimli bir toplantıya katılacağınıza, otobüse bindiğinizi fakat otobüsün hareket etmediğiniz gördüyseniz , kendi hanenizdeki insanlarla bir toplantı yapacağınıza delalet eder.

• Rüyada otobüse bindiğinizi görmek, yolculuğa çıkacağınıza işaretle tabir olunur.

Rüyada Boş Bir Otobüse Binmek

Rüyada boş bir otobüse binmek , iş hayatınızda yapacağınız gelişmelerden dolayı yeni bir döneme gireceğinize, maddi olarak işlerinizin iyiye gideceğine , hem sosyal hem de iş hayatınızın düzgün olacağına , güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza ve sorunsuz bir dönemden geçeceğinize yorulur.

Rüyada Otogar Görmek

Rüyanızda bir otogar görmeniz, yakında uzun bir sefere, yorucu bir yolculuğa çıkacağınıza işaretle yorumlanır.

Rüyada Maymun Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda ilçe otogarına köyümden tanıdığım bir büyüğüm ile birlikte gidiyorum. Yolda yaptığı bazı hareketler beni rahatsız ediyor, kötü işler değil ancak mütevazi olmayan şeyler yapıyor. Otogarda otobüsün kalkmasını beklerken eşyalarımızı yerleştiriyoruz bagajlara. Etrafımda askerden, üniversiteden, ilkokuldan, mahallemden yani hayatımın farklı evrelerinden hala görüştüğüm veya artık görüşmediğim insanlarla karşılaşıyorum aynı yolculukta. Eşyaları yerleştirirken cep telefonumuda cantama koyup bagaja bırakıyorum. Daha sonra babam ve annem bir araba ile beni yolcu etmeye gelmişler. Şöför ve bir kişi daha otobüsün arkasına geçiyor. Bende gidiyorum, şöför diyor ki otobüs ne kadar uzunmuş ve arkaya doğru çok fazla çıkıntısı varmış. Bende onun gösterdiği şeye hayretle bakarken, otobüs hareket edip gitmiş. Ben gittiğini geç fark ediyorum. Arayıp beni bıraktığını söylemek istiyorum ama telefonu bagaja bırakmıştım onu hatırlıyorum. Daha sonra terminalde otobüs şubesinden görevli çıkıyor ve benim kaldığımı görüp haber vereceğini otobsün peşinnden gitmemi söylüyor. Babam ve annem ile otobüsün peşine düşüyoruz arabayla bu esnada uyanıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu