Rüyada Maymun Görmek

Rüyada Maymun görmek, genel anlamda çok iyi anlamlar taşımamaktadır. Rüyada görülen büyük maymun, kısa süreli bir hastalığı, düşmanın kişiye göre galip gelmesini ve rüya sahibinin bir ayıbının olmasını ifade eder. Rüyada maymunla oynamak, insanların sizlerde ki bir kusuru hep göz ününe getirmesini ve bir ayıbın devamlı kollanmasını işaret eder.

Rüyada maymundan korkmak, Kirmani(r.a.)‘ya göre de bu rüyayı gören kişinin bilerek veya bilmeyerek büyük bir günah işlediği için bunun bir işaret olarak rüyasına girdiğini söylemektedir.

Rüyada Maymun Görmek İslami Anlamı

Rüyada Maymun görmek ile ilgili olarak, İslami olan rüya tabircisi Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyayı gören kişi, uzun zamandan beri yapmak isteyip de yapamayacağı iş ile ilgili büyük başarılar elde edeceğine yorumlanır. Rüyada maymunla konuşmak, yeni ortaklıklara gireceğini söylemek ile birlikte ana konu başlığımız olan rüyada maymun görmek ile aynı anlamlar taşımadığını ifade etmektedir.

Rüyada maymun yakalamak, kişinin bu kişilere karşı bir kötülük beslememesinin yanı sıra düşmanlarının çoğalması ve birlik olarak oyuna getirilmesine de delalet eder. Başka bir rüya tabirci kişilerine göre de maymunun işediğini görmek ise kişinin evindeki bolluk ve bereketinin artacağına işarettir. Rüyada maymunun kovaladığını görmek, bu rüyayı gören kimse evli ise eşi ile arasındaki muhabbetin güzelleşeceğine, bekar ise de hayırlı bir eş adayı bulacağına işarettir.

Rüyada Maymun Görmek İhya

Rüyada maymun görmek, büyük bir günah işleyen adama işarettir. Bazı rüya tabircilerinin yorumuna göre,
rüyada maymun görmek, her türlü ayıbı işleyen, kendisinde her tür ayıbın bulunduğu bir adama işaret eder.

• Rüyasında maymun görmek, hilekarlık, göz boyacılık yapan, dalavereci sahtekar, bir adama işarettir.

Rüyada Maymun Sevmek

Rüyada maymun sevmek, uzun süreden sonra kişinin başındaki bütün kötülük ve musibetlerin kalkacağına ve düşmanına karşı galip geleceğine, içinde bulunduğu hastalığın kısa bir süre sonra gideceğine işaret eder.

Rüyada Maymun Yavrusu Görmek

Rüyada maymun yavrusu görmek, içinde bulunulan durumdan işlerin daha kötüye gideceğini, ortaklıkların bozulacağını, hastalığının çoğalacağını ve sinsi bir şekilde ufak ufak düşmanlarının çoğalacağını ifade etmektedir.

Rüyada Maymun Beslemek

Rüyada maymun beslemek, rüya sahibinin hile ve sahtekar olan kişilere bilmeyerek güveneceğini ve bu düşmanları tarafından bozguna uğratılacağı anlamına gelmektedir. Dini rüya tabircilerinden biri olan İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor. Eğer bir kişi rüyasında maymun beslediğini görürse bilmeyerek düşmanlarına çok güveneceğine ve düşmanlarından büyük bir kazık yiyeceğine işaret etmektedir.

​​​​​​Rüyada Maymun Öldürmek

Rüyada maymun öldürmek, rüyayı gören kişinin hastalığını atlatacağına ve düşmanlarına karşı büyük bir galibiyet ile üstün geleceğine, yeni ortaklıklar kuracağına ve elinde ki parasının artacağına işaret etmektedir. Bu rüya sonrasında kişinin evine bolluk ve bereketin yanı sıra sevgi ve huzur dolacaktır.

Rüyada Maymun Isırması

Rüyada maymun ısırması, kişinin güvendiği yakın dostları tarafından sırtından bıçaklanacağına ve büyük bir mağlubiyete uğratılacağına hastalık yüzünden de bitkin düşeceğine işaret etmektedir. Evinin bereketinin kısa süreliğine azalmasına ve evinde ki bereketin gitmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Maymun Sürüsü Görmek

Rüyada maymun sürüsü görmek, rüya sahibinin büyük başarılar elde ettikten sonra çevresindeki dostları tarafından kıskanılacağına ve düşmanlarının artacağına, akrabalarından birçok kişinin arkasından konuştuğuna işaret eder.

Rüyada Kız ve Erkek Bebek Emzirmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabiri

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu