Rüya TabirleriB Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek, rüyayı gören kişinin ve ailesinin bir konuda derinden etkileneceği anlamına gelir. Görülen bu rüya, rüya sahibi dışında birçok kişiyi de ilgilendirir. Bebek emzirmek kız ya da erkek olmasına göre değişkenlik gösterir.

Bebek emzirmenin birçok anlama geldiği söylenir. Aldatılma, hastalık, yeni ilişkiye başlama, günah işleme ve bereket gibi değişik anlamlara yorulabilir.

Hayırlı olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, rahata ereceği, isteklerine kavuşacağı, huzurlu ve mutlu olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Emzirmek

Rüyada görülen emzirmek, kadınlar için hayra, erkekler için şerre işaretle yorumlanmıştır.

Bazı yorumcular, bir kadın rüyada kendi çocuğunu emzirdiğini görse, O’nun evladının büyük bir adam olacağına,
mertebesinin yüceleceğine ve şan şeref sahibi olacağına işarettir demişlerdir. Bu grup yorumcular, emzirme rüyasını kadın için hayra, erkek için şerre yorumlamışlardır.

Rüyada Bir Erkeğin Süt Emzirmesi

Cabir-il Mağribi’nin yorumu şöyledir. Bir erkeğin rüyada bir çocuğa süt emzirdiğini görmesi, hayra yorumlanmaz.
Bu rüya, onun (rüya sahibinin) zindana (hapse) atılmasına (tutuklanmasına) işarettir şeklinde yorumlanır demiştir.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Kız bebek emzirmenin anlamının iyi olmadığı söylenir. Rüyayı gören kişinin yapacağı bir şey için uyarılması anlamına gelir.

Kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunması gerektiği ve herhangi bir zarardan korunmak için uyarı niteliğinde görülen bir rüyadır.

Bir başka tabire göre ise kız bebek emzirmek rüyayı gören kişinin açgözlü davranışları yüzünden sıkıntı çekmesine delalettir.

Rüyayı gören için, maddi olarak rahatlamaya, anne duası almaya, maddi ve manevi olarak düzelmeye, bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Erkek bebek emzirmek kız bebeğin aksine hayırlı ve iyi bir rüyaya yorumlanır. Rüya sahibinin sabırlı olması ile birlikte çok güzel sonuçlara ulaşacağına ve iyi yerlere geleceğine yorulur.

Herhangi bir konuda yaptığı çalışmaların ve uğraşların sonunun hayırlı olacağına delalettir.

Bir başka rüya tabirine göre erkek bebek emzirmek rüya sahibi eğer çocuk sahibi olamıyorsa onun hamile kalacağına delalettir. Mutlu olmak ve huzurlu bir yaşam sürmek anlamına da gelir.

Rüyayı gören kişinin, eşi ile arasının kuvvetleneceği, sıkıntılı geçirdiği bir dönemin kapanacağı, yeni iş imkanları bulacağı, gelirinin artacağı, yoğun çalışma sonunda yapılan sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bebeğe Süt Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bebeğe süt verdiğinizi gördüyseniz , yapmış olduğunuz girişimler ile büyük başarılar elde edeceğinize ve hayırlı gelişmeler yaşayacağınıza delalet eder.

Bu gireceğiniz iş ile büyük paralar kazanacağınıza , başarılardan başarıya ulaşacağınıza ve etrafınızda pozitif enerji saçacağınıza yorulur.

Bunun haricinde kişinin çok mutlu olacağına , çevresine ışık saçacağına ve gireceği işlerde hiç sıkılmadan çalışacağına işaret eder.

Rüyada Bebek Emzirmek Ne Demek?

Rüyada bebek emzirmek , kişinin iş hayatında yapmış olduğu çalışmalar ile düşmanlarını kıskandıracağına ve her işte başarılı olup mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize alamet eder.

Rüyada Bekar Bir Kızın Bebek Emzirmesi

Rüyayı gören için, eğitim ile ilgili önemli girişimlerde bulunulacağı, eğitim ile ilgili maddi destek alacağı, kısmetinin açılması, hayatının değişeceği ve bir yuva kuracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yabancı Bir Bebek Emzirme

Hayırlı olmayan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, bazı sıkıntılı olaylar yüzünden vicdan muhasebesi yaptığı, eşi ile arasının açılacağı ve tartışmalarının artacağı, maddi ve manevi sıkıntılı bir dönem geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada İkiz Bebek Emzirme

Rüyayı gören kişinin, aile ve iş hayatında güzel şeyler yaşayacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına, aile ile birlikte ortak bir iş yapılmasına yorulur.

Rüyada Ölünün Bebek Emzirdiğini Görme

İyiye yorulmayan bir rüyadır. Rüyayı görenin sıkıntılı günler geçireceğine, ortaklığında sıkıntıya düşmesine, ev içinde huzursuzlarının artacağına, haksızlığa uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada Emzirilen Bebeğin Kusması

Rüyayı gören kişinin, bir çok sıkıntı ile topladığı sermayesini kaybetmesine, işi ile ilgili sıkıntıya düşmesine ve düşmanları sevindirecek bir sorunla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Sütten Kesmek

Rüyada sütten kesmek rüyaları değişik şekillerde yorumlanmıştır. Bir annenin rüyada sütten kesilme zamanı gelmemiş olan küçük bir bebeğini, sütten kesmiş olduğunu görmesi, pek iyi sayılmamıştır. Bu rüya hayra yorumlanmamıştır. Bu rüya, rüya sahibi kadının haksızlık yapan veya yapacak olan bir anne olduğuna veya kocasına (çocuğun babasına) iyi davranmadığına, yanlış bir tutum içinde olduğuna veyahut çocuğuna karşı, şefkatsiz merhametsiz davrandığına işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

• Rüyasında bir bebeğin sütten kesildiğini görüp de ses çıkarmadığını görmek, rüya sahibinin, bir haksızlığı gördüğü ve bildiği halde ona ses çıkarmayarak o haksızlığa ortak olacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

• Sütten kesilme zamanı gelmiş olan bir çocuğunun sütten kesmesi için hanımına yardımcı olduğunu görmek, onun (rüya sahibinin), gerçek hayatta da karısına yardımcı olan bir insan olduğuna işarettir şeklinde yorumlanmıştır. Şayet çocuk çok küçük, sütten (memeden) kesilme zamanı gelmeden sütten kesilmesinde karısına yardımcı olduğunu görürse, bu onun (hanımının) haksızlıklarına göz yuman ve ona kötülüklerde, hatalarda yardımcı olduğuna işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

 

Rüyada Bebek Görmek

Bir Yorum

  1. Rüyamda.hem.oğlum.olduğunu.bende.kızımı.kişini.birlikte.emzirdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu