Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek kendi içerisinde birbirinden çeşitli anlamlara gelebilir. Bu tür rüyalar genellikle olumlu yorumlanmakta ve refahla bağdaştırılmaktadır. Olumsuz birtakım yönlerinin mevcut olduğuna inanılmaktadır, bunları da sizlerle paylaştık. Nitekim rüya alimleri tarafından birbirinden ayrılan rüya yorumları, duruma göre değişik gösterebilmektedir. Ancak tıpkı her rüyada olduğu gibi, bu türdeki düşlerde de ufak detaylar büyük önem taşıyabilmektedirler. Bu rüya çeşidinin incelemesini sizlerle birlikte yapalım.

Genel olarak rüyada erkek bebe görmek, müjdeye, iyi habere, işlerin yolunda gitmesine yorulmaktadır. Bir kimsenin rüyasında erkek bebe görmesi sevince, mutluluğa, servete ve kader açıklığına dahi işaret eder. Sonuç olarak Rüyada erkek bebe görmek iyi bir öğrenmek manasına gelmektedir. Güzel yüzlü erkek bebe işlerinizin yolunda gitmesine kötü ve pis erkek bebe görmek tam aksine işlerinizin kötüye gideceğine işarettir. Yine Erkek bebe müjdeli bir haber olarak edilmektedir. Kişinin yakında müjdeli bir haber alacağı demektir. Bir bireyin rüyasında erkek bebe görmesi; o kimsenin sevineceğine ve mesut olacağına deyim olunur.

Seyyid Süleyman erkek bebe rüyasını şu şekilde yorumlamıştır; Güzel ve şirin bir erkek bebeğin kendine doğru geldiğini görmek, iki şekilde deyim olunur. Melek ve müjde. Erkek bebe; devlet, varlık, saadet ve kader açıklığına işarettir.

Evlerin mutluluk kaynağı olan bebe görmek mutluluk, sürura, neşeli bir habere, akrabalar aracılığıyla gelecek mirasa, yeni bir işe ve sevineceğinize yorum edilir. Bir kimsenin rüyada erkek bebeğe biberonla süt içirdiğini görmesi, bir yetimi sevindireceğine; biberona süt doldurduğunu görmesi de, ansızın bir yerden eline geçecek paraya delâlet eder.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek, İslami çevrelere göre güzelliklerin habercisidir. Kişiye bela olan hastalıkların iyileşmesini, bedensel rahatsızlıklarından kurtulup sağlığına kavuşmasını ifade eder. Rüyada erkek bebek görmek, özellikle bu şekilde doğumla bağdaştırıldığında aile için hayırlı işlerin önünün açıldığının bir işaretçisidir. Refah ve mutluluk kapınızı çalıyor olabilir.

Ancak rüyanın anlamlarının çeşitlilik gösterebileceği bir nokta mevcuttur. Erkek bebek doğurduğunu görmek şeklinde deneyimlediğiniz rüyalarınızda, bebek doğmuş muydu, yoksa kendinizi doğurma sırasında mı gördünüz? Rüyada erkek bebek emzirmek de var mıydı? Bu tür detayların her birisi rüyalarınıza farklı  yansıyacaktır. Doğurduğunuzu gördüğünüz rüyada erkek bebek sevmekle ilgilendiniz mi?  Hamile misiniz, değil misiniz? Her biri ayrı anlamlar temsil eden bu faktörleri birer birer inceleyeceğiz. Buraya “Rüyada erkek bebek görmek ne anlama gelir?” sorusuyla geldiniz ve sizi hiç oyalamak istemeyiz. Derhal çeşitli anlamlara göz gezdirmeye koyulalım.

Rüyada Erkek Bebeğe Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Erkek Bebeğe Hamile Olduğunu Görmek
Rüyada Erkek Bebeğe Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Erkek Bebeğe Hamile Olduğunu Görmek, genellikle sıkıntı olarak yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi hamile değilse önünde bir takım geçici sıkıntılar var demektir. Hamile olduğunu gören kişi aynı zamanda maddi sıkıntılar yaşıyor olabilir. Hamile olduğunu öğrenen kimse ufak maddi bir sıkıntı içerisinde olabilir ya da olacaktır.

Rüyada Erkek Bir Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunun görülmesi ve onu dünyaya getirmek kişi eğer çocuk istiyorsa doğacak çocuğunun kız bir çocuk olacağına ve bu çocuğun dünyaya güzelliklerle geleceğine işaret eder. Tam tersi eğer bir kız çocuğu doğurduğunu görürse, bir oğlan çocuğu beklediğine yorulur. Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; hamile olan kişi kim ise karnında olan çocuğun büyüklüğü kadar, dünya üzerinde mal ve büyük servetler edineceğine, kişinin dünya üzerinde ki bütün güzelliklere vakıf olacağına dalalet etmektedir. Rüyada kendini hamile olarak gören kişi, dünya üzerinde arzuladığı huzura kavuşacağına, bunun için can ve başla çalışacağına işaret etmektedir. Sürekli artan bir para ve gelire kavuşacağına, mevcut sıkıntılarının bir anda silineceğine yorulur. Erkek çocuğa hamile olduğunu gören kişi, yaşadığı bazı sorunların içerisinde boğulacağına, üstüne yeni sorunlar ve mutsuzluklar geleceğine, bazı gizli sırların ortaya çıkacağına da işaret etmektedir.

Evli olmadığı halde rüyada erkek çocuğu gören kişi, uzun süredir beklediği aşka ve sevgiye kavuşacağı anlamına da gelmektedir. Gören kadının uzun süreli birine bağlanacağına, büyük bir tutku ile onu seveceğine de yorumlanmaktadır. Rüyada erkek çocuğa hamile kalıp, onu doğurmamak ise kişinin zamanında yanlış düşüncelere kapıldığını, düşündüğü ve beklediği gelişmelerin yanlış olduğunu, ümit ettiği ve var etmek istediği gelişmelerin tez vakitte olmayacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada hem erkek çocuk, hem de kız çocuk beklediğini gören birinin, bir takım rahatsızlıklara kapılacağına, tez zamanda üstündeki sıkıntıları atamayacağına, yanlış ilişkiler veya sapmalar yaşayabileceğine hemcinsine ilgi duyabileceği anlamına da gelmektedir.

Hamileyken Rüyada Erkek Bebek Görmek

Hamileyken rüyada erkek bebek görmek, gördüğünüz şekle ithafen erkek bebek doğuracağınızın habercisi olabilir. Pek çok güzellikle bağdaştırılmakta olan bu rüya hamile kadınlar için türlü şeylere işaret edebilmektedir.

Erkek bebeğe hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kimse için heyecan verici, bir o kadar da merak uyandırıcı olabilir.

  • Eğer rüyanızdan önce de erkek bebek istiyorduysanız, bu olumlu bir haberdir. İstediğiniz şeylere kavuşacağınızın, ihtiyacınız var ise sonunda talihinizin döneceğinin işaretidir.
  • Eğer rüya öncesi beklentiniz kız bebek idiyse, bu sürprizlere işarettir. Hayatınız beklenmedik güzelliklerle sarılabilir, belki de ihtiyaç duyduğunuzu bile bilmediğiniz şeylere kavuşabilirsiniz. Her şeye hazır olmalısınız. Özellikle emek ve sevgiye.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada Hamile Kadının Erkek Bebek Görmesi

Rüyada hamile olan kadının erkek bebek görmesi , çok hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri çekmiş olduğu sıkıntılardan kurtulup artık feraha kavuşacağına , hem maddi hem de manevi destek alarak birçok sorunun üstesinden geleceğine , mutlu günler yaşayacağına delalet eder.

Uzun süre boyunca meşakkatli bir yaşam sürdüğünüze , hiç ummadığınız bir yerden ve kişiden maddi olarak yardım görüp feraha ereceğinize yorulur.

Yani rüyada görülen erkek bebek aslında çok güzeldir kişinin yakın zaman içerisinde mutlu bir haber alacağına alamet eder.

Eğer rüyada kız çocuğu gördüyseniz kızgın olan birisinden kötü bir haber alacağınıza işaret eder.

Umut etmiş olduğunuz ve hayalini kurduğunuz şeylere kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza yorulur.

Eğer bir erkek eşi hamile ise o zaman erkek çocuğu olacağına , eşi hamile değil ya da bekar ise o zaman da büyük uğraşlarınızın boşa çıkacağına , büyük kayıplar vereceğinize fakat en sonunda çekmiş olduğunuz sıkıntılardan bile kurtularak yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Uzun zamandan beri görmediğinizi kişiyi göreceğinize ve o kişiyi görüp çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre bu rüyalar genel olarak tersine çıkmaktadır. Yani olumsuz olarak yorumlarlar.

Fakat bu rüya genellikle hayra ve iyiye yorumlanır.

Rüyada Yeni Doğmuş Erkek Bebek Görmek

Olumlu ve olumsuz anlamları bulunan bu rüya türü, çok yönlü imgeler taşımaktadır. Bebeği nasıl gördüğünüze bağlıdır. Bebekle etkileşime geçtiyseniz, ne yaptığınız önemlidir.

  • Mavi gözlü erkek bebek görmek, mavi renginin doğası gereği olumlu bir işarettir. Sevecenlikle, insan ve kardeşlik sevgisiyle bağdaştırılan mavi, hayatınızda güzel şeylerin yaşanacağına işaret edebilir. Sevdiğiniz, ancak aranızın bozuk olduğu birisi var mı? Belki de barışma, duvarları yıkma vakti çoktan gelmiştir.
  • Rüyada erkek bebek emzirmek, ihtiyaçların karşılanmasıyla bağdaştırılmaktadır. Bu rüyayı gören insanlar şanslı olarak değerlendirilir. Çok istediğiniz, ancak gücünüzün yetmediği bir şey var ise, fırsatlar önünüze çıkmak üzere olabilir. Üzeri kapalı veya açık, size uzatılan bir yardım eli olacaktır.
  • Rüyada erkek bebek sevmek, bir şeylere tutunma ihtiyacını temsil eder. Güzelliğe bile türlü zorluklarla ulaşılabilen bu dünyada sevgiye duyduğunuz ihtiyacın bir dışavurumudur. Hayatınızdaki varlığından memnun olduğunuz bir insana, ona olan sevginizi duyurmayı deneyin. Size iyi gelebilir.
ruyada ikiz erkek bebek gormek
Rüyada ikiz erkek bebek görmek, rüya alimleri tarafından her zaman müjdeli bir haberin geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İkiz Erkek Bebek Görmek

İkiz erkek bebek görmek, genellikle ilerleyen zamanlarda bir müjde alacağının habercisidir. Eğer hamile bir kadın rüyasında ikiz erkek bebekler görürse, kadının ileride kız çocukla müjdeleneceğine inanılır. İkiz erkek bebek görüsü, sahip olunan güzelliklerin artacağına, çekilen sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Daha rahat bir hayat sürmeye başlamanın, büyük sıkıntılardan kurtulmanın ön habercisidir. Yaşama daha sıkı tutunmak için bir destekçi, daha çok çabalamak için bir motive kaynağı olmalıdır. Rüyasında sağlıklı ikiz bebekler görmüş bulunan kişi, inançlarına sadık birisiyse onu ebedi mutluluk bekliyor olabilir. Anlamış olacağınız üzere, rüyada ikiz bebek görmek pek çok yönden anlamlı ve olumlu işaretler taşıyan bir şeydir. Bu rüyaları gören kişiler, genelde her daim içten ve hayırlı dualar alacak emeller işleyen kişilerdir.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak Diyanet

Diyanete göre kendinizi erkek bebek doğururken görmek, işlerinizdeki hayırlılığın artacağı anlamına gelir. Hanenizde ve yaşadığınız alanlarda bulunmakta olan bereket artacak, rızkınız artışa geçecektir. Birbirinden güzel başarılara kavuşma yoluyla saygınlık ve itibar kazanacak, güzel ameller işleme yoluna koyulacaksınız. Bazılarına göre olumsuz yorumlanan bu rüya, yorumcular arasında çelişkiye sebep olmuştur. Ancak genellikle, size de bahsini sunduğumuz şekilde, büyük bir çoğunlukla olumlu yönleriyle hakim olarak görülmektedir.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak İhya

Rüyada erkek bebek doğurmak genellikle bu rüyanın hayırlı olduğu bilinmektedir. Eğer rüya sahibi hamile ise erkek bebek doğurduğunu görmesi kız bebeğinin olacağına da işaret etmektedir. Rüyada erkek bebek doğurduğunu gören kimse sıkıntılarından kurtulacak ve iyi olaylar ile karşılaşacaktır.

Rüyada doğum yaptığını gören kimse sıkıntılarından kurtulacaktır. Bazen doğum sancıları dünyevi hataları da ifade edebilmektedir. İşlenen günahların çokluğu anlamına gelen hamilelik doğumla birlikte kurtulmaya da işaret etmektedir. Bu kişiyi gelecek günlerde güzel haberler beklemektedir.

Rüyada doğum yaptığını gören kimse tez zamanda sıkıntılarından kurtulur. Bazı tabircilere göre rüyada kız bebek görmek iyi haberken erkek bebek kötü haber olarak da tasvir edilmektedir. Bu nedenle rüyanın tamamının yorumlanmasında fayda vardır.

Rüya sahibi erkek ise ve rüyasında kendini hamile olarak görüyor ise bu kendisinin ya da kendisine çok yakın bir erkek yakınının sıkıntılı dönemlerden geçeceğini ifade etmektedir.

Rüyada Oğlan Bebek Görmek ve Doğurmak

Rüyada Oğlan Bebek Görmek

Rüyada oğlan bebek görmek , genel olarak iyiye , güzel günlere ve kısmetin artmasına delalet eder. Bunların yanı sıra kişinin istemiş olduğu şeylere en kısa zamanda kavuşacağına yorulur.

Bu rüyayı gören kişi bayan ve bekarsa o zaman kısa zaman içerisinde evleneceğine , eşi tarafından saygı göreceğine , el üstünde tutulacağına işaret eder.

Rüyada görülen bebek kişinin hem huzurlu hem de neşeli olmasına yorulur. Rızkınızın geniş olacağına , hiçbir zaman darlık çekmeyeceğinize , ağız tadınızın her zaman yerinde olacağına alamet eder.

Eğer rüyada ağlayan bir bebek gördüyseniz , geçici olan sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza , agresif bir tutum içerisine gireceğinize delalet eder.

Hamile olan bir bayan görürse , eşi ve çevresi tarafından çok sevileceğine , büyük işler yaparak çocuk doğuracağına alamet eder.

Rüyada Oğlan Bebek Doğurmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlan bebek doğurduğunuzu gördüyseniz , başınızda olan dertlerden ve sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza , sorunlardan kurtulmak için büyük çaba sarf edeceğinize ,

kötü günlerde sevdiklerinizin her zaman yanınızda olacağına ve mutlu gününüzde ise mutluluğunuzu sizinle paylaşacaklarına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişi eğer gerçek yaşam da hastaysa yakın zaman içinde şifa bulacağına , itibar sahibi olacağına , bir yolculuğa çıkıp güzel haberlerle döneceğine ve kazancını arttıracağına alamet eder.

Erkek Bebek Görmek Diyanet

Rüyada erkek bebek görmek, kadın için hayırlara işarettir. Güç ve irade sahibi eş ile yaşanan mutluluğun sembolüdür. Çokça mübarek bir rüya olan bu rüya, güzel emeller ve iyiliklerle karşılaşacağınızı müjdelemektedir. Bir takım rivayetlere göre hanım kişi için içten ve sevgi dolu bir evliliğe delalettir. Vaatlerden öte güzelliği temsil eder ve nihayet suyun üzerine çıkıp soluklanabilmeyi imgeler. İtibar ve başarı dolu bir hayat onu beklemektedir.

Evli biri için rüyada erkek bebek görmek diyanete göre hayırlı bir olaydır. Görülen bebeğin sevimli olması, evli ve çocuklu kişinin evlatlarının çoğalmasına delalettir. Tamamen, bu kişi bol bol dua etmeli ve çocuklarına hakkıyla bakabilmek için çalışmalıdır. Erkek bebek görmek bekar kişinin üzüleceği ve kötü bir haber alacağı anlamına geldiğine inanılır. Bu kötü haber genelde yıkıcı ve kırıcı bir ayrılıktır ve kişinin çabalaması gerektiğini gösterir. Her şey gibi, sosyal ilişkilerimizi ayakta tutmak için de çaba göstermemiz gerekmektedir. Dostlarımız ve kardeşlerimiz çoğu şeyden önemlidir ve öyle yaklaşılmalıdır.

kucaginda erkek bebek gormek
Rüyada kucağında erkek bebek görmek, rutin yaşantınızdaki problemleri yakında aşabileceğinize işarettir.

Rüyada Kucağında Erkek Bebek Görmek

kucağında erkek bebek görmek, gören kişinin ihtiyaçlarının karşılanacağına habercidir. Çektiğiniz sıkıntılar, eğer siz de çabalarsanız ve size uzatılan yardım elini kabul ederseniz solup gidecektir. Şefkatin ve yardımseverliğin bir sembolü olan bu rüya, neticede bir dayanışma sembolüdür. Geçmişte yaptığınız bir iyiliğin karşılığını almak üzere olabilirsiniz. Belki de çevrenizde olan ve gücü olan bir kimse size yardımcı olmak istiyordur. İnsanlar güzel ve iyilik yaşamın her yerindedir, umudunuzu kesmeyin.

Rüyada Erkek Bebeğe Doğum Vermek

Bu rüya, rüyayı gören şahsın bir kimseyi üzdüğü yönünde yorumlanmaktadır. Kişi sizden özür bekliyor, ancak yaklaşmaya çekiniyor olabilir. Eğer değer verdiğiniz bir insan ise, kalbinin kırılmasını siz de istememişsinizdir. Belki de ilk adımı atmanız ve gidip bir özür dilemeyi değerlendirmeniz herkes için hayırlı olacaktır.

Rüyada erkek bebek doğurmak, uzun zamandan beri hayalini kurduğu ne var ise buna yakın zamanda kavuşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin içinde ukte kalan duyguları sonunda gerçekleştireceğine de yorumlanan rüya aynı zamanda hayırlı kısmete de delalet etmektedir.

Rüyasında erkek bebek gören kişi eğer bekar ise bu kimsenin dünyevi hayatında sıkıntıların üstesinden geleceğine ve evleneceğine işaret etmektedir. İş hayatı kötü giden ve olumsuzluklar ile karşılaşan kişinin bu durumdan kurtulacağına ve sıkıntılarının üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Bunları Okurken Neler Öğrendik?

  • Rüyada erkek bebek görmek şeklinde gerçekleşen düşlerimizin kendi içerisinde anlam çeşitliliği içerdiğini gördük. Rüyayı gören kişinin hamile olup olmaması veya erkek/kadın olmasına göre oluşan farklılığı gözlemledik.
  • Mavi gözün rüyalarda ne anlama geldiğini inceledik ve öğrendik.
  • Durup düşündük ve yardımseverliğin öneminin yeniden farkına vardık. Hayırlı emellerin önemini yad ettik. Bunlara olan ihtiyacımızı anımsadık.
  • Rüyaların anlamının detaylara bağlı olduğunun ve bunlara göre kendi içlerinde değişiklik gösterebildiğinin farkına vardık.
  • Rüyada erkek bebek görmenin olumsuz yönleri konusunda bilinçlendik.

Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? Diğer içeriklerimize göz atmayı unutmayın. Bol hayır ve sevgiyle kalın.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Erkek Çocuğu Dünyaya Getirmek

Farklı şekilde yorumlanan bu rüya bekar ve evli kimselere göre değişiklik göstermektedir. Rüyada bekar kimse erkek çocuk doğurduğunu görüyor ise sıkıntılı bir dönemin ardından rahata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli bir erkek karısının erkek çocuk dünyaya getirdiğini görüyor ise bu kimsenin kız çocuğu sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi eğer kolay bir doğumun ardından erkek çocuğu dünyaya getiriyor ise bu kişi bir erkekten yardım alarak sıkıntılarını atlatacak demektir.

Kimi rüya tabircilerine göre erkek bebek kötüye de yorumlanabilmektedir. Bu tabirlere göre erkek bebek doğuran kimse uzun süre sıkıntı çekiyor demektir. Bu sıkıntıların biraz daha devam etmesinin ardından rüya sahibi sıkıntılarından bir anda kurtulacaktır.

Erkek Çocuk Sevdiğini Görmek

Rüyada erkek çocuğunu sevdiğini görmek kimi zaman hayra yorumlanırken kimi zamanda konu sahibinin bir düşmanı olduğu şeklinde yorumlanabilmektedir.

Düşman rüya sahibinin zayıf noktalarını bularak onu alt etmeye çalışacaktır. Çocuğun beyaz tenli olması gizli düşman anlamına gelmektedir. Eğer esmer ise varlıklı bir kimse tarafından gelecek düşmanlığa işaret etmektedir.

Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüya sahibi eğer hamile ise kız çocuğu sahibi olacağına işaret etmektedir. Eğer çocuğu olan kadın kendi evladını emziriyor ise bu çocuğunun iyi bir kimse olacağına ve hayırlı işler yapacağına işaret etmektedir.

Eğer kadın yabancı bir çocuğu emziriyor ise birinden yardım göreceğine ya da birine yardım edeceğine yorumlanır. Kimi yorumlara göre yabancı erkek çocuğunu emzirmek akrabalardan gelecek olan bir düşmanlığa da işaret eder.

Rüyada Erkek Bebeğinin Öldüğünü Görmek

Ömür boyu sürecek bir pişmanlık yahut düş sahibinin içerisinde bulunduğu kötü hali gösterir. Rüyada erkek bebeğinin öldüğünü görmek bir bakıma düş sahibi için olumsuzlukları dahi işaret eder. Aile içerisinde büyük yıkımlar olur yahut kötü bir vaziyet sonucunda aile bireyleri birbirleriyle küsebilir. İflas yahut mühim mal kayıpları dahi yaşanabilir. Kişinin hayalleri sona ereceği gibi ümitsiz bir devir içine de girebilir. Psikolojik olarak mühim rahatsızlıkları dahi haberli eder.

Rüyada Erkek Bebeğini Kaybetmek

Rüya sahibi sorumluluklarını umursamadığı için mühim zayiat içine düşecektir. Kendi başına hareket edemediği gibi sürekli başkalarının aklı ile hareket eden ve hatalı kararlar alan birisidir. Elindekilerin kıymetini bilmez ve hayatı pişmanlık içerisinde geçer. Ailesi ve çevresinden uzaklaşabilir bu vaziyet şayet onu daha çok yalnızlığa iter.

Rüyada Erkek Bebeğinin Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

Rüyayı gören şahıs için hayırlı olup çevresiyle arasına düzelteceğine işaret eder. Sevindirici mühim ilerlemeler içerisinde olacak bu iş hayatı ile birlikte aile hayatını dahi etkileyecektir. Sorunları çözüme kavuşacağı gibi iş ortaklıklarında dahi gelişme kaydedecektir. Bir devir sorun içerisinde olan bireyi hoş haberler bekliyor ve bu haberler sonucunda istediği dileklerine kavuşuyor. Hayalleri yok olan şahıslar için bu düş hayırlıdır. Bir vakit sonra dileklerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada ağıt bilhassa hayra yorumlanır ve rüyayı gören şahıs için hoş sevinç verir.

Rüyada Kız Bebek Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu