Rüyada Okey Oyunu Oynamak Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada Okey Oyunu Oynamak Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada okey oyunu oynadığını görmek, kişinin rahat bir insan olması, fazla hayalci olması ve sorumsuz davranması demektir. Rüyada okey tahtası görmek, sorumsuz bir eşe sahip olmak, her şeyi tek başına üstlenmek ve ağır sorumluluklar yüklenmek demektir. Rüyada okey oyunu görmek, büyük paralar kazanmak, mal varlığının artması ve ciddi kazançlar elde etmek demektir. İş yaşamındaki başarıların daim olması, güzel bir gelecek ve mutlu günler yaşamak olarak yorumlanabilir. ​​​​

Rüyada okey oynayan insanlar görmenin psikolojik yorumu, işi şansa bırakan bir insan olmak, riskli işlere girmek, hayalperest biri olmak ve bu sebepten zor durumda olmak olarak yorumlanır. Rüyada okey görmenin psikolojik yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada şans oyunları oynamak dinde noksanlığa işarettir.

Rüyada Okey Istakası Görmek

Rüyada okey ıstakası görmek, keyifli günler geçirmek, hayatın tadını çıkarmak ve sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanır. Hayatın kolaylaşması, her şeyi kolay elde edilmesi ve huzura delalettir. Yatırım yapmış olan kişi, şimdi o yatırımın faydasını görmeye ve meyvelerini toplamaya başlayacaktır. Yapılan yatırım hızlı değerlenecek çok kısa zamanda çok iyi bir yerlere gelecektir.

Rüyada Okey Atmak

Rüyada okey atmak, biriyle münakaşaya girmek, tatsızlık yaşamak ve geçici moral bozukluğu olarak ifade edilir. Art niyetli, kavgacı ve ortalık karıştıran bir erkeğe işaret eder. Bu erkek kişinin kuyusunu kazmak isteyecek tehlikeli bir insandır.

Rüyada Okey Takımı Görmek

Rüyada okey takımı görmek, dostlarla keyifli zamanlar geçirmek, yeni ortamlara girmek, orada yeni kişilerle tanışmak ve ilişkiler kurmak demektir.

Rüyada Okey Tahtası Görmek

Rüyada okey tahtası görmek, iş yaşamındaki kıskançlıklara, huzursuzluğa, ayak kaydırmaya çalışan sorunlu kişilere delalet eder.

Rüyada Okey Taşları Görmek

Rüyada okey taşları görmek, ufak ufak gelecek ama çok rahatlatacak toplu paralara işarettir. Kısa süreli işler yapmak, bu işlerin kişiyi rahatlatması ve bazı borçlarını kapatması olarak yorumlanır.

Rüyada Çifte Okey Görmek

Rüyada çifte okey görmek, kişinin kalbini çalacak biri ile tanışması, çok etkilenmesi, adeta ruh eşini bulması ile yorumlanır. Bu kişiyle yakın zamanda bir izdivaca girilecek ve mutlu olunacaktır. Görülen bu rüyanın diğer anlamı da kişinin çevresinde dikkat çeken biri olması, çok fazla talibinin olmasıdır.

Rüyada Kırmızı Okey Görmek

Rüyada kırmızı okey görmek, riskli ve tehlikeli işlere bulaşmak, bu sebeple huzursuz olmak demektir. Yanlış insanlarla yapılan işlerin kişiyi yanlış yere götürmesi, huzursuz etmesi, içsel anlamda olunması yorumlanır. İbni Cerir (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Bu rüyanın diğer anlamı da kişinin şans oyunlarına çok fazla meraklı olması, elindeki parayı sürekli olarak onlara yatırarak zarar etmesi demektir.

Rüyada Siyah Okey Görmek

Rüyada siyah okey görmek, güvenilir gözüken bazı kişilerin aslında hiç güvenilir olmaması yorumlanır. Bazı sırları saklamamaları ve çok konuşmalarından ötürü rüya sahibinin başına iş açılması ile tabir edilir. Kişinin sırları varsa bunları açık etmemeli, kimseyle paylaşmamalı etrafına çok dikkat etmelidir.

Rüyada Eski Okul Arkadaşlarını Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu