Rüyada Hamile Olduğunu Görmek İslami Yorumu

Rüyada Hamilelik Görmek

Öncelikle bilinmesi gereken; rüyayı gören kişinin uyandığında gördüğü rüya hakkında yaptığı ilk yorum rüyanın anlamını etkilemektedir. Bu sebeple tüm rüyaların iyiye yorulması gerekir.

Rüya Sahibinin Cinsiyeti Ve Medeni Halinin Rüya Yorumuna Etkisi

Eğer hamile olduğunu gören kişi bekar ise gerçek hayattaki eylemlerini gözden geçirmesi ve yaptıklarını sorgulaması gerektiği ortaya çıkmaktadır.

Fakat rüyayı gören evli bir kadın ise çok yakında hamile kalacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kimse erkek ise bir günah istediğine ve günahından kurtulması gerektiğine işarettir.

Rüyada Hamile Kalınan Bebeğin Cinsiyetinin Rüya Yorumuna Etkisi

Rüyada hamile olduğunu gören kişinin bebeğinin cinsiyeti de görülen rüyanın yorumuna yön verebilir. Örneğin eğer rüya sahibi rüyasında erkek bebeğe hamile ise yakında parasal anlamda müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Eğer rüyada kız çocuğuna hamile ise rüya sahibinin çok temiz niyetli olduğuna ve herkese güven verdiğine işarettir.

Sonuç olarak rüyada görülen hamilelik genellikle iyi yoruma sahiptir. Fakat gerçek hayatta bebek sahibi olmak için sürekli olarak tıbbi destek altında çaba sarf eden ve kafasını sürekli olarak hamilelikle meşgul eden bir bayanın gördüğü hamilelik rüyası, maalesef bilinçaltının rüyaya yansıması olup, bunun hiçbir yoruma işaret olmadığını ve sahih bir rüya olmadığını belirtmek gerekir.

Bu bakımdan görülen rüyaların yorumuna bakmadan önce görülen rüyanın gerçek hayatta yaşananlarla bir alakası olup olmadığına bakmakta fayda vardır.

  Rüyada 9 Aylık Hamile Olduğunu Görmek Neye Yorumlanır? Ne Demek?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.