Rüyada Kirpik Görmek İslami

Rüyada kirpik görmek, rüya sahibinin hayatının olumlu bir şekilde değişeceğine , karşısına çıkacak olan yeni fırsatları güzel bir şekilde değerlendirip çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Bunların yanı sıra yakın çevrenizde bulunan eş , dost ve akrabalarınızla iyi geçineceğinize , hem hayırlı hem de güzel davranışlara sahip olan evlatlara sahip olacağınıza işaret eder.

Rüya sahibi yaşlandığı zaman güç bakımından güçsüz olacağına , eli ayağı hiç tutmayacağına fakat evlatları tarafından her zaman el üstünde tutulacağına , hem maddi hem de manevi açıdan sorun yaşamayıp güzel bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüya sahibi bundan sonraki yaşamında her zaman haramdan uzak duracağına , hayırlı kazançlar elde etmek için alın teri dökeceğine yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , geçmiş zamanda yaşamış olduğunuz sıkıntıları bir kenarı bırakıp güzel olaylar yaşayacağınıza fakat küçük olan kazaların başınıza gelerek kısa süreliğine yıpranacağınıza delalet eder.-

Rüyada Kirpik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kirpik görmek, hayra işaret olarak yorumlanır.

Rüyada kirpik görmek, şu dört cihete işaretle yorumlanır:

1. Dini muhafaza etmek ile,

2. Mal ve mülke işaretle,

3. İlim ve bilgiye işaretle,

4. Sevinç ve ferahlığa işaretle,

• Bazı yorumcular, Rüyasında kirpik görmeyi, mal ve ilim sahibi olması ve çocukları olması nedeniyle sevinmeye
işaret eder şeklinde yorumlamışlardır.

• Rüyasında kirpiklerinin yerinde olmadığını görmesi, iyi değildir. Bu rüya, rüya sahibi kişinin, dini muhafaza edemeyeceğine, dini inançlarını yitireceğine işarettir.

• Rüyasında kirpiklerini yolduğunu gören kimse, dinini koruyamadığı için, düşmanları tarafından rezil ve rüsva edileceğine işarettir.

• Rüyasında kirpiklerinin çok güzel ve gürce olduğunu görmek, dindarlığa ve rüya sahibinin, dini hassasiyeti olduğuna işarettir.

• Kişinin rüyada kirpiklerinin uzadığını görmesi, izzet, şeref ve evlada işaretle yorumlanır. Gözlerinde kirpik olmadığını görmek, dinini kaybedeceğine dininden uzaklaşacağına işaretle yorumlanır. Kirpiklerini yolduğunu görmek, hayasızlık, aşağılık ve horlanılmaya işaretle yorumlanır. Kirpiklerin haddinden fazla uzadığını görmek, hayırlı değildir.

Rüyada Kirpik Dökülmesi Ne Demek?

Rüyada kirpik dökülmesi gördüyseniz , karşınıza çıkacak olan insanlara karşı kendinizi ifade etmekte çok zorlanacağınıza ve karşınızdaki insanları anlamada biraz zorluk çekeceğinize yorulur.

Bunların yanı sıra kısa süreliğine moralinizin çok bozuk olacağına , sıkıntılardan dolayı bir odaya girip o yerden çıkmayacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , iş hayatınızda yaşayacağınız bir zarar ile ekonomik olarak düşeceğinize , mal ve mülkünüzün azalacağına alamet eder.

Rüyada Fare Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu