Rüyada Kirpik Görmek İslami

Rüyada Kirpik Görmek İslami

Rüyada kirpik görmek , rüya sahibinin hayatının olumlu bir şekilde değişeceğine , karşısına çıkacak olan yeni fırsatları güzel bir şekilde değerlendirip çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Bunların yanı sıra yakın çevrenizde bulunan eş , dost ve akrabalarınızla iyi geçineceğinize , hem hayırlı hem de güzel davranışlara sahip olan evlatlara sahip olacağınıza işaret eder.

Rüya sahibi yaşlandığı zaman güç bakımından güçsüz olacağına , eli ayağı hiç tutmayacağına fakat evlatları tarafından her zaman el üstünde tutulacağına , hem maddi hem de manevi açıdan sorun yaşamayıp güzel bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüya sahibi bundan sonraki yaşamında her zaman haramdan uzak duracağına , hayırlı kazançlar elde etmek için alın teri dökeceğine yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , geçmiş zamanda yaşamış olduğunuz sıkıntıları bir kenarı bırakıp güzel olaylar yaşayacağınıza fakat küçük olan kazaların başınıza gelerek kısa süreliğine yıpranacağınıza delalet eder.

Rüyada Kirpik Dökülmesi Ne Demek?

Rüyada kirpik dökülmesi gördüyseniz , karşınıza çıkacak olan insanlara karşı kendinizi ifade etmekte çok zorlanacağınıza ve karşınızdaki insanları anlamada biraz zorluk çekeceğinize yorulur.

Bunların yanı sıra kısa süreliğine moralinizin çok bozuk olacağına , sıkıntılardan dolayı bir odaya girip o yerden çıkmayacağınıza işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , iş hayatınızda yaşayacağınız bir zarar ile ekonomik olarak düşeceğinize , mal ve mülkünüzün azalacağına alamet eder.

Yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamda kirpiklerin çöktü ama kisaydiYükleniyor...