Rüya TabirleriH Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Hamile Kadının Bebek Emzirmesi Ne Demektir?

Rüyada hamile kadının bebek emzirmesi, eğer bu rüyayı gören kişi erkekse ve evliyse o zaman kısa süre içerisinde bir çocuğu olacağına , kişi eğer bekarsa o zaman eline yüklü bir miktarda para geçeceğine ve eline geçecek olan bu para ile tüm borçlarını kapatacağına yorulur.

Bunun yanı sıra karşınıza çıkacak olan güzel ve hayırlı bir bayan ile tanışıp onunla beraber dünya evine girip evleneceğinize işaret eder.

Rüyada kendinizi hamile olarak bir bebek emzirdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hamileyseniz o zaman bebeğinizin çok sağlıklı olacağına,

hamile değilseniz bebek istediğinize ve bir türlü olmadığına fakat yakın zaman içerisinde muradınıza ereceğinize delalet eder.

Bir bayan kendisini hamileyken bebek emzirmek istediğini fakat sütünün gelmediğini görüyorsa o zaman , çevrenizde kötü niyetli insanların var olduğuna ve bu kişilerin nazarlarının size dokunacağına alamet eder.

Bir kimse çocuğunun hamile ve bebek emzirdiğini görmüşse o zaman çocuğunun evleneceğine , çocuğunun bu evlilikte çok mutlu olacağına ve sağlıklı bir evladının olacağına yorulur.

Eğer kendinizi hamile ve başka birisinin bebeklerini emzirdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da ciddi sağlık problemleri ile karşılaşacağınıza ve bundan dolayı çocuk sahibi olamayacağınıza işaret eder.

Rüyada hamile bir kadının bebek emzirmesi ve emzirme sırasında göğüslerinin morardığını gördüyse o zaman sağlık problemlerinizin olduğuna ve tez zamanda sağlık durumunuzun çok iyiye gideceğine yorulur.

Rüyada Emzirmek

Rüyada emzirmek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da çok mutlu olacağına , iyiliklerle karşılaşacağına işaret eder.

Fakat kadın eğer kendi çocuğunu emziriyorsa o zaman çocuğunun çok başarılı olacağına , mutlu adımlarına ve yüksek yerlere geleceğine alamet eder.

Bunun haricinde hem maddi hem de manevi olarak başarılar elde edeceğine , aileye her konuda yardımcı olacağına ve hayırlı bir evlat olacağına işaret eder.

Eğer başka birisinin çocuğunu emziriyorsanız , hayırlı bir hayatınızın olacağına , etrafınızda bulunan insanlara her konuda yardımcı olacağınıza , maddi ve manevi olarak huzur bulacağınıza , dileklerinizin ve isteklerinizin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada çocuğunuzu emzirirken süt fışkırdığını gördüyseniz , elinize bol miktarda paranın geçeceğine , şan ve şöhret sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada Başkasının Bebeğini Emzirmek

4 Yorum

  1. Ben 38 haftalik hamileyim cocugumu dogurmusum emdiriyodum erkek benim amlami nedir

  2. merhaba ben 2 bucuk aylik hamileyim ilk defa boyle bir ruya gordum ruyamda bir bebegim vardi ama cinsiyeti belli degildi ve ben emziriyordum onu seviyordum falan cok guzel bir ruyaydi cok duygulandim birden

  3. Ben dokuz aylık hamileyim rüyamda başkasının bebeğini emziriyordum emzirdiğim sırada sütüm o kadar çok akıyordu

  4. Ben şu anda 4 aylik hamileyim rüyamda bebeğimi doğurmuşum emziriyordum bebeğimin kafasinda catlak vardi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu