Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek, : Rüyada bardak görmek, hizmetçi kadın ve erkek ile tabir edilir. Bu bakımdan rüyada bardak görmek, rüyayı gören kimsenin durumuna göre büyük bir para ile yorumlanır.

• Rüyada bardak görmek, rüya sahibinin kısa zamanda büyük bir paraya kavuşacağı ve bu para ile bir hizmetçi tutmaya ihtiyaç duyacağı ile tabir olunur.

• Rüyada tahtadan yapılmış bir bardak görmek, iki yüzlü (riyakâr) bir hizmetçi veya hizmetkâr (erkek) ile tabir olunur.

• Madenden bir bardak görmek, iyi bir hizmetçi kadına işarettir.

• Bardağı su ile doldurmaya çalıştığınızı görmek, fakat bardağın dolmayıp dibinden aktığını görmeniz, elinizdeki sermaye ve paranızın beceriksizliğiniz yüzünden eriyip gittiğine işaretle tabir olunur.

• Rüyasında su dolu bir bardağı elinde tuttuğunu görmek bol bir kısmete yorumlanır.

• Kırmızı bir sıvı ile dolu bardak görmek, eşinizin rahatsızlanacağına işaretle yorumlanır.

• Bir kimse rüyasında, bardağının yarıya kadar su ile dolu olduğunu görüp ve o yarım bardak suyu içtiğini görse, bu rüyası onun beklemekte olduğu bir paranın ancak yarısının eline geleceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada Bardak Kırılması, Bir kimse rüyasında elindeki bardağı düşürüp kırdığını görse, bu rüyası onun, maddi bir zarara uğrayacağına, malının elinden gideceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Bir kimsenin Rüyada bir şeyin ve herhangi bir şeyin, ne olursa olsun, kırıldığını görmesi, zarara işaret eder. Başka bir yoruma göre ise, ölüme işaret eder.

• Kişinin Rüyada elinde tuttuğu bir ipin bağlı olduğu şeyin koptuğunu (kırıldığını) görmesi, Rüya sahibinin işlerinin bozulmasına, ümitlerinin boşa çıkacağına işarettir demişlerdir.

• Bir kimsenin Rüyada elindeki teşbihinin ipinin kırıldığını (koptuğunu) görmesi, onun (Rüya sahibinin) ecelinin yaklaştığına veya işlerinin tamamen bozulup dağıldığına, her şeyinin alt üst olduğuna veya olacağına işarettir.

Bir Şey Kırılması ibn-i Şirin’in yorumu:

Bir kimsenin Rüyada kendisine ait bir eşyanın kırıldığını görmesi, bu kimsenin, bir zarara uğrayacağına, Rüya sahibine bir zarar ziyan geleceğine işarettir demiştir.

• Kişinin Rüyada bir şeyi kendisinin kırdığını görmesi, o kişinin (rüyayı görenin) başka bir kişiye zarar vereceğine işarettir.

• Rüyasında bir azasının (organının) kırıldığını görmek, o organının yorumda (tabir edilirken) temsil ettiği yakınının
ölümüne işarettir. (İnsan organlarının temsil ettiği yakın akrabaları vardır.) Kendi bölümünde (insanın organlarının yorumu bölümünde) geçtiği üzere, insan vücudunda bulunan azaların temsil ettiği yakınları vardır. Oraya bakılabilir.

 

Rüyada Ali İmran Suresi Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu