Trend

Rüyada Asansöre Binmek Diyanet ve İhya Tabiri

Rüyada Asansöre binmek, rüya sahibinin sorumluluğu olmadığı halde maddi destekle bulunulan kişinin sırtından inmesi anlamına gelir. Rüyada Asansöre bindiğini gören kimse için bolluk, bereket, kazanç ve alim olan kişi olarak yorumlanır. Rüyada asansöre bindiğini görmek ise, bu rüyayı gören kişi hiç beklenmedik bir anda, kendisine yardım edip destek verecek bir kişi ile karşılaşacak demektir.

Rüyada asansör boşluğuna düşmek, genelde iyi olarak yorumlansa da eğer görülen asansör karanlık ve terk edilmiş gibi bir yerde ise rüya sahibinin içinden çıkılması zor bir kuruntuya düşeceğine işaret eder. Rüyada görülen asansör de olması gerekenden fazla insan var ise, kişinin sıkıntıya, zorluğa ve ya darlığa düşeceğine delalettir.

Rüyada Asansöre Bindiğini Görmek İslami Anlamı

Rüyada Asansöre bindiğini görmek, Kirmani(r.a)‘ya göre rüya sahibi borçlu ise borçlarından kurtulacağına ve rahata huzura erişeceğine işaret eder. Asansör çok kazanç, huzur, bereket, dertten ve borçtan kurtulmak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi ve ya yakını hastalık yaşıyor ise hastalıktan kurtulup sağlığına kavuşacak. Kişinin hayatında ona külfet olan, ona ağırlık yapan insanların hayatından çıkacağını gösterir.

Rüyada Asansöre Binmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada asansöre binmek ihya, genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına , iş konusunda mektepli olduğuna ve bir alanda uzmanlaşmaya gideceğine işaret eder.

Bunun haricinde kişi her konuda çok başarılı olduğundan dolayı rakiplerini her zaman geride bırakacağına, zirveye ulaşacağına ve emin adımlar atarak ilerleyeceğine alamet eder. Bunun yanı sıra tuttuğunu koparan birisi olacağına ve yakın zaman içerisinde işlerini büyüteceğine yorulur.

Rüyada Asansöre Bindiğini Görmek Diyanet

Rüyada asansöre bindiğinizi gördüyseniz, gerçek yaşam da hem azimli hem de hırslı birisi olduğunuza , kendinize bir hedef koyduğunuza ve koymuş olduğunuz bu hedefe ulaşabilmek için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder. Aynı zaman da emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve mesleğinizde çok iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kalmak, gerçek yaşam da çok başarılı olduğunuz için ve birçok insan tarafından kıskanıldığınızdan dolayı ayağınızın kaydırılacağına , çevrenizde bulunan insanların size kötülük yapacağına ve kuyunuzu kazmak için ellerinden geleni yapacaklarına alamet eder.

Yani rüyayı gören kişi bu insanlardan zarar görebilir bunun için çevresinde bulunan insanlara çok dikkat etmesi gerekmekte.

Bunun haricinde yapmış olduğunuz işte terfi edecekken bir anda engelleneceğinize , insanlar tarafından büyük zararlar göreceğinize, bu yüzden gerçek yaşam da çok mutsuz olacağınıza ve iş konusunda sürekli olarak olumsuzluklarla karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada asansörde kaldıktan sonra kurtulduğunuzu gördüyseniz , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kısa zaman içerisinde kendi çabalarınız sayesinde kurtulacağınıza , sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza ve ağladıktan sonra güleceğinize delalet eder.

Rüyada Asansörde Kalmak Diyanet

Rüyada asansörde kalmak, ansızın meydana gelecek bir tartışma olarak yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde bozulmalar olacağı hatta işlerinin batma noktasına geleceğini gösterir. Elinde olan birikimlere zarar geleceğine işaret eder. Sevdiği kişilerle arasında çıkacak çok büyük tartışmalara ve sürekli üzüntülere işaret eder. Kişinin herhangi bir işte karar vermekte çok zorlanacağına, verdiği kararlardan çok kolay pişman olacağına delalet eder.

Rüyada Asansörde Kalmak İhya Rüya Tabiri

Rüyada asansörde kalmak, hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Genel olarak olumsuzluk olarak tabir edilir. Hiç ummadığınız bir anda ihanete uğrayacağınıza , bir olay üzerine çok üzülüp canınızın sıkılacağına ve duygusal olarak hayal kırıklığına uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada Bozulan Asansörde Kaldığını Görmek

Rüyada bozulan asansörde kaldığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili kısa bir sorun yaşayacağınıza , hiç beklenmedik bir zorlu mücadele ile karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada Bozuk Asansöre Binmek

Rüyada Bozuk Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek gibi huzur veren bir diğer olay ise rüyada bozuk asansöre binmek olmaktadır. Genel olarak iyiye ve güzelliğe yorumlanan bu rüya kişinin güzel haberler alacağını gösterir. Öyle ki kişinin akrabaları ile arası iyi olacak, dışarıda tanıdık veya tanımadık kimselerden büyük saygınlık görecektir. İşlerinin ve gelirinin artacağına ve böylece kişinin maddi olarak da kazançlarının olacağına yorumlanan bir rüyadır. Rüyasında bozuk asansöre binen kişiler hem maddi hem de manevi anlamda iyi haberler alacaktır.

Rüyada Bozuk Asansöre Binmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada bozuk asansöre binmek ihya, kişinin uzun süredir beklediği ve hedeflediği başarılara ulaşacağını veya terfi edileceğine delalet etmektedir. Kişi geçmişte yaşadığı zorlukları aşmış ve hayırlı fırsatları yakalamıştır. Aynı zamanda rüyasında bozuk asansör gören kişilerin gelişmelerle birlikte eskiden aldığı bazı kararları da tekrar düşünmesinin sağlıklı olacağına yorulur. Bu sayede kişi kendisi için en hayırlı ve güzel seçimleri daha iyi yapacaktır.

Rüyada Asansöre Binip İnmek

Rüyada bir asansöre binip inmek kararsızlık olarak yorumlanır. Kişinin günlük hayatı ile ilgili alacakları önemli kararların tekrar sorgulanmasının iyi olacağı bir rüyadır. Bu rüyayı gören rüya sahibi iyi düşünmeden ve tam karar vermeden adım atmak istemez. Bu nedenle kendisi ile ilgili önemli bir kararını vereceğini belirler. Zarar eden bir işyerini kapatmak veya yapılacak bir yatırımın kararı ile ilgili öğüt verici bir rüyadır. Kişi bu rüyadan sonra çevresinden de zarar görebilir.

Rüyada Asansör Bozulması

Rüyada asansör bozulması kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder. Çok büyük emekler verdiği bir işten kişi umduğu sonuçları alamayacaktır. Bu emek verilen şey bir iş olabileceği gibi proje gibi uzun soluklu bir çalışma da olabilir. Veya geçmişte sizlere önemli ve güzel sözler veren kişilerin sözlerini yerine getirememesi gibi durumlar yaşanacaktır. Rüyasında asansör bozulması gören kişinin moralini hiç bozmadan çalışmaya gayret etmesi gerekir. Kişinin yaşayacağı hayal kırıklığı ile ilgili olarak iş işten geçmiş de olabilir.

Rüyada Asansörle Yükselmek

Rüyada Asansörle Yükselmek

Rüyada asansörle yükselmek kişinin iş hayatında haber alacağına alamet eder. Bu haberler iyi haberler olacak ve kişi iş hayatında yükseklere çıkacaktır. Yapılan bir projenin başarıya ulaşacağı ve bunun sonucunda üstleri tarafından terfi alarak daha yüksek gelire sahip olacağına yorumlanır. Rüyada asansöre binmek ve yükselmek kişinin mutlu ve huzurlu bir hayata ve iyi bir geleceğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Asansöre Binmek Yukarı Çıkmak

Rüyada asansöre binmek yukarı çıkmak kişinin hayırlı ve sevindirici haberler alacağına yorulmaktadır. Rüyada asansöre binmek kişilerin tanımadığı kişilerden veya uzaklardan bir haber alacağına delalet eder. Binilen asansörle yukarı çıkmak ise kişinin başarılı olacağını gösterir. Bu kişi çalıştığı işte veya uzun zamanını harcadığı bir çalışmadan çok olumlu haberler alacaktır. Böylece terfi alacak olan kişi maddi anlamda da rahata kavuşacaktır. Aynı zamanda kişi çevresindeki insanlarla da daha iyi ilişkiler kuracaktır.

Rüyada Asansöre Binmek Ve Korkmak

Rüyada asansör binmek ve korkmak kişilerin günlük hayatları ile ilgili durumlarından dolayı gördükleri bir rüyadır. Kişi günlük hayatında çok endişeli ve çok evhamlı davranıyor olabilir. Kişilerin alacakları ani kararları biraz daha düşünmesine delalet eden bu rüya kişilerin daha geniş çerçeveden düşünmesine yorulur. Bu sayede kişiler ani karar aldıkları durumlarla ilgili daha sağlıklı karar alabilmektedir. Bu rüya cesaret kaybı veya cesaret eksikliği olarak da yorumlanır. Yaşadıkları olaylarla ilgili olarak kişiler çok daha cesur kararlar alarak çok daha mutlu olabilecektir. Kişilerin bu süreçte çevresinde yaşanan olaylara da dikkat etmesi ve çevresindeki insanları iyi seçmesi gerekir.

Rüyada Asansörle 6. Kata Çıkmak

Rüyada asansörle 6. Kata çıkmak kişi için hayırlı gelişmelerin olacağını belirtir. 6 sayısı kişi için önemli bir gün veya önemli bir olayı betimleyebilir. Bu kişinin istediği başarılara ve istediği kariyere sahip olacağını göstermektedir. Kendinden emin olarak yükselen kişinin iş ve kariyer açısından çok mutlu ve huzurlu bir hayatının olacağına yorulmaktadır. Kişi uzun süredir emek verdiği çalışmalardan hak ettiğini alacaktır.

Rüyada Asansörle 7. Kata Çıkmak

Rüyada asansörle 7. Kata çıkmak kişinin yükseleceğine delalet etmektedir. Bu kişi önceden belirlediği hedeflere oldukça emin bir şekilde devam etmektedir. Emeğini verdiği çalışmalardan yakın zamanda hak edilen başarılar ve kazanımların da alınacağına yorulur. Kişi eski tecrübeleri ve emekleri ile birlikte çok daha başarılı bir kariyere ve hayata sahip olacaktır.

Rüyada Asansör Tamir Etmek

Rüyada Asansör Tamir Etmek

Rüyada asansör tamir etmek, rüya sahibinin haysiyetine gelecek olan laflara, yuvasının dağılmasına ve sıkıntı çekmeden bolluk içinde yaşamaya işaret eder. Bu konuda İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada asansörle 11.kata çıkmak, rüya sahibi meydana gelen sorunlarda ve ya bu sorunların çözümlerinde daima birileri tarafından yönlendirilecektir. Rüyada asansörle çok yükseğe çıkmak, kişinin hileli işlere bulaştığına, ünlü olma isteğine, evlatları için elinden geleni yapacağına bu durumunda neşesini kaçıracağına işarettir.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi, rüya sahibinin iş yaşantısında karşılaşacağı kötü şeyler yüzünden sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Rüyada asansör ile gökyüzüne çıkmak, eline para geçtiği zaman büyük bir miktarını kaybedecek, sorunlu bir insanla muhatap olması gerekecek demektir. Aynı zaman da aile bireylerinin de birbirine düşmesi ve çok büyük tartışmalar çıkacağı anlamına gelir. Bu karmaşalar büyük sağlık sorunlarını da beraberinde getirecektir.

Rüyada Asansörden Düşmek

Rüyada asansörden düşmek, rüya sahibinin gerçek hayatta hem endişelerinin hem de korkularının olduğuna , üzerindeki ağır yükler yüzünden kendisini ezik hissettiğine , sorumluluklarını yerine getiremediğinden dolayı kendisini çok üzgün hissettiğine ve genellikle geçici bir sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra iş yaşamınızda maddi kayıplar yaşayacağınıza , mertebe kaybetmeye , itibarınızın düşeceğine yorulur.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşmek

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşmek

Rüyada asansör boşluğuna düştüğünüzü gördüyseniz, iş hayatınızda helal kazanç elde edeceğinize , iş ya da özel yaşamınızda inişler çıkışlar olacağına, yeni bir işe gireceğinize fakat hiç düşünmeden bir adım atacağınıza delalet eder. Bunun haricinde asansöre tam binerken asansörün bir boşluğu düştüğünü görmek iyiye ve hayra yorumlanmaz.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşerek Öldüğünü Görmek

Rüyada asansör boşluğuna düşerek öldüğünü görmek, gerçekte yapacağınız bir işten size hayır gelmeyeceğine , boş uğraşlar yaparak zaman kaybı yaşayacağınıza , bu yüzden üzüntü yasacağınıza işaret eder. Yani bu rüya aslında kişi için uyarıdır.

Rüyada başka birisinin asansör boşluğuna düşerek öldüğünü gördüyseniz , çevrenizdeki bazı insanların kötü olda olduğuna , fena işlere bulaştığına alamet eder.

Rüyada Asansör Beklemek

Rüyada asansör beklemek, rüya sahibinin eğitim alanında iyi fırsatlar yakalayacağına ve başarılı olacağına işaret eder. Maddi ve manevi açıdan hayatının en yüksek zamanlarına ulaşacağını gösterir. Ancak bu zamanlara sabırla ulaşılacağı da unutulmamalıdır.

Rüyada Asansör Yanması

Rüyada asansör yanması, rüya sahibinin yeni bir eve sahip olacağına ve sıkıntılarından artık kurtulacağına işaret eder. Sorunlu olan kişiler ile muhatabı keseceğine ve uzun zaman önce yaşanan kötü bir olayının sonuçlarının etkisinden artık kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Asansörün Uçması

Rüyada asansörün uçması, rüya sahibinin çektiği acıların artık son bulacağına, her şeyi unutmasını sağlayacak kadar huzura ereceğine işarettir. Çok kazançlı ve çok büyük projeler yapacağını müjdeler.

Rüyada Asansör

Rüyada Asansörle Çıkmak Ne Demek?

Rüyada asansörle çıktığınızı gördüyseniz, hedeflerinize ulaşmak için emin adımlar atacağınıza , her zaman kendi amaç ve kendi beklentileriniz doğrultusunda hareket edeceğinize,

istemiş olduğunuz başarıya yakın zaman içerisinde ulaşıp yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Asansörde Sıkışmak

Asansörde sıkıştığınızı gördüyseniz, kısa zaman içerisinde maddi kazançlar kaybedeceğinize , yapmış olduğunuz işlerin bir türlü yolunda gitmeyeceğine, rakip kişiler tarafından büyük zararlar görüp yenileceğinize ve art niyetli olan insanlar yüzünden huzurunuzun kaçacağına yorulur.

Rüyada asansörde yukarı aşağıya doğru indiğinizi gördüyseniz , hayatınızın inişli çıkışlı olacağına , bazı durumlarda çok mutlu olurken bazı durumlarda çok mutsuz olacağınıza, huzurunuzun bir anda kaçacağına ve bir anda geri geleceğine yorulur.

Bunun haricinde maddi sıkıntılar yaşayıp çok mutsuz olacağınıza fakat kısa zaman içerisinde huzur bulup tekrardan mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Fındık Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Merhaba,
    Rüyamda bir binadayım karşılıklı asansörler var ben birine biniyorum karşı asansöre de binen 4-5 kişi var hepsi erkek ama kimse benim bindiğim asansöre binmiyor. 3. Kata çıkacakmışım ama 2 kattan sonra asansör bozuluyor dua ediyorum 3. kata çıkıyorum ama inecek zemin yok. zeminde kocaman borular ve makineler çalışıyor sıcak geliyor. İnebilir miyim diye geçiniyorum ama hemen tekrar aşağıya inmeliyim diyorum iniyorum ama düğmeye bastığımı hatırlamıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu