A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Asansöre Binmek Diyanet ve İhya Tabiri

Rüyada Asansöre binmek, rüya sahibinin sorumluluğu olmadığı halde maddi destekle bulunulan kişinin sırtından inmesi anlamına gelir. Rüyada Asansöre bindiğini gören kimse için bolluk, bereket, kazanç ve alim olan kişi olarak yorumlanır. Rüyada asansöre bindiğini görmek ise, bu rüyayı gören kişi hiç beklenmedik bir anda, kendisine yardım edip destek verecek bir kişi ile karşılaşacak demektir.

Rüyada asansör boşluğuna düşmek, genelde iyi olarak yorumlansa da eğer görülen asansör karanlık ve terk edilmiş gibi bir yerde ise rüya sahibinin içinden çıkılması zor bir kuruntuya düşeceğine işaret eder. Rüyada görülen asansör de olması gerekenden fazla insan var ise, kişinin sıkıntıya, zorluğa ve ya darlığa düşeceğine delalettir.

 

Rüyada Asansöre Bindiğini Görmek İslami Anlamı

Rüyada Asansöre bindiğini görmek, Kirmani(r.a)‘ya göre rüya sahibi borçlu ise borçlarından kurtulacağına ve rahata huzura erişeceğine işaret eder. Asansör çok kazanç, huzur, bereket, dertten ve borçtan kurtulmak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi ve ya yakını hastalık yaşıyor ise hastalıktan kurtulup sağlığına kavuşacak. Kişinin hayatında ona külfet olan, ona ağırlık yapan insanların hayatından çıkacağını gösterir.

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kalmak, ansızın meydana gelecek bir tartışma olarak yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde bozulmalar olacağı hatta işlerinin batma noktasına geleceğini gösterir. Elinde olan birikimlere zarar geleceğine işaret eder. Sevdiği kişilerle arasında çıkacak çok büyük tartışmalara ve sürekli üzüntülere işaret eder. Kişinin herhangi bir işte karar vermekte çok zorlanacağına, verdiği kararlardan çok kolay pişman olacağına delalet eder.

Rüyada Asansör Tamir Etmek

Rüyada asansör tamir etmek, rüya sahibinin haysiyetine gelecek olan laflara, yuvasının dağılmasına ve sıkıntı çekmeden bolluk içinde yaşamaya işaret eder. Bu konuda İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada asansörle 11.kata çıkmak, rüya sahibi meydana gelen sorunlarda ve ya bu sorunların çözümlerinde daima birileri tarafından yönlendirilecektir. Rüyada asansörle çok yükseğe çıkmak, kişinin hileli işlere bulaştığına, ünlü olma isteğine, evlatları için elinden geleni yapacağına bu durumunda neşesini kaçıracağına işarettir.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi, rüya sahibinin iş yaşantısında karşılaşacağı kötü şeyler yüzünden sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Rüyada asansör ile gökyüzüne çıkmak, eline para geçtiği zaman büyük bir miktarını kaybedecek, sorunlu bir insanla muhatap olması gerekecek demektir. Aynı zaman da aile bireylerinin de birbirine düşmesi ve çok büyük tartışmalar çıkacağı anlamına gelir. Bu karmaşalar büyük sağlık sorunlarını da beraberinde getirecektir.

Rüyada Asansör Beklemek

Rüyada asansör beklemek, rüya sahibinin eğitim alanında iyi fırsatlar yakalayacağına ve başarılı olacağına işaret eder. Maddi ve manevi açıdan hayatının en yüksek zamanlarına ulaşacağını gösterir. Ancak bu zamanlara sabırla ulaşılacağı da unutulmamalıdır.

Rüyada Asansör Yanması

Rüyada asansör yanması, rüya sahibinin yeni bir eve sahip olacağına ve sıkıntılarından artık kurtulacağına işaret eder. Sorunlu olan kişiler ile muhatabı keseceğine ve uzun zaman önce yaşanan kötü bir olayının sonuçlarının etkisinden artık kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Asansörün Uçması

Rüyada asansörün uçması, rüya sahibinin çektiği acıların artık son bulacağına, her şeyi unutmasını sağlayacak kadar huzura ereceğine işarettir. Çok kazançlı ve çok büyük projeler yapacağını müjdeler.

Bir Yorum

  1. Merhaba,
    Rüyamda bir binadayım karşılıklı asansörler var ben birine biniyorum karşı asansöre de binen 4-5 kişi var hepsi erkek ama kimse benim bindiğim asansöre binmiyor. 3. Kata çıkacakmışım ama 2 kattan sonra asansör bozuluyor dua ediyorum 3. kata çıkıyorum ama inecek zemin yok. zeminde kocaman borular ve makineler çalışıyor sıcak geliyor. İnebilir miyim diye geçiniyorum ama hemen tekrar aşağıya inmeliyim diyorum iniyorum ama düğmeye bastığımı hatırlamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu