O Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Okyanus Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Okyanus görmek, rüya sahibinin geri kalan hayatının bolluk ve bereket ile geçeceğine tabir edilir. Rüyada okyanus suyu içmek, beklenilen bir haberin müjde ile gelmesi anlamını taşır. Rüyada okyanus üstünde yürümek, rüya sahibinin hayatı boyunca sıkıntı ve zorluk çekmeden yaşayacağı anlamı verilir. Rüya sahibinin güzel haber alacağı, iş hayatında ve okul hayatında, evli ise evliliğinde başarılı olacağı ile tabir edilmektedir.

Rüyada Okyanus Görmek İslami Anlamı

Rüyada okyanus görmek ile ilgili olarak, Bazı ünlü rüya alimleri, şu şekilde yorum yapmışlardır; Cafer-i Sadık (r.a) rüyada deniz, okyanus gibi su görmeyi şu şekilde yorumlamıştır. Mülk, mal ve devlet ile yapılacak işlerden güzel sonuçlar almaya yorumlamıştır. Aynı şekilde ilim irfan sahibi insan olarak da yorumda bulunmuştur.

Kirmani (r.a) rüyada okyanus görmeyi, hayırlı bir haber olarak yorumlamıştır. Çekilen sıkıntıların ardından rahat ve huzura kavuşmaya, itaat edilen bir kişinin gölgesi altında yaşayacağına yorumlamıştır.

Rüyada Okyanusta Yüzmek

Rüyada okyanusta yüzmek, başarmak üzere olduğunuz bir iş için daha çok çaba sarf etmeniz anlamı taşımaktadır. Çaba sarf ederek istediğiniz sonuca ulaşabileceğiniz ile yorumlanmıştır. Uzun ve zahmetli bir süreçten geçtikten sonra çevrenizden saygı ve sevgi göreceğiniz işleri başarmanız ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Masmavi Okyanus Görmek

Rüyada masmavi okyanus görmek, beklenmeden gelecek mal ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin dünya nimetlerine kavuşarak çok rahat ve sevdikleri ile birlikte ömür boyu sıkıntısız bir hayat yaşayacağı ile yorumlanır. Aynı şekilde devlet kapısında iş imkanı bulmaya ve devlet yolu ile gelecek mal ile tabir edilir.

Rüyada Okyanus Dalgası Görmek

Rüyada okyanus dalgası görmek, hayatınızda yaşayacağınız değişikler ile yorumlanmaktadır. Dalganın suyu üzerinize sıçrıyor ve ıslatıyor ise yaşayacağınız değişiklikler size iyi gelmeyecektir. Fakat sizi ıslanmadan tekrar duruluyor ise değişiklikleri kabullenmeniz gerektiği ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Okyanusta Gemide Olmak

Rüyada okyanusta gemide olmak, başkalarından beklediğiniz desteği göreceğiniz ile yorumlanır. Başkalarından gelecek mal ve para ile hayatınızı sürdüreceğiniz anlamına gelir. Rüya sahibinin hiç yorulmadan kolay yollar ile elde ettiği kazanç ile tabir edilmektedir.

Rüyada Okyanus Balığı Görmek

Rüyada okyanus balığı görmek, rüya sahibinin beklemediği anda mutluluk yaşayacağı ile tabir edilmektedir. Hızlı şekilde ulaşacak mal ve rütbe ile yorumlanmaktadır. Hane içine gelecek huzur ve bereket ile yorumlanır. Aile bütünlüğünün sağlanacağı ve huzurlu bir hane olacağı anlamı taşır.

Rüyada Okyanusta Boğulmak

Rüyada okyanusta boğulmak, hedeflerinize ulaşacağınız anlamına gelmektedir. Kıskanılan ve destek alamadığınız konularda aldığınız kararların sonuna kadar arkasında kalmanız gerektiğine ve sonucunda da başarı elde edeceğiniz ile yorumlanır.

Rüyada Okyanusa Girmek

Rüyada okyanusa girmek, iş için seyahat etmek ile yorumlanmaktadır ve seyahat süresinin bazı aksilikler ile uzaması anlamına gelmektedir. Fakat bütün olumsuzluk ve aksiliklerin sonucunda başarı elde edeceğiniz ile tabir edilir. Var ise hastalık ve rahatsızlıkların kısa bir süre sonra şifa bulacağı ile de yorumlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu