Rüyada Tabak Görmek

Rüyada Tabak Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada tabak görmek, rüya tabircileri tarafından rüya sahiplerinin kötü olduğunu düşündükleri talihlerinin yakın zamanda terse dönecek olmalarına delalet edilmiştir. Özellikle rüyada tabak kırdığını görmüş olan kimseler, hiç beklemedikleri anda karşılarına çıkan uğurlu ve güzel şanslar sayesinde kısa vadede bugüne dek başaramadıkları birçok işi güzelce başaracaklardır.

Rüyada Tabak Görmek İhya

Rüyada tabak görmek, ara sıra bolluğa ara sıra de kıtlığa işaretle yorumlanmıştır. Mala, rızka ve çıkar elde etmeye yorumlayanlar dahi vardır. Rüyada tabakçı görmek, bildiği sırları (söylenmemesi gereken şeyleri) gizleyen (söylemeyen) sır saklayan birini temsil eder denilmiştir.

Rüyada Dolu Tabak Görmek

Rüyada dolu tabak görmek bolluğa işarettir. Boş tabak görmek şayet, kıtlığa, darlığa işarettir. Boş tabak görmek, biraz üzüntüye düşüleceğine işarettir, biçiminde deyim edilir.

• Rüyasında tabağın içerisinde ekşi bir şeyin olduğunu görmek, dost ile hasım olmaya işarettir denilmiştir.

• Dolu tabak, işlerin yolunda gitmesiyle ferahlığa işarettir.

Rüyada Tabak Kırmak

Rüyada tabağı bilerek kırdığını görmek, birçok din alimince rüyayı görmüş olan kişilerin iş hayatlarına yorumlanmıştır. İş yaşantıları içinde beklemedikleri ve başarılı olduklarını düşündükleri konularda aksiliklerle karşılaşmaya başlayacak olan rüya sahipleri, yakın zamanda yaşadıkları bu sorunların kendilerine farklı konularda zorluklar çıkarmaya başladığını da göreceklerdir.

Rüyada Tabak Kırılması

Tabakların kendiliğinden düşüp kırıldığını rüyada görmek, rüya sahiplerinin yaşadıkları hayatı değiştirmek için girecekleri birçok çabanın habercisi olarak yorumlanmıştır. Hem iyi bir hayatı olan hem de yaşadığı hayattan hiç memnun olmayan rüya sahiplerinin hayatları, bu rüyayı görmelerinden sonra istedikleri hayatı yaşamaya başlamaları, kendilerini keyfi olarak çok tatmin edecektir. Ancak keyif vermesine karşılık da kısa süre içinde kişiler için bir anlam ifade etmeyecektir.

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Porselenden yapılmış tabakların rüyada görülmüş olması, birçok din alimine göre rüya sahiplerinin kişiliklerinin çok kaliteli ve oturaklı olmasına yorumlanmıştır. Bu özellikleri sayesinde de rüya sahipleri, kendilerine göre olmayan insanlardan otomatik olarak kendilerini soyutluyor, kendi denklerinde olmayan insanlarla muhatap olmayı külfet olarak görüyorlardır.

Rüyada Porselen Tabak Görmek İhya

İhya’nın rüyada porselen tabaklar görmek için yaptığı yorumu, rüyayı görmüş olan kişilerin manevi anlamı çok değerli olan bazı maddeleri satacak olmalarıdır. Maddi anlamda sıkışan rüya sahipleri, kendilerine ailelerinden kalmış olan ya da ailelerini kendilerine hatırlatan bu şeyleri satmalarından geleceklerinde çok pişman olabilirler. Ancak bu hissiyatları, birçok insan tarafından hafifletilmeye ve rüya sahiplerinin manevi değeri dolmayacak şeyleri her zaman hatırlayabileceklerinin kendilerine söylenmesi ile oyalanmaya çalışılacaklarına yorumlanmıştır.

Rüyada Beyaz Tabak Görmek

Beyaz renkli bir tabağın rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin yakın zamanda alacakları tekliflerin kendileri için çok hayırlı olacağıdır. Eğer rüya sahipleri, rüyalarında gördükleri beyaz tabak içinde yemek olduğunu görmüşlerse, olmasını çok istedikleri bir olay gerçek olacak ve rüya tabircileri, bu olayın yaşanmasından sonra birçok muhtaç insanın karnını doyuracaklardır.

Rüyada Beyaz Tabak Görmek

Rüyada Beyaz Tabak Görmek Diyanet

Diyanet’e göre rüyada beyaz tabakların görülmesi, rüya sahiplerinin cinsiyetlerine göre yorumlanmıştır:

  • Bir kadının bu rüyayı görmesi, evlilik hayatlarının çok mutlu başlayacağına ancak bir çocuklarının olmasının geç bir tarihe kalmasından dolayı sarsılacak olmasına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, hanelerine sahip çıkmak ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.
  • Bir erkeğin rüyasında beyaz tabak görmüş olması, deniz ile ilgili bir mesleğinin olacak olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri kaptan ya da deniz subayı olabilirler. Ancak meslekleri kendilerini çok yıpratacak ve planlamadıkları kadar çok yoracaktır.

Rüyada Boş Tabak Görmek

Boş bir tabağın rüyada görülmüş olması, birçok din alimi tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin uzun vadede bir şeyin olmasını bekleyecek olmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, boş beklenti içinde oldukları bu olayın gerçekleşmesini beklerken kendilerine sunulan birçok iş ve fırsatı kaçıracaklardır. Bu nedenle de rüya tabircileri tarafından dikkatli olmaları hususunda uyarılmışlardır.

Rüyada Tabak Takımı Görmek

Bir yemek takımının rüyada görülmesi, rüyayı görmüş olan kişilerin aile yaşamlarının her zaman tam olacağına, yani tüm aile bireyleri ile her zaman bir arada olacaklarına yorumlanmıştır. Ailelerinden ayrılmak zorunda kalmayan rüya sahipleri, zor zamanlarında hep ailelerinin sıcak kucağına sığınacak ve sığındıkları bu yer kendilerine daima güç verecektir.

Rüyada Tabak Almak

Rüyada Tabak Almak

Tabak satın aldığını rüyada görmek, rüya sahiplerinin kısa bir süre içinde çok güzel hobiler edinecek olmasına delalet edilmiştir. Kişilerin edindikleri hobiler, kısa zaman içinde hayatlarında güzel bir pencere açılmasını sağlayacaktır. Özellikle resim yapmayan ancak resim yapmaya ilgisi uyanmış olan rüya sahipleri, kendilerini güzel bir biçimde geliştirmenin yollarını aramalı, arayıp buldukları bu yollardan da kendileri için en uygun olanlarını seçerek hayatlarına adapte etmelilerdir. Zihinlerini en dolu oldukları zamanlarda bu hobileri ile oyalamaya başlayacak olan rüya sahipleri, neden uzun zaman önce bu aktiviteleri yapmaya başlamadıklarını sorgulayacaklardır.

Rüyada Tabak Örtüsü Görmek

Rüyada tabak örtüsü görmek de, sır saklamaya işaretle yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören şahıs sır saklayan kıymetli bir kişidir demek olur. Çünkü sır gizlemek, kendisine söylememesi gereken sırları emanet eden bir dostunun sırlarını gizlemek büyük bir meziyettir. Büyüklüktür kadirşinaslıktır.

Rüyada Şemsiye Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu