Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek veya Haz etmediğin birinin rüyada görülmüş olması, rüyayı görmüş olan kişilerin çevrelerinde olan, sürekli iletişimde oldukları ya da olmadıkları insanlara dediklerini ve istediklerini yaptırabilecek yapıda kimseler olmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin bu yapıları, kendilerini çok iyi tanıyan ve rüya sahiplerinin kendilerine fazla yakın tuttukları insanlar tarafından dahi çok uzun bir zaman sonunda çözüle bilinecektir. Bu nedenle de rüyasında sevmediği birini görmüş olan kimseler, özellikle geçmişlerinde zarar gördükleri kimseler ile yeniden münasebet kurmak durumunda kalırlarsa, kurdukları bu münasebetlerin tümünü kendi çıkarları adına kullanabileceklerdir.

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek Diyanet

Diyanet’e göre rüyada sevmediğin birinin görülmüş olması, rüyayı görmüş kişilerin geçmişlerinde yaşadıkları bir dönemi yeniden yaşayacaklarıdır. Bir olayın olması ile rüya sahipleri için çok büyük bir önem kazanacak olan ve uzunca sürmesi ile de rüya sahiplerinin hayatlarında yoğun etki bırakacak olan bu dönem, rüya sahipleri ne kadar kaçmak isterlerse istesinler yaşanmak zorunda kalacak, kişilerin sabrını sınayacaktır. Rüya sahipleri eğer tabi yaşadıkları bu durumu kendilerine yapılan bir sınav olarak düşünmez, yeniden başlarına gelen zorluklar için şikayet etmeye başlarlarsa zorlu dönem sonunda kendilerine verilecek ödüllerin tümünden men edileceklerdir.

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek İhya

Tanıdığın birinin sevmediği birini rüyada görmek, rüya sahipleri için yakın zamanda tanıdıkları kişi hakkında kendi kulaklarına gelecek bazı bilgilerin habercisi olarak yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, kendilerinin duydukları bu şeylerden kaynaklı olarak geçmişte emin oldukları birçok konuda şüphe etmeye başlayacaklar, şüphe duydukları olayların fazlalaşmasından dolayı da bu konuları güvendikleri ve sevdikleri biri ile paylaşma ihtiyacı duyacaklardır.

Rüyada Sevmediğin Bir Kadını Görmek

Rüyada Sevmediğin Bir Kadını Görmek

Hoşlanmadığın bir kadının rüyada görülmüş olması, bazı din alimlerine göre rüyayı görmüş olan kişilerin uzun vadede bir kadından görecekleri zararın habercisi olarak yorumlanmıştır. Bu rüyayı görmüş olan kimseler, daha önce araları manevi sebeplerden dolayı bozulmuş olan bazı kadınlara karşı kendilerini korumalılardır. Özellikle de bu kadın ile aynı şehirde yaşayan kimseler, kendilerine büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmek amacı ile alim insanlara danışmalı, eğer üstlerinde bir büyü varsa bunu hemen bozdurmalılardır.

Rüyada Sevmediğin Bir Kadını Görmek Diyanet

Diyanet’in rüyada sevmediğin bir kadını görmek için yaptığı yorumu, rüyayı görmüş olan kişilerin yakın zamanda korktukları ve endişelendikleri birçok durumun bitecek olacağıdır. Bu durumların tümünden aynı anda kurtulacak olan rüya sahipleri, kendilerini büyük bir huzura kavuşmuş olarak hissedeceklerdir. Ayrıca, bu huzur içinde rüya sahiplerinin atacakları bazı adımlar sayesinde kendilerine gelecek olan güzellikler, rüya sahipleri tarafında tahmin bile edilemeyecektir.

Rüyada Sevmediğim Birini Görmek

Hissel olarak sevmediğin birinin rüyada görülmesi, rüya tabircilerince rüya sahiplerinin o kişi ile karşılaşmaktan ve yeniden bazı şeyleri paylaşmaktan korktuğuna delalet sayılmıştır. Rüyayı görmüş kimselerin cinsiyetleri fark etmeksizin bu duyguyu içlerinde taşıyarak hareket etmeleri, başlarına gelmesini hiç istemedikleri kötü olayları da bir noktada kendilerine çekecek olmalarının habercisi olarak yorumlanmıştır. Bu nedenle de kişiler, bu durumları sürekli olarak hatırlamamalı ve düşünmemelilerdir.

Rüyada Sevmediğin Bir Erkek Görmek

Rüyada Sevmediğin Bir Erkek Görmek

Hoşlanmadığın bir erkeğin rüyada görülmesi, rüyayı görmüş olan kişilerin uzun zaman önce bir erkekle olan münasebetlerinden dolayı yakın zamanda başlarına bir iş gelecek olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin bu kişi ile herhangi bir iletişimlerinin bulunmaması, ondan haber almalarını engellemeyecektir ve rüya sahipleri, işitecekleri bazı şeylerden kaynaklı olarak başlarına gelecek işlerden biraz korkmaya başlayacaklardır.

Rüyada Sevmediğin Bir Erkek Görmek Diyanet

Diyanet’e göre rüyada hoşlanmadığın bir erkeğin görülmüş olması, rüya sahiplerinin henüz tanımadıkları bir erkekten hayır görecek olduklarına delalet edilmiştir. Hayatlarına son zamanlarda, başka arkadaşları vasıtası ile girmiş olan kişilerin kendilerine yaptıklarına ya da söylediklerine dikkat kesilmesi gereken rüya sahipleri, uzun vadede bugün duydukları sayesinde hareket ederlerse birçok şeyi yakalama fırsatı elde edeceklerdir.

Rüyada Nefret Ettiğin Birini Görmek

Nefretle baktığın birinin rüyada görülmüş olması, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin nefret ettikleri bu kişinin kendilerinden yardım isteyecek olmasına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş olan kişiler, bu rüyayı görmelerinden sonra kendilerine gelen kişiye ellerinde fazlaca imkan mevcut olmasına rağmen yardım etmemeyi tercih edeceklerdir. Bu tavırları insanlar tarafından kınansa da rüya sahipleri tavır ve tepkilerinden geri adım atmayacaklardır.

Rüyada Sevmediğin Kişileri Görmek

Sevmediğin insanları bir aradayken rüyada görmek, hem rüya alimleri hem de rüya tabircileri tarafından rüya sahiplerinin sevmedikleri birinin kendilerine zarar vermek için kendi ile aynı fikirde olan insanlardan yardım alacağına yorumlanmıştır. Yani rüya sahipleri, bir insan yerine birçok insanın düşmanlığı ile aynı anda karşı karşıya kalacak ve ne yapacağını şaşıracaktır.

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek Konuşmak

Sevmediğin birini rüyada görüp konuşmak zorunda kaldığını rüyada görmek, bazı din alimlerine göre rüyayı görmüş kişilerin hayatlarının sürekli bir çalkantı içinde olacak olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri ne zaman bazı şeyleri başardıklarını ya da artık kendilerine sorun çıkarmayacak olduklarını düşünürlerse hayatları alt üst olacaktır. Bu sarsıntı ve yaralanma içinden kendilerini zor çıkaracak olan rüya sahipleri, tam düze çıktıklarını gördükleri zamanlarda yeniden yaşadıkları zorluklardan bıkacak ve hızlıca uzaklaşmak isteyeceklerdir.

Rüyada Sevmediğin Bir Kadınla Konuşmak

Rüyada Sevmediğin Bir Kadınla Konuşmak

Haz etmediğin bir kadınla sohbet ettiğini rüyada görmek, rüya tabircileri tarafından iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Eğer rüya sahipleri, daha önce kendilerine kötülüğü dokunmuş, bu nedenden dolayı da kendisi ile iletişim halinde bulunmadıkları bir kadınla konuştuklarını rüyalarında görmüşlerse, uzun vadede bu kadından kendi düzenlerini alt üst edecek bazı haberler alacaklardır. Rüya sahiplerinin duymaktan hiç memnun olmayacakları bu haberler, kendilerine manevi anlamda çok hasar verecektir. Rüya sahiplerinin aldıkları bu haberlerden sonra diğer insanlara karşı verdikleri tepkilere biraz dikkat etmeleri, kendileri için çok hayırlı olacaktır.
  • Tanışıklıkları olmayan ancak hal ve tavırlarından dolayı hoşlanmadıkları bir kadını rüyasında görmüş olan rüya sahipleri içinse, insanlara karşı gösterdikleri önyargılarını minimuma indirmeleri gerektiği yorumu yapılmıştır. Rüya sahipleri, eğer bu hareketi tanımadıkları insanların tümüne karşı gösteriyorlarsa yakın zamanda yakından tanıdıkları biri tarafından bu davranışı sergilememeleri gerektiği konusunda uyarılar alabilirler. Bu uyarılara kulak vererek uyum sağlamaları, kendileri için çok faydalı olacaktır.

Rüyada Sevmediğin Bir Arkadaşını Görmek

Hoşlanmadığın bir arkadaşını rüyada görmek, birçok din alimi tarafından rüyayı görmüş olan kişilerin iş alanlarında çok büyük başarılar kazanacak oluşlarına delalet edilmiştir. Ancak rüya sahipleri, bu başarıları kazanırlarken kendileri ile beraber çalışan ve en az kendileri kadar emek vermiş olan insanları unutmamalı, başarının büyüklüğüne ve kibrine kapılmadan hal eden herkese hakkını vermelilerdir. Aksi takdirde uzun vadede kendilerine faydası dokunan insanlar kendilerinden uzaklaşarak yalnız bırakılacaklardır. Rüyasında sevmedikleri birini görmelerinden sonra aslında bu kişinin kendi arkadaşları olduğunu görmüş olan rüya sahipleri içinse arkadaşı sandıkları insanın aslında kendileri arkasından sürekli olarak iş çeviren biri olduğu, rüya sahiplerinin bugüne dek başarmış olduğu her işte gözlerinin olduğu ve rüya sahiplerinin en çok bu kişiye karşı dikkatli olmaları gerektiği yorumu yapılmıştır.

Fitre

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu