Rüyada Pazar Görmek

Rüyada pazar görmek, Rüyada görülen çarşı-pazar, dünyalıkla, meşguliyet (uğraşı) ile, hükümetin idaresi ve halkın durum ve vaziyeti gibi şeylere işaret eder. Tabir ve yorum, bu cihetler dikkate alınarak yapılır demiştir Rüya tabircileri.

  • Rüyada çarşı-pazar görmek, çoğalmaya işarettir. Bu Rüya artış ve kazanç elde etmeye işaret olarak yorumlanır.
  • Çarşı-pazar Rüyası artışa, bolluğa yorumlayan tabircilere göre, Rüyada çarşı-pazar görmek, menfaate ve rızık (kazanç) elde etmeye, hastalıklardan kurtulmaya işaret eder.
  • Bir kimse rüyasında kitapçılar çarşısını görmüş olsa, bu rüya, Rüyayı görenin hidayet ve tövbeye geleceğine işaret eder, şer (kötülük) ile mücadele edeceğine işarettir.
  • Bir kimse rüyasında eczacılar çarşısını görmüş olsa, bu rüya sevinçli ve müjdeli haberler alacağına veya evliliğe veya evladı olacağına işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyada helvacılar ve şekerciler çarşısını görmek, iman ve İslam’a işarettir.
  • Rüyada görülen manifatura ve kumaşçılar çarşısını görmek, makam ve mevkie işarettir.

Rüyada Pazar Görmek İhya

Rüyada pazar veya pazar yeri görmek, değişik şekilde yorumlanır. Bu rüya kişinin durumuna göre yorumlanır.

• Rüyanızda bir mahalle pazarında olduğunuzu ve oradan bir şeyler aldığınızı görmek, bazen sıkıntı içinde olup ihtiyaçlarınızı alamamak ve görememek ile tabir edilir.

• Pazardan bir şeyler alıp evinize getirdiğinizi görmek, elinizden bir miktar paranızın çıkacağına işaretle tabir olunur.

Pazar veya pazar yeri rüyası geçim darlığı ve işlerin bozukluğu ile de tabir olunur.

Rüyada Pazara Gitmek

Rüyada pazara gitmek, Rüyasında kendisini çarşı-pazarda dolaştığını gören kişinin bu Rüyası onun yeni bir iş düşündüğüne işaret olarak yorumlanır. Çarşıda kendisini dükkanlar önünde satılmakta olan şeylere baktığını gören kişinin hayal ettiği ve beklediği ümidinin gerçekleşeceğine işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada Pazar Yeri Görmek

Rüyada pazar yeri görmek, Rüyasında çarşının açık olduğunu görmek, bu Rüya sâhibinin iyi bir alışveriş yapacağına, yaptığı ticaretinde iyi bir kazanç elde edeceğine, iyi bir hayat (yaşam) tarzı elde edeceğine işaret olarak yorumlanır.

  • Rüyada çarşı görmek, dünyalığa işarettir. Buna göre rüyasında kişinin, büyük ve geniş bir çarşı görmesi onun (Rüya sâhibinin) malının çokluğuna (zenginliğine) ve bolluk içinde iyi bir geçime sahip olduğuna veya olacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Pazarda Alışveriş Yapmak

Rüyada pazarda alışveriş yapmak, Bir kimse rüyasında çarşı-pazardan bir şey satın aldığını görse, onun bu Rüyası rızkının ve kazancının artacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada kendinizi bir şey alırken pazarlık yaptığınızı görmek, çekişmeli geçmekte olan hayatınızın daha bir
müddet devam edeceğine veya eşya alarak borçlanacağınıza işaretle tabir edilir.

 

Rüyada Otobüs Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu