Ç Harfi Rüya TabirleriP Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Pazar Görmek

Rüyada pazar görmek, Rüyada görülen çarşı-pazar, dünyalıkla, meşguliyet (uğraşı) ile, hükümetin idâresi ve halkın durum ve vaziyeti gibi şeylere işaret eder. Tâbir ve yorum, bu cihetler dikkate alınarak yapılır demiştir Rüya tâbircileri.

  • Rüyada çarşı-pazar görmek, çoğalmaya işarettir. Bu Rüya artış ve kazanç elde etmeye işaret olarak yorumlanır.
  • Çarşı-pazar Rüyası artışa, bolluğa yorumlayan tâbircilere göre, Rüyada çarşı-pazar görmek, menfaate ve rızık (kazanç) elde etmeye, hastalıklardan kurtulmaya işaret eder.
  • Bir kimse rüyasında kitabçılar çarşısını görmüş olsa, bu rüyâ, Rüyayı görenin hidâyet ve tevbeye geleceğine işaret eder, şer (kötülük) 1er ile mücâdele edeceğine işarettir.
  • Bir kimse rüyasında eczacılar çarşısını görmüş olsa, bu rüyâ sevinçli ve müjdeli haberler alacağına veya evliliğe veya evladı olacağına işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyada helvacılar ve şekerciler çarşısını görmek, iman ve İslâma işarettir.
  • Rüyada görülen manifatura ve kumaşçılar çarşısını görmek, makam ve mevkiye işarettir.

Rüyada Pazara Gitmek

Rüyada pazara gitmek, Rüyasında kendisini çarşı-pazarda dolaştığını gören kişininbu Rüyası onun yeni bir iş düşündüğüne işaret olarak yorumlanır. Çarşıda kendisini dükkanlar önünde satılmaktaolan şeylere baktığını gören kişinin hayal ettiği ve beklediği ümidinin gerçekleşeceğine işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada Pazar Yeri Görmek

Rüyada pazar yeri görmek, Rüyasında çarşının açık olduğunu görmek, bu Rüya sâhibinin iyi bir alışveriş yapacağına, yaptığı ticâretinde iyi birkazanç elde edeceğine, iyi bir hayat (yaşam) tarzı elde edeceğine işaret olarak yorumlanır.

  • Rüyada çarşı görmek, dünyalığa işarettir. Buna göre rüyasında kişinin, büyük ve geniş bir çarşı görmesi onun (Rüya sâhibinin) malının çokluğuna (zenginliğine) ve bolluk içinde iyi bir geçime sahip olduğuna veya olacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Pazarda Alışveriş Yapmak

Rüyada pazarda alışveriş yapmak,Bir kimse rüyasında çarşı-pazardan birşey satın aldığını görse, onun bu Rüyası rızkının ve kazancının artacağına işaret olarak yorumlanır.

 

Rüyada Otobüs Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu