Rüyada otobüs görmek Neye işarettir? Anlamı

rüyada-otobus

Rüyada otobüs görmek , rüyayı gören kişinin amacına ulaşacağına , güvenli ve kendinizi bağımlı hissetmiş olduğunuz bir hareketi seçmiş olacağınıza , yetkili olan birisine bağımlı olacağınıza ve önemli olan bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla sizin aranızda bir takım sorunların olacağına , yanlış vaatlerde bulunacağınıza yorulur. Bunun için vaat verirken çok dikkatli davranmanız gerekiyor.

Uzun zamandan beri hiç görmediğiniz bir akrabanızla ya da arkadaşınızla güzel vakitler geçireceğinize , mutlu olacağınıza ve şaşıracağınız olaylar yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada halk otobüsü görmek

Rüyada halk otobüsü gördüyseniz , iş konusunda çok başarılı olacağınıza , gerçek yaşam da işsizseniz devlet kapısında hayırlı bir iş bulacağınıza delalet eder.

Rüyada siyah otobüs görmek

Rüyada siyah otobüs gördüyseniz , yakın zaman içerisinde kötü bir olayla karşı karşıya kalacağınıza alamet eder.

Rüyada beyaz otobüs görmek ne anlama gelir?

Rüyada beyaz otobüs görmek , rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde sıkıntılarından kurtulup feraha kavuşacağına yorulur.

Rüyada otobüs sürmek

Rüyada otobüs sürdüğünüzü gördüyseniz , yürümüş olduğunuz yolun yanlış yol olduğuna , yanlış seçimler yapacağınıza , iş konusunda büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza ve telafisi olmayan hatalar yapacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz hatalardan dolayı çok pişmanlık duyacağınıza ve vicdan azabı çekeceğinize , bu durumu düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza delalet eder.

  Rüyada Odun Toplamak ve Taşımak Nedir?
1 yorum

One thought on “Rüyada otobüs görmek Neye işarettir? Anlamı

  1. Ruyamda dolmus bekliyordum sonunda geliyordu oturuyordum bir de baska bir dolmusun genç bir erkek şoför vardi dolmuş boşken ben içeride kalıyordum o da kapiyi aciyordu sonra ben durakta oturuyordum o da şiir söyleyip yanıma otuyordu sonra kuzenlerim de bizi izliyordu ben de siir okuyan şoföre hiç bakmamaya çalışıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.