Rüyada Kurt Görmek

Rüyasında kurt gören kişinin, rüyayı hangi zamanda, nasıl ve ne şekilde gördüğü çok önemlidir. Genel olarak alimlerce rüyada kurt görülmesi, gücü ve asaleti temsil ettiği şeklindedir.

Hayırlı işlerin olacağına, hayırlı işlerden iyilik doğacağına işaret edilir. Başka bir tabirle, rüyasında kurt gören kişinin güçlü bir karakteri olduğu, etrafındaki insanlar tarafından saygı duyulan, sözü dinlenen bir kimse olduğu rivayet edilir.

Rüyada kurt görülmesi, en çok cesaret ile yorumlanır. Bazı alimlerin yorumuna göre rüyada kurt görülmesi, iyiye işaret etmez.

Rüya sahibinin sahip olduğu malı kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Hiç beklemediği bir anda beklemediği insanlar tarafından kötü şeyler göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Kurt Görmenin Diğer Tabirleri

Rüyada kurt görülmesi gücü, cesareti ve asaleti simgeler. Rüyayı gören kişinin genel yaşamında güçlü olduğu, hayatını planlayabileceği ve kendi hayatını kolayca yönlendirebileceği şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin kendi hayatında akıllıca hareket edip, başarılı olabileceği anlamına da gelir. Başka bir rivayete göre rüyada kurt görülmesi, rüyayı gören kişinin etrafındaki insanları üzeceği, kıracağı ve hatta iftira atacağı şeklinde de rivayet edilir.

Rüyada Kurt Isırması

Kişinin rüyasında bir kurdun kendini ısırdığını görmesi, genel olarak iyiye yorumlanmaz. Bir kurdun kendini ısırdığı gören kişinin, yaşamı içerisinde büyük bir sorunla karşı karşıya kalacağı, bu durumun kendisine çok zarar vereceğine delalet eder.

Rüya sahibinin yaşayacağı geçim sıkıntısı gibi, ya da iş hayatında başarısız olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında kendisini bir kurdun ısırdığını gören kişinin, olumsuz bir takım sorunların meydana geleceği, kişiye bildirilir.

Rüyada Dişi ya da Erkek Kurt Görmek

Erkek kişinin rüyasında dişi kurt görmesi, asaletli ve sadık olan bir kadın ile evleneceği anlamına gelir.

Erkek kurt görmesi, herkes tarafından taktir edilen hayırlı işler yapılacağı anlamına gelir.

6 Comments

  1. Anonim 1 Haziran 2018
  2. Kara 19 Haziran 2018
  3. Engin 5 Temmuz 2018
  4. Anonim 15 Temmuz 2018
  5. Anonim 14 Ekim 2018
  6. Rüstem 30 Kasım 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!