Rüyada Hap Görmek ve İçmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada hap görmek , rüya sahibinin moralinin çok bozuk olacağına , ağız tadının kaçacağına , enerjisinin düşüp sağlık problemleri yaşayacağına işaret eder. Bunun yanı sıra hiç beklemediğiniz bir anda zorluklarla karşılaşacağınıza ve bu zorluklar yüzünden maddi olarak düşeceğinize yorulur.

Bunun haricinde geçici olarak hem üzüntü hem de sıkıntı yaşayacağınıza , hayatınızı iyi yönde değiştireceğinize , bakış açınızın değişeceğine ve kazancınızı arttıracağınıza delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre , düşünceli davranışlarınız , fedakarlıklarınız ve aynı zaman da iyi niyetli olduğunuz için çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza alamet eder.

Rüyada Hap İçtiğini Görmek

Rüyada hap içtiğinizi gördüyseniz , hayal kırıklığı yaşayacağınıza , başınıza kötü olaylar geleceğinize delalet eder. Rüyayı gören kişinin başına gelen kötü olaylardan dolayı kendi kendinizi geliştireceğinize , kendinizi kötü görmek yerine bir şeyler öğrenmek için elinizden geleni yapacağınıza yorulur.

Rüyada Hap Yutamadığını Görmek

Rüyada hap yutamadığınızı gördüyseniz , uzun bir süre etkisi altında kalacağınız ve bir türlü kurtulamayacağınız olay ile karşı karşıya kalacağınıza , hem zorlu hem de sıkıntılı bir döneme gireceğinize , elinizin ve kolunuzun bağlı olacağına , çaresizlikten dolayı gerçek yaşam da yalnız kalacağınıza alamet eder. Fakat kısa süre sonra sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , rahat bir nefes alacağınıza delalet eder.

Rüyada Pamuk Şeker Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu