Rüyada Akrabalarını Görmek (Diyanet Tabiri)

Rüyada akrabalarını görmek , gerçek yaşam da olumlu şeylerle karşılaşacağınıza , günlerinizin her zaman sakin bir şekilde geçeceğine ve güzel günler geçirip sevmiş olduğunuz insanlarla bir araya gelip onlarla mutlu zamanlar geçireceğinize işaret eder.

Bu rüya genel olarak izdivaç olarak yorumlanır.

Yani kişi eğer gerçek yaşam da evli değilse karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine , evliyse hayırlı evlatları olacağına yorulur.

Akrabalarınızı eğer üzgün veya ağlar bir halde gördüyseniz o zaman yanlışa gireceğinize , dinden uzaklaşacağınıza ve sürekli olarak hatalar yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Akrabalarını Ziyaret Etmek

Rüyada akrabalarınızı ziyaret ettiğinizi gördüyseniz , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bazı ziyaretlerde bulunacağına , sağlık sorunu yüzünden kısa süreliğine işine ara vereceğine , kafa tatiline çıkacağına işaret eder.

Aynı zaman da hem kırgınlıkların hem de küskünlüklerin artık son bulacağına , atacağınız adımlar veya yapacağınız işler sayesinde aile bireyleriniz ile hareket edip birbirinize destek olacağınıza yorulur.

Rüyada Sevmediği Akrabaları Görmek

Rüyada sevmediğiniz akrabaları gördüyseniz , size çok sıkıntı verecek olan veya kötü olarak yorumlanacak haberler alıp çok üzgün olacağınıza, kısa zaman içerisinde akrabalarınızla çeşitli tartışmalar yaşayacağınıza , sözlü tartışmalar yaşayıp moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Yani bu rüya pek iyiye ve hayra yorumlanmaz.

Rüyada Alay Etmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu