Rüyada İshal ve Kabız Olmak Altına Yaptığını Görmek

Rüyada ishal olmak , rüyayı gören kişinin hem cömert hem de yardımsever birisi olduğuna , çevresindeki insanlara karşı çok duyarlı olup yardıma muhtaç olanlara yardım edeceğine , hem maddi hem de manevi olarak elinin bol olacağına, kendisinden yardım isteyen hiçbir kimseyi geri çevirmeyeceğine , genel olarak cömert ve mert birisi olacağına delalet eder.

Rüyada Kabız Olduğunu Görmek

Rüyada kabız olduğunu gördüyseniz , gerçek yaşam da çok para harcamanıza rağmen elinizin sıkı olacağına ve paranızı kimseye vermeyeceğinize , zenginlik içerisinde yoksulluk çekeceğinize alamet eder. Yani kişi aslında gerçek yaşam da çok zengindir fakat yoksulluk çekiyordur.

Rüyada Altına Yaptığını Görmek Ne Demek?

Rüyada altına yaptığını gördüyseniz , paranızı çarçur edeceğinize , gereksiz yerlere harcamalar yapacağınıza , maddi açıdan kemerleri sıkmayarak sıkıntı içerisine gireceğinize , eğer gereksiz harcamalara dikkat etmezseniz en sonunda üzülen taraf siz olacaksınız. Bunun için harcamalarınıza dikkat edin. Bazı rüya yorumcularına göre ise , rüyayı gören kişinin başka insanlar hakkında dedikodu yapacağına ve o kişiler hakkında kötü konuşacağına yorarlar.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek Nedir?

Rüyada hasta olduğunuzu gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olan sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza , zengin ve huzur içerisinde bir yaşam süreceğinize, hastaysanız kısa zaman içerisinde şifa bulup iyileşeceğinize , mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğinize , iş konusunda başarılı olduğunuz için bol kazançlar elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Bıçaklanmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu