Rüyada Çamaşır Asmak Toplamak Ve Yıkamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çamaşır Asmak

Rüyada çamaşır astığını gören kişi hayatında önemli kararlar alacak demektir. Rüya sahibi hayatında bir takım değişiklikler yaparak yeni olaylar ile karşı karşıya kalacaktır. Rüyada çamaşır asmak farklı anlamlarda yorumlanabilmektedir. Bu nedenle öncelikle rüyanın tamamının yorumlanmasında fayda vardır.

Rüyada İpe Çamaşır Asmak

Rüyada bir ipe çamaşır astığını görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanabilmektedir. İp genel olarak yol olarak ifade edilir.

Rüyada bu ipe temiz çamaşırlar astığını gören kişi hayat yolunda kendine güzel arkadaşlıklar edineceği anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi mutlu gelişmeler yaşayacak ve bu gelişmeler sonucunda ciddi kararlar alarak hayatında köklü değişiklikler yapacaktır.

Rüyada Çamaşır Toplamak

Rüyada asılan çamaşırları toplamak kişinin eline geçecek toplu parayı ifade etmektedir.

Kısmetli günlere adım adım ilerlendiğini ifade eden bu rüya rüya sahibinin iş hayatındaki olumlu gelişmelere de işaret eder. Rüyasında çamaşır toplayan kişi aynı zamanda hediye alabilir.

Rüyada Çamaşır Yıkamak

Rüyada .kirli çamaşırları yıkamak rüya sahibinin pişmanlıklarını ifade etmektedir. Rüya sahibi yapmış olduğu hatalardan dolayı pişmandır ve bu hatasını düzeltmek için büyük bir çaba sarf edecektir.

Rüya sahibinin kirli çamaşırı temizlemesi aynı zamanda kendine kötülük yapmak isteyen kimseleri de etrafından uzak tutacağı anlamına gelmektedir.

Rüya sahibinin elindeki çamaşırların kirinin geçmemesi ise rüya sahibinin içinden çıkamadığı zorlu bir dönemde olduğuna delalet eder.

Yıkanan çamaşır beyaz ise ve üzerinde leke yok ise rüya sahibinin günahlarından arınması anlamına gelir.

  Rüyada Çikolata Görmek Ve Almak Ne Demek?
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Çamaşır Asmak Toplamak Ve Yıkamak Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda ipe beyaz havlular seriyordum ve başka biride gelip benim beyaz havluların üzerine siyah çok büyük Bir elbisesini seriyordu ne anlama geliyor

  2. ben rüyamda kirli çamaşır bide soba külünü karışık gördüm kirli çamaşırlar komşuma aitti ondan hemen toplamasını istedim kül de evin içine giriyordu lütfen cevap

  3. Rüyamda bir avuç temiz hiç kullanılmamış günlük pedi yıkıyırum ve eltimin penceresinin mermerine dizip üzerlerine tuz serpiştiriyorum ve eltimin kardeşi napıyosun sen diyo nolacak temiz yıkadım üstelik hiç kullanılmamış diyorum sonra dönüp uzun bi ipe çamaşır seriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.