Rüyada Düştüğünü Görmek İslami

Bir kişi rüyasında yüksek bir yerden aşağı düşerse eğer ki düştüğü yer ıssız bir yerde bu kötü durumdan iyi duruma geçeceği şeklinde yorumlanır.

Eğer ki rüya sahibi yeşil, sulak ve güzel bir yere düşerse rüya sahibinin kötü bir durumdan iyi bir duruma geçeceğine işarettir.

Eğer ki rüya sahibi zenginse ve yüksek bir yerden düşerse onun cimriliğine işaret ettiği gibi yüksekten düşmesi ile birlikte bir yerinin incinmesi ya da kırılması durumunda ise malına gelecek zarara işaret ediyor.

Rüyada Kendi Üstüne Düşmek

Bir kişi rüyasında kendi üstüne düşüyorsa bir düşmanı tarafından yenilgiye uğratılacağına işaret eder.

Eğer ki rüya sahibi dağ gibi yüksek bir yerden aşağı düşerse bu rüya sahibinin bir istediğinin olacağına işarettir.

Rüya sahibi eğer ki bir yüksekten bir darbe nedeni ile düşerse bu bir belaya denk geleceğini göstergesi olarak yorumlanır.

İslami Yorumlara Göre Rüyada Düşmek

İslami yorumlara göre rüya gören bir kişi rüyasında yüksek bir yerden aşağı yüzükoyun olarak düşüyorsa ve secdeyi göremiyorsa bu rüya, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz.

Böyle bir rüya gören kişi davada ya da herhangi bir savaşta kayıp yaşayacağına yorumlanır.

İslami yorumlara göre bir kişi yüksek bir yerden aşağı düştüğünü görüyorsa bu kişinin muradına eremeyeceğine dair yorum yapılır.

Dini inanç anlamında kuvvetli olmayan bir kişinin rüyada düşmesi fitne ve fesat işlerin içinde olacağına işaret eder.

İslami yorumlara göre bir kişinin yüksek bir yerden düşerken düştüğü yerdeki hizasının secdeye işaret etmesi hayırlıdır.

Bunun haricindeki düşüşler rüya sahibi için iyi yorumlanan bir rüya olarak değerlendirilmez. Yüksek yerden düşerek bir yerini sakatlayan bir kişinin günah işleyeceğine dair yorumlar vardır.

2 Comments

  1. Anonim 1 Eylül 2018
  2. Anonim 1 Eylül 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!