Rüyada Alay Etmek ( Diyanet Tabiri)

Rüyada alay etmek , rüyayı gören kişini gerçek yaşam da çok kibirli birisi olduğuna , sahip olduğu şeylerin daha fazlasını istediğine , gururlanıp karşısında bulunan insanları aşağıladığına yorulur.

Bunun haricinde kişinin başına gelen olaylardan ders almayarak halanda hata yapmaya devam edeceğine , kaybetmeyi hiç sevmediğine , her zaman kazanmak için elinden geleni yaptığına ve gerekirse kötü işlere başvuracağına işaret eder.

Yani bu rüya genel olarak pek iyiye ve hayra yorumlanmaz hatta bu rüya uyarıcı niteliğindedir.

Rüyayı gören kişi kesinlikle hayatında önem vermesi gereken şeylere yönelmesi gerekmektedir.

Rüyada kendiniz ile alay ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da aşırı derecede böbürlendiğiniz ve kendinizden çok emin olduğunuzdan dolayı çok hatalar yapacağınıza,

bazı konularda aile büyüklerinizden bile destek almayacağınıza , sıkıntılı dönemlerinizde size yardım etmek isteyen insanları bile reddedeceğinize veya reddettikten sonra çok pişman olacağınıza alamet eder.

Rüyada yaşlı birisi ile alay ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok başarılı olacağınıza fakat bu yüzden şımarık ve kibirli olup herkes tarafından dışlanacağınıza, mütevazi olduğunuza ve bu yüzden kazançlı olacağınıza delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre herkes tarafından övgü ile anılacağınıza , bencil kişilikli insanları hayatınızdan çıkaracağınıza ve bundan sonra arkadaş seçerken çok dikkatli olacağınıza işaret eder.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu