A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Altın Yüzük Takmak (Diyanet Tabiri)

Rüyada altın yüzük takmak , gerçek yaşam da gizlemiş olduğunuz olumsuz ve sıkıntılı durumların varlığına işaret eder. Saklamış olduğunuz bu olumsuz ve sıkıntılı durumu öğreneceğinize, çok güvenmiş olduğunuz insanlardan darbe göreceğinize ve bu alacağınız darbelerden dolayı bazı şeyleri çok iyi öğreneceğinize delalet eder.

Bunun haricinde maddi olarak büyük sıkıntı içerisine gireceğinize , işlerinizin kötüye gideceğine , hem maddi hem de manevi olarak zorlu bir döneme adım atacağınıza alamet eder.

Rüyada Altın Yüzük Kaybettiğini Görmek

Rüyada altın yüzük kaybettiğinizi gördüyseniz , karşınıza çıkacak olan fırsatları bir anda elinizden kaçıracağınıza , yakınınıza ve hatta ayağınıza kadar gelen kısmeti tepeceğinize ve vereceğiniz yanlış kararlar yüzünden ayağınıza gelen fırsatları kaçıracağınıza yorulur.

Rüyada Altın Yüzük Bulduğunu Görmek

Rüyada altın yüzük bulduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde elinize güzel fırsatların geçeceğine , eğer bu fırsatları değerlendirirseniz kazançlı olacağınıza ve güzel olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Bu rüya genel olarak kişi için uyarıcıdır. Yani elinize geçecek olan fırsatları yanlış kararlar erip kaçırmamanız gerektiğini anlatır.

Rüyada Altın Yüzük Hediye Aldığını Görmek

Rüyada altın yüzük hediye aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde birisinden büyük destek alacağınıza ve bu destek sayesinde büyük atılımlar yapacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde hayatınızı olumlu bir şekilde değiştireceğinize ve çevrenizde destek alacağınıza yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu