Rüyada Evlenmeden Hamile Kalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada evlenmeden hamile kalmak, Yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza , kazançlı bir işe gireceğinize , hem kendinizin hem de yakınlarınızın keyfinin yerinde olacağına , huzurlu olacağınıza alamet eder. Yani bu rüya genel olarak hayırlıdır.

Rüyada Evlenmeden Hamile Kalmak, gören kişi genç bir kız ise o zaman kısa süre içerisinde karşısına çıkacak olan hayırlı bir erkek ile dünya evine gireceğine, mutlu bir yuvaya sahip olacağına , şanslı dönemlerin içerisinde bulunacağına , tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına ve hayatına yön vereceğine ve bundan sonra doğru kararlar verip ailesi için her şeyi yapacağına yorulur.

Eğer erkek çocuğuna hamile kaldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da güç kazanıp birçok işin üstesinden geleceğinize, uzak bir yerden çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza , okul ya da iş yaşamınızda yüksek belgeler alacağınıza ve böylelikle çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyada evlenmeden kız çocuğuna hamile kaldığınızı gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak çok rahatlayacağınıza, ev ya da araba sahibi olacağınıza , yüzünüzün her zaman güleceğine ve mutluluktan havalara uçacağınıza işaret eder.

Rüyada istemediğiniz kişi tarafından hamile kaldığınızı gördüyseniz , günlük hayatınızda çok mutsuz olacağınıza ve ailevi sorunlar yaşayıp moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Bunun haricinde yakın bir arkadaşınız tarafından ihanete uğrayacağınıza ve bu yüzden mutsuz olacağınıza alamet eder.

Rüyada Kayık Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Rüyamda teyzemin kız çocuğa hamile olduğunu öğreniyorum ve çok kızıyorum ona sen nasıl böyle bir şey yaparsın diyorum evlenmeden hamile kalındığı nerede görülmüş diyorum hemde sen benden önce nasıl hamile kalîrsın diye kızıyorum teyzeme yanlız tuhaflık şuradaki benim dışım da kalan herkes durumu gayet de normal karşılîyor lütfen rüyamı yorumlar mısınız

  2. Rüyamda karnım biraz çıkmıştı. Hamilemişim. Ama bir testle dogrulugunu aciklamiyorum karnimin büyumesiyle anlıyorum. Düşünüyorum kimden diye.ve eski sevgilim olan kişi aklıma geliyor. Ben sadece onunla konuştum diyorum ondandir çocuk. İster istemez seviniyorum. Ve hamile oldugum için ailemden korkmuyorum. Aklıma eski sevgilim geliyor. Diyorum ki gidip söylesem şimdi işi de var beni kabul eder. Diyorum seviniyorum kendimce.ruyamu yorumlarsaniz sevinirim. Eski sevgilimle ne ilgisi var merak etmekteyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu