Rüyada 9.kata çıkmak

Rüyada 9.kata çıkmak: Genel olarak mutluluk anlamına geliyor. Bu rüyayı gören rüya sahibi, ekmek parası kazandığı veya kazanacağı işinde alaylı bir sınıftan değil mektepli bir sınıftan olacağı anlamına gelir. Bu konunun anlamı bir konu üzerinde tahsil yapmış olacağı ve de işinde uzmanlaşacağı bu sayede de işini layığı ile yerine getirebileceği ile yorumlanıyor.

Rüya sahibi rakipleri karşısında her zaman bir adım daha önde olmaya çalışır. Ayrıca zaferler elde etmek için çabalar. Bu kişi tuttuğunu koparacak ve işlerini büyütmeye rivayet edeceği anlamına gelir.

Rüyada Asansör İle Çıkmak

Rüyada asansörle ile bir kata çıkmak veya asansör ile çeşitli katları çıkmak, kişinin hedeflerine emin adımlar ile ilerlemeye alamet eden bir rüyadır. Rüyayı gören kişi, tecrübeleri doğrultusunda ve de bilinçli olarak hareket eden bir kişi anlamına gelir. Bu kişi istediği başarıyı elde edebilecek ve de çok daha iyi bir kariyere sahip olacağına rivayet edilir.

Rüyada Asansör İçinde Kalmak

Asansörde kalmak, rüyayı gören kişilerin dost sandığı bazı şahısların kendisine ihanet edebileceğine ve de kendisinin bu duruma çok fazla üzüleceğine rivayet edilir. Bu kişi duygusal olarak büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Bu kişi, zaman içerisinde kimin dost kimin düşman olacağını daha da iyi anlamış olacaktır.

Rüyada Asansöre Binip Yukarı Çıkmak

Rüyada asansöre binip, yukarı çıkmak, kişinin iş hayatında ortaya konacak projeler, gerçekleştirilecek çalışmalar veya yapılacak işlerden çok fazla başarı elde edeceğine ve başarının dikkat çekmesiyle karşıdaki yöneticiler tarafından terfi ettirileceğine rivayet edilir. Bu kişinin iş hayatında çok daha iyi kazanç getirecek ve daha huzurlu bir ortamda çalışma imkanlarının bulunacağına işaret eder.

Rüyada Eşi İle Asansöre Binmek

Evlenmeyi hiç düşünmeyen kişilerin karşılarına çıkacak çok iyi bir kısmet karşısında şaşırıp, dillerinin tutulacağına işaret eder.

Ayetel Kursi Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu