Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, sağlığınıza zarar verecek olan şeylerle karşılaşacağınıza ve bu durumdan kurtulmak için büyük bir çaba sarf edeceğinize delalet eder.

Rüyada İlaç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen ilaç aslında iyiye yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin hasta olacağına ve büyük kayıplar yaşayacağına alamet etmektedir.

  • Rüyada tadı çok güzel olan bir ilaç aldığınızı gördüyseniz , o zaman bir takım sorunlarla karşılaşacağınıza ama kısa süre içerisinde çözümünü bularak bundan kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada sarı renkte bir şurup gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağınıza ve bu hastalıktan kurtulmak için bir takım çözüm yollarına başvuracağınıza işaret eder.

Sulu ya da tablet halinde görülen ilaç ise , hastalıktan kurtulmaya yorulur.

Rüyada İlaç Görmek İhya

Rüyada ilâç görmek, sağlık ve şifaya ve iyiliğe işaret olarak yorumlanır demişlerdir. Yine bazı yoruma göre, Rüyada ilaç görmek, Rüya sahibinin dinde iyiliğine işaret eder. Bu sebeple kişinin iyileşmesi için Rüyasında ilâç içtiğini
görmesi, dindarlığına işarettir denmiştir.

Yine bazı tabircilere göre: Rüyada ilâç görmek, dinî vecibelerini yerine getireceğinize ve dindar bir kimse olacağınıza delâlet eder.

Rüyada İlaç İçmek

Rüyada ilaç içmek , rüyayı gören kişinin imanının çok kuvvetli olacağına , ilim öğreneceğine ve bazı kişilerden nasihatler alacağına delalet eder.

Rüyada güzel kokulu bir ilaç içtiğinizi gördüyseniz , eğer gerçek yaşam da bekarsanız yakın zaman içinde evleneceğinize , kadınsanız çocuğunuzun olacağına ve fakirler için zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada ilaç içtiğinizi gördüyseniz , dünya nimetlerinden faydalanacağınıza işaret eder.

Rüyada ilaç içmemekte direndiğinizi gördüyseniz , her zaman adaletli davranacağınıza ve dalalete sapacağınıza alamet eder.

• Bir kimsenin Rüyada ilâç içtiğini görmesi, iyiliğe ve hayra yorumlanırken, Rüyada ilâç içmediğini görmek, iyi değildir. Haktan doğruluktan dönmesine ve sapık bir yola girmesine, azgınlık ve ahlâksızlık yoluna düşmesine, nefsinin isteklerine esir olmasına işaret eder demişlerdir.

Rüyasında güzel kokulu bitkilerden yapılmış bir ilâcı yediğini veya içtiğini görmek, Rüya sahibi bekâr ise, evleneceğine, hamile olmayan bir kadın için hamile kalacağına, fakir olan bir kişinin görmesi de zenginleşeceğine işaret eder.

• Bir kimsenin Rüyada içilmesi ve yenmesi kolay olan bir ilâç görmesi, iyiliğe, hayra ve şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Hap Görmek

Rüyada hap görmek , rüyayı gören kişinin bazı sorumlulukları üstleneceğine , bunun için ödüllendirileceğine yorulur.

Rüyada Hap Yutmak

Rüyada hap yuttuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da kendi kendinizi aldatacağınıza ya da yakınlarınızdan birisi tarafından aldatılacağınıza delalet eder.

Rüyada Yemek Pişirmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu