Rüyada ilaç görmek ne demektir? Anlamı

RÜYADA-İLAC

Rüyada ilaç görmek , sağlığınıza zarar verecek olan şeylerle karşılaşacağınıza ve bu durumdan kurtulmak için büyük bir çaba sarf edeceğinize delalet eder.

Rüyada tadı çok güzel olan bir ilaç aldığınızı gördüyseniz , o zaman bir takım sorunlarla karşılaşacağınıza ama kısa süre içerisinde çözümünü bularak bundan kurtulacağınıza yorulur.

Rüyada görülen ilaç aslında iyiye yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin hasta olacağına ve büyük kayıplar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı renkte bir şurup gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağınıza ve bu hastalıktan kurtulmak için bir takım çözüm yollarına başvuracağınıza işaret eder.

Sulu ya da tablet halinde görülen ilaç ise , hastalıktan kurtulmaya yorulur.

Rüyada ilaç içmek , rüyayı gören kişinin imanının çok kuvvetli olacağına , ilim öğreneceğine ve bazı kişilerden nasihatler alacağına delalet eder.

Rüyada güzel kokulu bir ilaç içtiğinizi gördüyseniz , eğer gerçek yaşam da bekarsanız yakın zaman içinde evleneceğinize , kadınsanız çocuğunuzun olacağına ve fakirler için zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada ilaç içtiğinizi gördüyseniz , dünya nimetlerinden faydalanacağınıza işaret eder.

Rüyada ilaç içmemekte direndiğinizi gördüyseniz , her zaman adaletli davranacağınıza ve dalalete sapacağınıza alamet eder.

Rüyada hap görmek , rüyayı gören kişinin bazı sorumlulukları üstleneceğine , bunun için ödüllendirileceğine yorulur.

Rüyada hap yuttuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da kendi kendinizi aldatacağınıza ya da yakınlarınızdan birisi tarafından aldatılacağınıza delalet eder.

  Rüyada İmza Görmek ve Atmak Ne Anlama Gelir? Nedir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.