Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada Yüzük Görmek, Takmak, Bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yüzük görmek, bir ev ya da bir hayvana sahip olmaya işarettir. Yeni bir eşe, doğacak çocuğa, mutlu bir yuva olacağı şeklinde yorumlanır. Başka bir rivayete göre, rüyayı gören kişinin saygınlığının artacağına, herkes tarafından saygı duyulup itibar göreceğine işaret eder.

Rüyasında maddi olarak değerli bir yüzük kişinin mal , mülk sahibi olacağına, kazancının misliyle artacağına delalettir. Eğer ki rüyada eski ve paslanmış bir yüzük görülürse, kalıcı olmamakla birlikte bazı sıkıntılar ve mutsuzluklar yaşanacağına rivayet edilir. Rüyasında yüzük gören kişi eğer bekar ise, yakın zamanda evleneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yüzük Görmek İslami

Rüyada yüzük görmek İslami, rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde hacca gideceğine , itibar sahibi olacağına , hem samimi hem de çok iyi bir dost sahibi olacağına işaret eder. Rüyasında işlemeli bir yüzük görmek, ev almaya ya dahi hayvan edinmeye ya dahi dahi evlenerek bir hanıma sahip olmaya işaret olarak yorumlanır.

  • Rüyasında dışı kabartılmış ve içi doldurulmuş yüzükler görmek, hileye ve aldatmaya işaret olarak yorumlanır.
  • Rüyasında kalaydan yapılmış bir yüzük görmek ya dahi takmak, düş sahibi bireyin güç bakımından zayıflığına
    işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Yüzük Görmek İhya

Rüyada yüzük görmek ihya, emlak (ev), nikah (evlenme), mal sahibi olma, memur olma, zevce (eş) ve aile gibi güzelliklere işaret olarak yorumlanır. Yüzüğün biçim ve maddesi farklı yorumlara tabidir. Rüyada yüzük görmek çoğunlukla hayra ve iyiliğe yorumlanır. Rüyada yüzük görmek, Nablusiye göre; makama kavuşmak, mal sahibi olmak, zenginliğe kavuşmak, geniş geçim elde etmek, fazlalık ve berekete ermek gibi şeylere işarettir.

  • Bir adam Rüyasında altın halka bir yüzüğü olduğunu görse, bu rüyası onun için zillet ve meskenet (düşkünlük ve tembellik) işareti olarak yorumlanır. Eğer altın yüzüğün taşı varsa, o takdirde hayra ve iyiliğe yorulur.

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada altın yüzük gördüyseniz , hayatınızın çok güzel olacağına , hem mutlu hem de huzurlu günler geçireceğinize, tüm dileklerinizin gerçek olacağına ve ailenizle beraber huzurlu bir yuva kurup çok mutlu olacağınıza delalet eder. Bunu haricinde hem maddi hem de manevi olarak çok iyi yerlere geleceğinize , kazancınızın artacağına ve böylelikle mutluluğunuzun da artacağına alamet eder.

  • Bir kimse Rüyasında yüzünün halkasının kırılıp düştüğünü ve taşının şayet kaldığını görse, bu onun saygınlığını itibar ve saltanatının gideceğine, ama ününün (şöhretinin) kalacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Altın Yüzük Bulmak

Rüyada altın yüzük bulmak , rüya sahibinin yakın zaman içerisinde hayırlı olan bir işe gireceğine , arzu etmiş olduğu şeylerin gerçek olacağına , umutlarının asla boşa çıkmayacağına ve dileklerinin tek tek gerçekleşeceğine işaret eder. Bunun yanı sıra bazı durumlarda bu rüya sıkıntı veya keder olarak yorumlanır.

Rüyada altın yüzük bulduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde elinize güzel fırsatların geçeceğine , eğer bu fırsatları değerlendirirseniz kazançlı olacağınıza ve güzel olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder. Bu rüya genel olarak kişi için uyarıcıdır. Yani elinize geçecek olan fırsatları yanlış kararlar erip kaçırmamanız gerektiğini anlatır.

Rüyada Altın Yüzük Kaybetmek Neye İşarettir?

Rüyada altın yüzük kaybettiğinizi gördüyseniz , varlıktan bir anda darlığa düşeceğinize , zor bir duruma gireceğinize , maddi olarak zorluklar yaşayacağınıza ve istemiş olduğunuz şeyleri bir türlü gerçekleştiremeyeceğinize alamet eder. Yani bu rüya genel olarak kişinin sıkıntılı bir döneme girmesine yorulur.

Rüyada altın yüzük kaybettiğinizi gördüyseniz , karşınıza çıkacak olan fırsatları bir anda elinizden kaçıracağınıza , yakınınıza ve hatta ayağınıza kadar gelen kısmeti tepeceğinize ve vereceğiniz yanlış kararlar yüzünden ayağınıza gelen fırsatları kaçıracağınıza yorulur.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Rüyada altın yüzük takmak , gerçek yaşam da gizlemiş olduğunuz olumsuz ve sıkıntılı durumların varlığına işaret eder. Saklamış olduğunuz bu olumsuz ve sıkıntılı durumu öğreneceğinize, çok güvenmiş olduğunuz insanlardan darbe göreceğinize ve bu alacağınız darbelerden dolayı bazı şeyleri çok iyi öğreneceğinize delalet eder. Bunun haricinde maddi olarak büyük sıkıntı içerisine gireceğinize , işlerinizin kötüye gideceğine , hem maddi hem de manevi olarak zorlu bir döneme adım atacağınıza alamet eder.

  • Bekar bulunan bir kimse, Rüyasında parmağına yüzük taktığını görse, durumu zamanı yerinde (varlıklı) bir kızla evlenir biçiminde yorumlanır.

Rüyada Altın Yüzük Takmak İhya

Rüyada altın yüzük taktığınızı gördüyseniz , iş konusunda zarar edeceğinize , mal kaybı yaşayacağınıza ve iş hayatınızda zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder. Bunun yanı sıra evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile evleneceğinize delalet eder.

Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada altın yüzük taktığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili bir takım değişiklikler yapacağınıza , hem iş hem de özel hayatınızla ilgili bazı kararlar alıp gerçekleştireceğinize ve alacağınız bu kararlar isabetli olup güzel adımlar atacağınıza işaret eder.

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyada Yüzük Takmak

Rüyasında yüzük taktığını gören kişi, rüyayı gördüğü dönemde şansının açılacağı, hayatın rüyayı gören kişiye çok cömert olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada yüzük takmak, kişinin kazancının artacağına, işlerinin açılacağına ve mutlu olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin uzun müddettir çok istediği bir şey varsa, ona kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada yüzük taktığınızı gördüyseniz , yeni bir iş sözleşmesi yapacağınıza ve her konuda çok başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada Altın Yüzük Hediye Aldığını Görmek

Rüyada altın yüzük hediye aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde birisinden büyük destek alacağınıza ve bu destek sayesinde büyük atılımlar yapacağınıza işaret eder. Bunun haricinde hayatınızı olumlu bir şekilde değiştireceğinize ve çevrenizde destek alacağınıza yorulur.

Rüyasında kendine bir yüzük verildiğini gören kimse, ehilse en büyük bir makama geçer, şayet varlıklı biri şayet,
malı ve varlığı artar, mütedeyyin (dindar) bir kimse şayet, dindarlığı ve ibadeti artar ve şayet yoksul bir kimse şayet, rızkı çoğalır ve geçim şartları iyileşir ya dahi kendine emlak edinir biçiminde yorumlanır.

Rüyada Gümüş veya Altın Yüzük Taktığını Görmek

Rüyasında gümüş yüzük taktığını gören kişi, yaptığı ya da yapacağı işin bereketli olacağına, sağlıklı olacağına delalettir. Bir aile kurup hayırlı evlat sahibi olacağına, zenginlik içinde yaşayacağına işarettir. Haram mal yemediği şeklinde yorumlanır.

Rüyasında Altın yüzük taktığını gören kişi, malının ve mülkünün daha da fazla artacağına, yaptığı işlerde güçlenip büyük itibar göreceğine işaret eder. Altın yüzük, gücü temsil eder. Altın yüzük taktığını gören kişi, girdiği her ortamda sözü dinlenilen, maddi gücü yüksek, harama el uzatmayan kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Başkasına Yüzük Takmak

Rüyada bir başkasına yüzük taktığını gören kişi, bir seyahat esnasında biriyle tanışıp evleneceği şeklinde yorumlanır. Rüyada tanıdığı birine yüzük taktığını gören kişi, yine o kimseyle izdivaç yolunun açıldığına işarettir.

Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak Nedir?

Rüyada evlilik yüzüğü taktığınızı gördüyseniz , çok anlayışlı ve çok güzel birisi ile dünya evine gireceğinize , o kişi ile çok mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada Yüzük Taşı Görmek Ne Demek?

Rüyada yüzük taşı görmek , eğer gerçek yaşam da evliyseniz o zaman kısa zaman içerisinde çocuğunuzun olacağına alamet eder. Rüyasında yüzüğünün taşının kırıldığını görmek şayet memur şayet, memurluğundan ayrılacağına işaret eder.

• Rüyasında boncuktan taşlı bir yüzük görmek, durumunun zayıflığına işaret olarak yorumlanır.
• Rüyasında yeşil yakut taşlı bir yüzük taktığını görmek, zeki ve akil, zihniyeti derin, Müslüman ve bilen olacak bir çocuğunun dünyaya geleceğine işarettir biçiminde yorumlanır.

Rüyada Taşlı Yüzük Takmak Ne Demek?

Rüyada taşlı yüzük taktığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hayırlı bir haber alacağınıza , mutlu olacağınıza ve maddi sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza işaret eder. Bunun haricinde kırmızı taşlı bir yüzük gördüyseniz , yakın zaman içinde evli değilseniz evleneceğinize yorulur.

  • Bir kimse Rüyasında parmağındaki yüzüğün taşının düştüğünü görse, bu onun malından bir şeyler zarar edeceğine (mal kaybına) ya dahi çocuğunun vefatına işarettir.
  • Rüyasında iki taşlı bir yüzüğü olduğunu görmek, mala, mülke ve paraya karşı çok düşkün bir şahsa işarettir.

Rüyada Siyah Taşlı Yüzük Görmek Ne Demek?

Rüyada siyah taşlı yüzük görmek , sıkıntılardan kurtulacağınıza ve feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Zayıfladığını Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu