Rüyada Bıçaklanmak Görmek Yaralanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bıçaklanmak , gerçek yaşam da yaşayacağınız korkuların ve endişelerin gerçek olacağına , gizlemiş olduğunuz bazı sırların artık gün yüzüne çıkacağına ve bunların çıkmasından dolayı büyük üzüntü duyacağınıza işaret eder. Bunun haricinde yakın zaman içerisinde bir yakınınızın ya da kendinizin kötü bir hastalığa yakalanacağına yorulur.

Rüyada Bıçakla Yaralandığını Görmek

Rüyada bıçakla yaralandığınızı gördüyseniz , hem ihanete uğrayacağınıza hem de hayırsız olaylarla karşılaşacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra dost olarak bildiğiniz insanların size büyük kazıklar atacağına , her açıdan büyük zararlar göreceğinize , etrafınızda bulunan insanların size kötülük yapacağına delalet eder. Bunun için çevrenizde bulunan art niyetli insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklandığınızı gördüyseniz , hem hayırlı hem de çok güzel olaylarla karşılaşacağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz zor ve sıkıntılı şeylerden kurtulup feraha kavuşacağınıza , yakınınızda bulunan dostlarınız sayesinde huzur bulacağınıza alamet eder.

Rüyada Bıçak Kullandığını Görmek

Rüyada bıçak kullandığınızı gördüyseniz , toplum tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , güzel işler yaparak itibar sahibi olacağınıza, girdiğiniz işlerde çok başarılı olup mevki olarak yüksek yerlere çıkacağınıza , etrafınızdaki insanlara faydalı olacak şeyler yapacağınıza işaret eder. Yani bu rüya genel olarak hayır ve kısmet olarak tabir edilir.

Rüyada Haber Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

8 Yorum

  1. Rüyamda kalbimin hemen altından kaburgalarımın ordan bıçaklanıyordum herkese söylüyor ve ağlıyordum ama hiç kimse yardım etmiyordu ben de acaba ölüceğim kesinleşti o yüzden mi bakmıyorlar diyordum o halde geziyordum elimle hep tutuyordum ama kan yoktu sanki şuan tam hatırlayamıyorum rüyamı

  2. Rüyamda oğlumda tartıştığımı ve oda üzerime bıçakla gelip sağ kolumdan beni vurduğunu ve ona sinirlenip seni polise şikayet edicem dediğimi gördüm

  3. Babamın bana bıçakla saldırıyordu ve ağlıyordum ve kaciyordum yapma baba diye öldürmeye calisiyordu

  4. Rüyamda yan yana olan bir jandarma ve okul karşısında tanımadığım biri tarafından kasık bölgeme yakın yerden bıcaklanmaya çalışılıyordum. Üzerimdek iferaceden bıçak tam olarak geçmiyordu.SŞahıs ise zorluyordu bıçaklamak için. Bu esnada bende içimden eyvah hastanelik olacağım ve vucudumdaki kıllar bile görünecek diyordum. Vakit akşamdı ve cevrede bulunan hiçbir esnaf durumu görmüyordu. Rüyamda gördüğüm caddeve yerler ise ggerçekte de var olan yerler. Ne kan aktı ne bıçak girdi ve o sırada uyandım sabah namazı vaktiydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu