Rüyada Kamyon Çarpması Ne Demek İslami?

Rüyada kamyon çarpması görmek , kişinin başına bir kötülük geleceğine ama bu sorundan hemen kurtulacağına işaret eder. Bu rüya genel olarak şerre yorumlanır ve kişi için pek hayırlı değildir. Rüya sahibinin can sıkıcı olaylarla karşılaşacağına , kendisini her zaman fakir , güçsüz , hiçbir işi bilmez gibi hissedeceğine yorulur.

Fakat kısa süre içerisinde kişi hem güçlü hem de kuvvetli olarak işin içerisinden bir anda çıkacaktır ve kendisini yukarılara kadar çıkartacaktır. Bunun yanı sıra hem maddi hem de manevi olarak sorunlarınızı çözeceğinize , çevrenizdeki insanlarla iyi bir iletişim kuracağınıza , lüks ve konforlu bir hayat yaşayacağınıza , emek verip yüksek kazançlar elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Kamyon Görmek Nedir?

Rüyada kamyon gördüyseniz , hem mutsuz hem de sıkıntılı bir döneme giriş yapacağınıza , olumsuz ilişkiler yaşayacağınıza , hem maddi hem de manevi olarak çökeceğinize fakat kısa zaman içinde derin bir oh çekip feraha kavuşacağınıza alamet eder. İlk başta olumsuzluklar yaşayacaksınız fakat sonrasında neşeli ve mutlu olacaksınız.

Rüyada Kamyon Görmek İhya

Rüyada kamyon veya kamyonet görmek, yeni bir işe girişeceğinize veya oturduğunuz evinizi değiştireceğinize
işaretle yorumlanır. Bazen de seyahat ile yorumlanır. Bazı yorumculara göre, Rüyasında bir kamyon ile yolculuk ettiğini görmek, çalıştığı işinden memnun olmadığına işaret olarak tabir olunur.

• Rüyasında bir kamyonla eşyasını taşıdığını veya taşıttığını gören kimse, çalıştığı bir işten ayrılıp (çıkıp) başka bir işe gireceğine, çalıştığı işten memnun olmadığına işaretle tabir olunur. Bazı kere de, eğer evli ise, eşinden ayrılacağına veya hanımı hâmile ise, bir çocuğu doğacağına işaret olarak tabir olunur.

Rüyada Kamyoncu Görmek 

Rüyada kamyoncu gördüyseniz , kısa süre içerisinde uzun bir seyahate çıkacağınıza , hiç tanımadığınız birisi ile tanışıp yeni ortamlara gireceğinize işaret eder. Kişi girmiş olduğu bu ortamda kafasını dinleyecek ve döndüğü zaman kendisini çok iyi hissedecektir.

 

Rüyada Kamçı Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

4 Yorum

  1. Rüyamda anneme kamyon çarptığını gördüm ilk kamyon duruyor ikinci kamyon çarpıyor

  2. Arkadsım harfiyat kamyonu tekerleginin altında kaldı kolonu bacagını ezdi lendini bir anda kenara attı ve bn yanında idim ambulanssı arayamıyordum telfonum bir türlü çalişmıyordu

  3. Kamyon kullaniyo dum bir anda bir binaya carpdim ve direksiyonu birakdin ölûrsem oleyim dedim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu