Rüyada İftiraya Uğramak

Rüyada iftiraya uğramak , genellikle şanssızlık , kötü şans ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde kötü haber alacağına ya da birilerinden kötü hareketler göreceğine yorulur.

Bunun yanı sıra uzun zamandan beri iyi giden işlerinizin bozulacağına , maddi olarak büyük sıkıntı içerisine gireceğinize , hayırlı olan arkadaşlardan uzaklaşacağınıza ve sıkıntılı zamanlar geçireceğinize alamet eder.

Rüyada İftiraya Uğradığını Görmek Ne Demektir? İslami Yorumu

Bazı rüya yorumcularına göre , rüyayı gören kişinin güzel işler yapacağına , çevresinde yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine , bu yardımlar sonucunda kendisini çok iyi hissedeceğine ve Allah yolunda işler yapacağına alamet eder.

Rüyada İftiraya Uğradığını Görmek İhya

Rüyada iftiraya uğramak gören kimse, sıkıntı ve kedere düşeceğine işarettir.

Rüyada İftira Atmak veya İftira Etmek

Rüyada iftira attığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde kötü bir yola gireceğinize , hayırlı olan yollardan uzaklaşacağınıza , doğru yoldan sapacağınıza , kötü düşüncelere ve kötü niyetlere yorulur.

Bunun haricinde ilişkilerinizde zedelenmelerin olacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin yakın çevresiyle arasının bozulacağına ya da iş arkadaşlarıyla ilgili sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Bir kimse, Rüyasında başkalarına iftira ettiğini görse, bu Rüya, sizin arkadaşlarınızın arkasından onların hakkında
kötü düşüneceğinize ve onların dedikodusunu yapacağınıza işarettir, şeklinde tabir olunur.

Rüyada Yalan Atmak

Rüyada yalan attığınızı gördüyseniz, gerçek yaşam da yalan atacağınıza ya da günah işleyeceğinize , işlemiş olduğunuz günahları sonradan fark edeceğinize ve sonradan çok pişman olacağınıza delalet eder.

Gerçek yaşam da yapmış olduğunuz hataları düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza , atmış olduğunuz yalanların sonucunda başınızı derde sokacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Dişinin Düştüğünü Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu