Rüyada Ağzından Dişinin Düştüğünü Görmek İslami tabiri

Rüyada Diş Görmek

Rüyalar; görülen tek bir nesne ile birlikte yorumlanabildiği gibi aynı zamanda tam ve doğru bir tahmin yapılabilmesi için rüyanın geneline bakılması gerekmektedir.

Rüyada dişin ağzından düştüğünü gören kişi mutsuzluktan ve ümitsizlikten sonra huzur ve ferahlık elde eder şeklinde tabir olunur. Aynı zamanda bu rüya zahmet göstermekten kazanılacak para ve mala ve dünyalık şeylere delalet etmektedir.

Rüyada Üst Dişin Ağzından Düştüğünü Görmek

Rüyada üst çenede olan dişler genel olarak baba ve baba tarafımızdan olan akrabalar anlamına gelir. Üst çenemizdeki en ön diş babamız, ön dişin yanında bulunan dişler ise baba tarafından olan en yakın akrabalarımız ve amcalar anlamında gelir.

Eğer rüyayı gören kişinin babası veya amcası yoksa veya ölmüş ise erkek kardeşlerine delalet etmektedir. Bu dişlerden birinin düşmesi onlardan birinin başına gelebilecek herhangi bir durum ya da hastalık şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Alt Dişlerin Ağzından Düştüğünü Görmek

Rüyada alt çenede bulunan dişler annemiz veya anne tarafından olan akrabalarımız anlamına gelir. En önde bulunan diş annemiz onun yanlarında bulunan iki diş ise anne tarafından olan en yakın akrabalarımız yada teyzeler diye tabir olunmaktadır. Bu kişiler ölüyse veya yoksa kız kardeşlere yorumlanır.

Bu dişlerden bir veya birden fazlasının düşmesi veya o dişlerin başına gelen herhangi bir şey ise anne tarafından bir akrabamızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluk ya da hastalık şeklinde tabir olunmaktadır.

  Rüyada Askerler Görmek Nedir? Neye Yorumlanır? İslami (Diyanet) Tabiri
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.