Rüyada Maden Görmek Nedir? Anlamı

Rüyada maden görmek , rüyayı gören kişinin zengin birisi olacağına , maddi konuda büyük değişiklikler yapacağına yorulur. Bekar kişi böyle bir rüya gördüyse zengin olan bir kişi ile dünya evine gireceğine , elinize büyük fırsatların geçeceğine, rızık kapıların sonuna kadar size açık olacağına ve hayal etmiş olduğunuz zenginliğe en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza delalet eder.

Eğer madeni olan bir para gördüyseniz , hayatınızın tamamen değişeceğine yorulur. Bunun yanı sıra işinizin açılacağına , çok karlı yatırımlar yaparak büyük kazanç elde edeceğinize ve sorunlarınızı çözmek için büyük çaba sarf edeceğinize delalet eder.

Rüyada Altın Madeni Görmek

Rüyada altın madeni görmek genel olarak çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına , mutlu bir hayat süreceğine , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına , evli değilseniz karşınıza çıkacak olan zengin birisi ile evleneceğinize işaret eder.

Aynı zaman da maddi anlamda herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınıza , dilemiş olduğunuz mutluluğa kavuşacağınıza yorulur. Bu rüyayı gören kişi eğer evliyse o zaman ziynet eşyalarının artacağına ya da üstünüze tapu geçirileceğine işaret eder.

Rüyada Bakır Madeni Görmek

Rüyada bakır madeni gördüyseniz , maddi anlamda hiçbir zaman zorluk yaşamadan ve kimseye muhtaç olmadan hayatınızı sürdüreceğinize alamet eder. Bunun haricinde beklentilerinizin karşılanmayacağına ama bunlara rağmen dimdik duracağınıza yorulur.

 

Rüyada Altın Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu