Rüyada Zemin Görmek

Rüyada zemin görmek genellikle bir uyarıcı rüya olarak tabir edilir. Yani kişinin gerçek yaşam da tedbirli olmasına , gereksiz bir şekilde riske girmemesi gerektiğine , yatırım yapacaksanız çok dikkatli olmanız gerektiğine ve bir işe girdiğiniz zaman sabırlı hareket etmenize işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde inşaat işine gireceğine , kendisine yakın bir yerden miras kalacağına yorulur.

Rüyada eğer beton zemin gördüyseniz , gerçek yaşam da çok güçlü birisi olduğunuza , düşmanlarınızdan hiçbir zaman korkmadığınıza delalet eder. Rüyada toprak zemin görmek , çevrenizde yardıma muhtaç olan insanlara yardım eli uzatacağınıza ve bu kişilerden sürekli olarak hayır duaları alacağınıza işaret eder. Rüyada taş zemin görmek , kindar olan insanlar ile uğraşmaktan dolayı moralinizin sürekli olarak bozuk olacağına , başınıza gelecek olan olumsuzluklardan sonra daha dikkatli davranmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

Rüyada kaygan zemin görmek , iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin yaşam koşullarını tekrardan gözden geçirmesi gerektiğine , yeni tanışmış olduğu kişilere çok fazla güvenmemesine , hırsızlığa ya da değerli olan mal kayıplarına delalet eder.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak zemin gördüyseniz , bir işte hayal etmiş olduğunuz sonuçları alamadığınızdan dolayı büyük üzüntü yaşayacağınıza , kötü niyetli olan bir kişi ile arkadaş kuracağınıza yorulur. Rüyada ıslak zemin görmek genel olarak uyarıcı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin içerisinde bulunmuş olduğu şartların kendisine hayır getirmeyeceğine , iş hayatında bir çöküş yaşayacağına , yatırımlarını hiçbir zaman doğru yapmayacağına, gitmiş olduğu yolun hem kendisine hem de ailesine büyük zararlar vereceğine işaret eder. Eğer ıslak zemin gördüyseniz kesinlikle hayatınızla ilgili bazı tedbirler alın ve dikkatli davranın.

Rüyada Islak Zemin Görmek İhya

Rüyada ıslak zemin gördüyseniz , hem iş hem de kendi hayatınızla ilgili doğru kararlar alacağınıza , bu sayede iş konusunda yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize ve hayatınızı ise bir düzene sokacağınıza yorulur. Eğer kendinizle ilgili yanlış seçimler yaparsanız o zaman yanlış yollara girebilir , sürekli olarak mutsuz olabilirsiniz. Bunun için bir karar verirken her zaman iki kere düşünün ve ona göre karar verin.

 

Rüyada Toprak Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu