Rüyada Ağlayan Birini Görmek Onu Teselli Etmek Ne Demektir?

Rüyada Ağlayan Birini Görmek, çok olumlu olayların yaşanacağına olarak yorumlanır. Bunun yanında insanın tazelenmeye, ferahlanmaya ve umutlarının yeniden yeşereceği yönünde yorumlanır. İnsanın olumlu olarak çeşitli hayaller kuracağı anlamı taşır.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek kişi hayatında çok mutlu olayların yaşanacağına ve mutluluk içerisinde bir hayat geçireceği olarak yorumlanır. Kişi hem iş hayatında hem de özel hayatında çok olumlu olayların meydana geleceğine ve maddi olarak da feraha ereceği olarak yorumlanır. Geçmişte yaşanan mutsuz olayların son bulacağına ve bundan sonra pozitif durumlar ile iç içe olacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Kişinin Ağlayan Birini Teselli Ettiğini Görmek

İnsanın rüyasında ağlayan bir insanı teselli ettiğini ve yanında olduğunu görmesi çevresinde veya herhangi bir insanın çok mutlu olacağı bir iş için yardımda bulunacağı olarak yorumlanır.

Bununla birlikte çevresinde bulunan herhangi birisi için yardımda bulunacağı yönünde değerlendirilir. Çevresindeki kişinin mutluluk yaşarken yanında olacağına ve ona yardımcı olacağı yönünde değerlendirilir.

Rüyada Ağlayan Bir İnsanın Sesini Duymak

Böyle bir sesi duyan insan işinde ve özel hayatında yüksek makam ve mevki sahibi olacağı yönünde değerlendirilir. Kişi rızkını helal yolları kullanarak kazanacağına olarak belirlenir.

Geçmişte yaşadığı sorunların ve acılı dünyanın geçmişte kalacağına ve bundan sonra çok mutlu bir yaşam süreceği yönünde yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Bir Erkeği Görmek

Böyle bir rüya gören kişi hastalık gibi durumlardan bir erkek sayesinde kurtulacağı anlamını çıkartmalıdır. Yaşamış olduğu zorluklar ve sıkıntılardan rüyada gördüğü erkek sayesinde kurtulacağı anlamını çıkartabilir. Bu sayede çok rahatlayacağı olarak yorumlanır.

Rüyada Kadını ve Ağladığını Görmek

İnsanın böyle bir durumu görmesi durumunda yakın bir zamanda karşısına çıkacak fırsatlar ile birlikte iş ve para sahibi olacağı anlamını taşır.

Bu sayede hayatlarında yaşanan zorluklar ve sıkıntılardan arınacağı ve yoluna gireceği olarak değerlendirilir. Bu görülen kadın sayesinde işlerinin açılacağı ve ekmeğini kazanacağı anlamını taşır.

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

 1. Merhaba gerçek hayatta bazı sebeplerden dolayı konuşmadıgım bir erkegi, rüyamda sınıfta hocanın onu azarlamasıyla aglamaya başlayıp ve benimde ona acıyıp yanına giderek sarıldıgımı gördüm acı dolu hyatından bahsetti ve bende ona destek verdim.
  Anlamı nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Merhaba rüyamda 15 yaşında kız arkadaşım ağlıyor ve erkek öğretmenim onu teselli ediyordu neyse okulun bahcesine indim bir baktım kız arkadaşım aşağı indi ve yanında da küçük bir kız çocuğu dedim bu kim hickirarak cevap verdi bu benim kızım okul kapısının önünde bir yaşlı dede kız arkadaşımın
  yanına geldi Bu kim? diye sordum benim eşim dedi

 3. Rutamda eski nisanlim icin istihare yaptim once bana bi kiz arkadasimdan bi msj geldi beyazdi yazilr babanmi oldu dediler bnde mesaja girince bi video cikti eski nisanlim arbanin arka koltugundadi ve cok aglardi asiri dercede aglardi buluzu siyahti ve uzerinde ates resmi vardi yannda kucuk bi kiz cocugu vardi baba aglma derdi bende defalrca aglma yapma dedim ama bizi duymazdi aglardi acaba birliktr olcazda babasimi engel

 4. iyi günler
  Bende rüyamda sevdiğim oğlan ağlıyordu ve onu teselli ediyordum.ona sarılıyordum. ve tek ben yanındaydım acaba bu neye işaret ediyor?

 5. İyi günler ben rüyamda…
  2 Tane yavru köpek gördüm onlar büyümüş ve bana saldırmaya çalışıyorlardı. Ama köpeklerle aramda mesafe olduğu için sadece havlamakla yetiniyorlardı. Ben köpekle konuşmaya başladım kötü birşey yapmadığımı dile getirdim aynı şekilde onları sevdiğimi söyledim. Çok korkmuştum onda sonra muhattap olmadığım ama tanıdığım bir erkek beni kurtarmıştı ama ona zarar vermişlerdi ağlamaya başlamıştı gidip onun boynuna sıkıca sarıldım ve tesselli ettim.Lakin sarıldığım çocuk benim sevdiğim kişinin en yakın arkadaşıydı bu rüya hakkında yorumlarınızı bekliyorum iyi günler.

 6. Ben ve dayım bir kafede oturuyorduk masamızda iki bayan vardı dayımın arkadaşlarıydı.kızın bitanesi çok ağlıyodu sonra ben onu teselli ettim kısa bir süre sonra sevgili olduk.

 7. Merhabalar, ben rüyamda kalabalık bir ortamda bir iş üzerine çalışırken yanıma benim dört yıllık sınıf arkadaşım olan benimde gerçek yaşantımda kendisinden hiç haz etmediğim bir erkek arkadaşım geliyor. Bakıyorum canı çok sıkkın soruyorum noldu diye bana yirmi lirasını birisi yüzünden kaybettiğini ve bunun için üzgün olduğunu söylüyor ve ağlamaya başlıyor. Bende onu teselli ediyorum ona sarılarak ve dışarı çıkartıyorum onu. Sonrasında biz bir bayır aşıyoruz ve bir anda gökyüzünde buluyoruz kendimizi yanımıza da benim küçük kız kardeşim gelmiş. Sonrasında ise bir iki üç diye sayıp aşağı atlıyoruz el ele. Rüyamın devamı gereksiz bence çünkü bu kısımlar beni çok etkiledi normalde hemen unuturum rüyalarımı ama bu baya etkiledi beni. Tabirlerine tek tek baktım ama kafam çok karıştı, çok çelişti sanki sizlerden tabirini rica edebilir miyim?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu