Rüyada Seslenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Seslenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Seslenmek Görmek Anneye, Arkadaşa Önemli Birisine Seslenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada seslenmek , Rüyayı gören kişi Yüce Allah korkusundan hayatında her zaman doğru adımlar atacağına , iş yaşantısındaki çalışmalarına çok dikkat edeceğine ve ailevi ilişkilerine dikkat edeceğine işaret eder.

Bunun haricinde , inancınızın çok gelişeceğine , maddi olarak yüksek kazançlar elde edeceğinize , hayırlı işlere girip herkes tarafından çok takdir edileceğinize ve yakın zaman içerisinde güzel haberler alarak daha çok mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada Arkadaşına Seslenmek 

Rüyada arkadaşınıza seslendiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda çok tatsız olaylar yaşayıp olumsuzluklarla karşılaşacağınıza , takım arkadaşınız veya ofis arkadaşlarınızla bir tartışmaya gireceğinize ve bu yüzden canınızın çok sıkkın olacağına işaret eder.

Rüyada önemli olan birisinin size seslendiğini gördüyseniz , uzun zamandır beklemiş olduğunuz haberi en sonunda alacağınıza ve alacağınız bu haber ile çok mutlu olup havalara uçacağınıza delalet eder.

Aynı zaman da iş konusunda çok başarılı olacağınıza , adınızı her yere duyurup büyük birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Anneye Seslenmek 

Rüyada annenize seslendiğinizi gördüyseniz , aile hayatındaki ilişkilere veya iş hayatındaki gidişatta sorunlar yaşayacağınıza , tatsız olaylar yüzünden moralinizin çok bozuk olacağına,

canınız çok sıkkın olduğundan belli bir zaman sonra yıpranıp psikolojik olarak kötüye gideceğinize yorulur. Bunların yanı sıra ailevi sorunlar yaşayıp uzun bir süre boyunca kendinize gelemeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Bağırmak

Rüyasında bağırdığını görmek, sevdiklerinden ayrı düşüleceğine işarettir.

• Kirmânî’nin yorumu: Rüyasında sokakta düzgün kıyafetli ve yaşlı bir adamın anlamlı bir takım sözler söyleyerek bağırdığını görmek, bu senenin bereketli ve iyi bir sene olacağına, ticaret işlerinin kârlı kazançlı bir sene göreceğine işarettir.

Rüyada çığlık sesi duymak, iyi bir haber alınacağına işaret olarak tabir olunur.

 

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Yorumlar
  1. Demet dedi ki:

    Anneye seslenmek: hayatınızda sizi etkileyecek önemli bir olay olacağına delâlet eder. Bu olayın iyi mi kötü mü olacağı yönü ise “nasıl seslenildiği” konusunu ilgilendirir. Korku mu, sevinç mi, haber mi ?.. Ayrıca uyanķr uyanmaz rüyanın sizde oluşturduğu his nasıl? Olumlu mu, olumsuz mu?…Net rüyalardandır. Bu bilgiler ışığında en iyi yorumu kişi kendisi yapabilir, rüyalar aynı görülse bile, yorumları kişiye özeldir. Rüyalarınız mutluluk getirsin yasamınıza. Esen kalın.

  2. Kezban dedi ki:

    Anneyle ilgili rüyalar hayra yorulur. Siz ise sadece anneyle plan kısmı şerre yormuşsunuz çok manidar

  3. Fısun dedi ki:

    Anneyle ilgili rüyalar hayra yorulur. Siz ise sadece anneyle plan kısmı şerre yormuşsunuz çok manidarYükleniyor...