Rüyada Seslenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada seslenmek , Rüyayı gören kişi Yüce Allah korkusundan hayatında her zaman doğru adımlar atacağına , iş yaşantısındaki çalışmalarına çok dikkat edeceğine ve ailevi ilişkilerine dikkat edeceğine işaret eder.

Rüyada Seslenmek Görmek Anneye, Arkadaşa Önemli Birisine Seslenmek Ne Anlama Gelir?

Bunun haricinde , inancınızın çok gelişeceğine , maddi olarak yüksek kazançlar elde edeceğinize , hayırlı işlere girip herkes tarafından çok takdir edileceğinize ve yakın zaman içerisinde güzel haberler alarak daha çok mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada Arkadaşına Seslenmek 

Rüyada arkadaşınıza seslendiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda çok tatsız olaylar yaşayıp olumsuzluklarla karşılaşacağınıza , takım arkadaşınız veya ofis arkadaşlarınızla bir tartışmaya gireceğinize ve bu yüzden canınızın çok sıkkın olacağına işaret eder.

Rüyada önemli olan birisinin size seslendiğini gördüyseniz , uzun zamandır beklemiş olduğunuz haberi en sonunda alacağınıza ve alacağınız bu haber ile çok mutlu olup havalara uçacağınıza delalet eder.

Aynı zaman da iş konusunda çok başarılı olacağınıza , adınızı her yere duyurup büyük birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada Anneye Seslenmek 

Rüyada annenize seslendiğinizi gördüyseniz , aile hayatındaki ilişkilere veya iş hayatındaki gidişatta sorunlar yaşayacağınıza , tatsız olaylar yüzünden moralinizin çok bozuk olacağına,

canınız çok sıkkın olduğundan belli bir zaman sonra yıpranıp psikolojik olarak kötüye gideceğinize yorulur. Bunların yanı sıra ailevi sorunlar yaşayıp uzun bir süre boyunca kendinize gelemeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Bağırmak

Rüyasında bağırdığını görmek, sevdiklerinden ayrı düşüleceğine işarettir.

• Kirmânî’nin yorumu: Rüyasında sokakta düzgün kıyafetli ve yaşlı bir adamın anlamlı bir takım sözler söyleyerek bağırdığını görmek, bu senenin bereketli ve iyi bir sene olacağına, ticaret işlerinin kârlı kazançlı bir sene göreceğine işarettir.

Rüyada çığlık sesi duymak, iyi bir haber alınacağına işaret olarak tabir olunur.

Rüyada Ses Duymak

Bir kimsenin rüyada bir ses duyduğunu (işittiğini) görmesi, bir şöhreti temsil eder. Rüyasında güzel ve kuvvetli (güçlü) bir ses duyduğunu ve işittiğini gören kişi, bir hayra erer. İyi bir şöhrete işaretle yorumlanır.

Rüyasında cılız, zayıf ve de çirkin bir ses duyduğunu ve işittiğini görmek ise, bu tabirin zıddına (tersine) işaretle yorumlanır. Hayır değildir.

• Rüyasında bir kadın sesinin, erkek sesi gibi kaim bir ses işittiğini görmesi pek iyi sayılmamıştır. Hayra işaretle yorumlanmaz demiştir Kirmani. Rüyada erkeğin sesinin bir kadın sesine benzediğini, kadın sesi gibi işittiğini görmek, hayırlı değildir. Rüya sahibinin, horlanmasına, aşağılanmasına ve hakarete uğramasına işaret eder şeklinde yorumlamıştır Kirmani hazretleri.

• Bir kimsenin rüyada ihtiyar bir kimseden güzel ve hayırlı bir ses işittiğini görmesi, hayra işarettir. Rüya sahibi, iyiler (dindarlar) sınıfından olduğuna gerçekleri söylediğine işarettir. Şayet ses sahibi, iyi bir hal üzere değilse, işitilen ses de iyi bir sözü anlatmıyorsa, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibi, halkı (insanları) sapıklığa, azgınlığa çağırır, doğru yoldan saptıracak hareketlerde bulunur ve bulunacağına işarettir demiştir Kirmani.

• Rüyada görülen sessizlik, hayra işaretle yorumlanmıştır.

Rüya sahibi, akıllı, soğukkanlı ve işlerinin sonunda hayır gören bir kimse olduğuna yorumlanır demişlerdir.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

  1. Anneye seslenmek: hayatınızda sizi etkileyecek önemli bir olay olacağına delâlet eder. Bu olayın iyi mi kötü mü olacağı yönü ise “nasıl seslenildiği” konusunu ilgilendirir. Korku mu, sevinç mi, haber mi ?.. Ayrıca uyanķr uyanmaz rüyanın sizde oluşturduğu his nasıl? Olumlu mu, olumsuz mu?…Net rüyalardandır. Bu bilgiler ışığında en iyi yorumu kişi kendisi yapabilir, rüyalar aynı görülse bile, yorumları kişiye özeldir. Rüyalarınız mutluluk getirsin yasamınıza. Esen kalın.

  2. Anneyle ilgili rüyalar hayra yorulur. Siz ise sadece anneyle plan kısmı şerre yormuşsunuz çok manidar

  3. Anneyle ilgili rüyalar hayra yorulur. Siz ise sadece anneyle plan kısmı şerre yormuşsunuz çok manidar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu