Rüyada Görücü Geldiğini Görmek Ve Öğrenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek, hayra yorulur. Mutluluk dolu günler yaşanacağının habercisidir. Yenilik ve gelişme anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin hayatı renklenir, güzelleşir ve yaşadığı sıradan ve sıkıcı günler yerini mutluluk dolu ve eğlenceli günlere bırakır. Kısmetinin açılacağına delalet ederken geleceğinin de çok hayırlı olacağına yorulur.

İnsanların rüyalarında kendisine görücü geldiğini görmesi ve görücüyü görmesi kısmetinin açılacağına ve özellikle bekar olanların yakın bir zamanda evleneceğine delalet eder. Bu rüya kişi açısından yapılan değerlendirmelerde yakın bir zamanda hayallerinde ve düşüncelerindeki bir karaktere sahip insan ile evleneceği olarak yorumlanır. Elbette bununla birlikte birçok insanın görücü olarak gelmeyi istedikleri ve bu konu hakkında bir birleri ile yarıştıkları anlamına da gelir.

Bununla birlikte insanın yakın bir zamanda çok güzel bir hayatın kendisini beklediği ve mutluluk içerisinde bir yaşamın yakın bir zamanda kendisini bulacağını düşünebilir.

Rüyada Görücü Geleceğini Öğrenmek

Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz bir gelişme yanacağına işarettir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir anda kendisine lütuf olarak verilen temiz ve hayırlı olaylar yaşanacağına işaret eder.

Bunun yanında kişinin murat ettiklerine ereceğine ve hayallerinin gerçekleşeceğine dalalettir.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek İhya

Rüyada Görücünün Geldiğini Görmek İhya, Böyle bir rüya gören kişi yakın bir zamanda hayatına girecek olan birisinin tüm her şeyi değiştireceği ve mutlu bir yuvanın temellerinin atılacağı anlamına gelir.

Elbette bu rüyayı gören kişi karşısına çıkan kişi sebebi ile kalbi çok yoğun bir şekilde çarpacak ve aşık olacak. Bu vesile ile aşık olacağı kişiyi görmesi sonrasında büyük bir heyecanla ona karşı yoğun duygular içerisinde olacağı anlamına gelir.

Bununla birlikte işin en güzel yanı ise bu kalbin ısınması durumu tek taraflı olmayacağı ve karşılıklı bir sevginin meydana geleceği anlamına gelir.

Rüyada Görücü Geleceğini Duymak

Rüyayı gören kişinin çocuklar gibi sevineceğine ve esas huzuru, mutluluğu yakalayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin tüm dertlerinden, tasalarından ve sorunlarından kurtulmasına vesile olacak haberler alacağına ve aşırı mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Kızına Görücü Geldiğini Görmek

Rüyasına kızına görücü geldiğini gören kişinin gerçekte de bir kızı varsa bu rüya aynıyla tabir edilir. Yani rüya sahibinin kızına görücü gelir.

Fakat rüyayı gören kişi bekar ise ya da evli fakat kızı yok ise buda o kişinin yüzünün gülmesine sebep olacak olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Eve Görücü Gelmesi

Rüyayı gören kişinin evi için büyük kısmet alınacağına işaret eder. Bunun yanında o hanede büyük sevinçlere sebep olacak olaylar yaşanacağına ve ev halkının bayram coşkusu gibi sevineceğine işaret eder.

Rüyada Görücüye Çıktığını Görmek

Bu rüyayı gören kişinin çevresindeki hayırlı ve iyi niyetli insanların bir noktaya toplanarak yan yana geleceği anlamına gelir.

Bunun yanında rüya gören kişinin etrafındaki insanlardan birisine saf ve temiz duygulardan oluştuğu anlamına gelir.

Rüyada Gelin Aldığını Görmek

Bu rüya sahibi yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağına yorumlanır. Bununla birlikte iş hayatında ve özel hayatında birçok kolaylıkların meydana geleceği ve hayırlı kısmetlerin ortaya çıkacağı olarak yorumlanır.

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetin rüya sahibinin karşısına çıkacağı anlamına gelir. Bununla birlikte karşısındaki insanın evlilik teklifini kabul etmesi durumunda çok mutlu bir hayatın onu beklediği anlamına gelir.

 

Rüyada Lokum Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

11 Yorum

 1. Rüyamda görücü geliyordu Ve o gözlüğü kabul etmiyordu iki görücü geldiğinde kabul ediyordu ve ardından hemen nişan takıyordu ve nişan yüzüğü de çok eski bir yüzük neden ne ne elbise giyeceğini kararsız kaldın tipsiz giyindim o zaman bir çok mutluydun çok sevinçliydim

 2. SÜLALEDE HİÇ SEVMEDİĞİM BİRİLERİNİN ELLERİNDE ÇİÇEK VE ÇİKOLATA İLE BENİ İSTEMEYE GELDİKLERİNİ VE BENİM ONLARI GÜZEL BİR DİLLE RET ETTİĞİMİ GÖRDÜM.YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 3. Ruyada 3 erkekden birini secmeliydim ve zor oldu secdiyim tanidigim biriydi ve onlar bana gorucu geldiler ama sonrasi yok bibaktimki secdiyim erkegin evindeyim ailesi ve her kes dugune hazirlaniyor kendisini bulamiyorum ama o anda ruyadan uyandim….Qarip bi uyku..

 4. Gulay.Semedli.Xahis edredrem bu ruyayin ne anlam gelmesini. Yazarsiniz.evelden tesekkur edirem.sagolun. dedi ki:

  Ruyada mene elci gelmek isteylerin evimize geldiyi gormusem.Ve oglan ise menim nmremi atamin Anakin nmresini goturub bunlari Ise ona bacim vermis olur.Mense nie menim nmremi ona vermisiniz deye eseblesirem.Ama bilmirem ki nie eseblesdi cunki men isteyirdim axi nomreemi bilsin.

 5. Rüyada beni isteyen adam ablamı arayıp beni sevdiğini ve istemeye geleceğini söylüyor ben ise adamı tanıdıgım için çok şaşırıyordum ve ailesi bizim eve gelmişti babam eniştemleri arayıp ekmek yapacaklarını söylüyordu yani onların gelip adamın ailesiyle tanışmasını istiyordu

 6. Ruyada esime telefon acib,cuma gunu kizii istemeye gelecekkerinj dediker,yorumlarsaniz evvelcedrn tesekkurumu bildirirem

 7. Ruyada annem bana görücü geleceğini söyledi görücüyü de babam getiriyordu yorumlar misiniz yorumumuzu merak ediyorum

 8. Rüyada eve görücü geldi ama ben zaten nışanlıyım ve kahveleri ablam yaptı ben kendi kendime niye ben yapmadım diye söyleniyodum sanki o ev bizim değildi kahveyi bende içitidum

 9. ruyada kaynimi istemeye gelmistiler ve mavi gozluyduler biri gitmeden diyeride kapi daydi istemeye gelenler kizlardi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu