Rüyada Görücü Geldiğini Görmek Ve Öğrenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Görücü Görmek

Rüyasında kendisine görücü geldiğini görmek hayra yorulur. Mutluluk dolu günler yaşanacağının habercisidir. Yenilik ve gelişme anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin hayatı renklenir, güzelleşir ve yaşadığı sıradan ve sıkıcı günler yerini mutluluk dolu ve eğlenceli günlere bırakır. Kısmetinin açılacağına delalet ederken geleceğinin de çok hayırlı olacağına yorulur.

Rüyada Görücü Geleceğini Öğrenmek

Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz bir gelişme yanacağına işarettir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir anda kendisine lütuf olarak verilen temiz ve hayırlı olaylar yaşanacağına işaret eder.

Bunun yanında kişinin murat ettiklerine ereceğine ve hayallerinin gerçekleşeceğine dalalettir.

Rüyada Görücü Geleceğini Duymak

Rüyayı gören kişinin çocuklar gibi sevineceğine ve esas huzuru, mutluluğu yakalayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin tüm dertlerinden, tasalarından ve sorunlarından kurtulmasına vesile olacak haberler alacağına ve aşırı mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Kızına Görücü Geldiğini Görmek

Rüyasına kızına görücü geldiğini gören kişinin gerçekte de bir kızı varsa bu rüya aynıyla tabir edilir. Yani rüya sahibinin kızına görücü gelir.

Fakat rüyayı gören kişi bekar ise ya da evli fakat kızı yok ise buda o kişinin yüzünün gülmesine sebep olacak olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Eve Görücü Gelmesi

Rüyayı gören kişinin evi için büyük kısmet alınacağına işaret eder. Bunun yanında o hanede büyük sevinçlere sebep olacak olaylar yaşanacağına ve ev halkının bayram coşkusu gibi sevineceğine işaret eder.

  Rüyada Gençleşmek Görmek İslami Yorumu
11 yorum

11 thoughts on “Rüyada Görücü Geldiğini Görmek Ve Öğrenmek Ne Anlama Gelir?

  1. Rüyamda görücü geliyordu Ve o gözlüğü kabul etmiyordu iki görücü geldiğinde kabul ediyordu ve ardından hemen nişan takıyordu ve nişan yüzüğü de çok eski bir yüzük neden ne ne elbise giyeceğini kararsız kaldın tipsiz giyindim o zaman bir çok mutluydun çok sevinçliydim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.