Rüyada Yumak Sarmak Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada Yumak İp Görmek Ve Sarmak Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada yumak ip görmek ve sarmak, rüyayı gören kişinin yapmakta olduğu iş ve çalışmalarda ortaya çıkan sorunların gün geçtikçe daha da karmaşık hale geleceği anlamına gelmektedir. Kirmani(r.a.)’ya göre rüyada yumak görmek rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağına dalalet eder. Bunun yanında rüyada yumak gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntı ve sorunlardan kurtulmak için oturup esaslıca düşünmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

https://youtu.be/vk2EmUxc-Kc

Rüyada İp Yumağı Görmek

Rüyada ip yumağı görmek, rüyayı gören kişinin yapmakta olduğu işinden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine yorulur. Böylece kişi çok ve helal bir kazanca ulaşmış olur. Bu şekilde kişi uzun ve rahatlık içinde sağlıklı bir hayat sürer.

Rüyada Saç Yumağı Görmek

Rüyada saç yumağı görmek, rüya sahibinin iyi ve kötü bütün işlerinin tıpkı bir saç yumağı gibi iç içe girdiğine delalet eder. Kişi bir arada bulunan bu hayırlı ve hayırsız işleri artık birbirlerinden ayırt edemez hale gelmiştir. Ebu Said Vaaz (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Bu nedenle ailesinden destek almak durumunda kalabilir. Bunların dışında rüyada saç yumağı gören kişi çevresindeki herkesi mutlu etmeye çalışan bir kişiliğe sahip olmakla birlikte kendisi mutlu olmayı başaramamaktadır.

Rüyada Yün Yumağı Görmek

Rüyada yün yumağı görmek, servet sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı yoldan sağlayacağı bol kazanç olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Rafta Yumak Görmek

Rüyada rafta yumak görmek, rüya sahibinin iş yerinde yaşayacağı bir mevki değişikliği sebebiyle ev hayatına eskisi kadar zaman ayıramaması şeklinde tabir edilir.

Rüyada İp Yumağı Açmak

Rüyada ip yumağı açmak, rüyayı gören kişinin uzun zamandır içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin kendi yetenek ve becerileri sayesinde kolaylıkla ve kısa sürede çözüme kavuşacağı şeklinde tabir edilmektedir. Bunun yanında rüya sahibinin çok istediği bir şeyin Allah’ın izniyle gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada İp Yumağı Almak

Rüyada ip yumağı almak, rüya sahibinin sahip olduğu işin uzun yıllar devam edeceği ve belli bir nizamda süreceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin elini attığı bütün işlerde başarılı olan, tuttuğunu koparan bir yapısı olduğu anlamına da gelmektedir. İmâm-ı Nablusi (r.a)Hazretleri Buyurmuştur ‘ki; Ayrıca bu rüyayı gören bekar bir kimse var olan ilişkisini uzun yıllar sürdürür; evli kimse ise evlilik hayatında bir ömür mutlu olur. Bazen de ip yumağı almak rüya sahibinin yeni bir işe girişeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Yumak Görmek

Rüyada renkli yumak görmek, rüyayı gören kişinin karşısına çıkmış olan aksiliklerin nihayetleneceğine ve kişinin kendisi ve çevresi için faydalı işler yapacağına yorulur.

Rüyada Siyah İp Yumağı Görmek               

Rüyada siyah ip yumağı görmek, rüya sahibinin kendini bir anda oldukça büyük sıkıntılar ile boğuşurken bulacağına, her işinin daha da sorunlu bir hale geleceğine, kısa zaman içinde işten çıkacağına yorumlanır. İbni Kesir (r.a) Buyurmuştur’ki; Kimi zaman ise rüyada siyah ip yumağı görmek, kişinin iş yaşamında saygı duyulan bir kimse haline geleceğine, karşısına çıkacak olan fırsatları iyi şekilde değerlendirebileceğine rivayet edilir.

Rüyada Oğlak Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu