Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir? Diyanet

Rüyada saç gören kişi diyanete göre kadınsa, bu rüya çok iyiye yorumlanır. Kadınların hayatında saçın önemli bir yer aldığı ve güzellik için bir kadının en değerli parçası olması nedeniyle rüyada görülen saç hayırlı işlerin olmasına yorumlanır. Rüyada saç görmek rüya sahibinin güçleneceğine delalettir. Eğer çalışma hayatında sıkıntılarınız var ise bunların altından kalkacağınıza yorumlanır.

Rüyada Saç Yolmak

Rüyada saç yolmak rüyayı gören kimsenin çevresinde bulunan kişilerin git gide azalacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçın Uzaması

Kişi rüyasında o anki saçından daha uzun saçlı olduğunu görüyorsa bu onun uzun bir hayatının olacağı anlamına gelir. Başka bir yoruma göre ise eve alınacak olan herhangi bir eşya anlamına gelir.

Çocuk sahibi olmak isteyen ya da çocuk bekleyen kişiler saçının uzadığını görmüşse biran önce çocuk sahibi olur. Saç uzatmak isteyen ve rüyasında saçının çok uzadığını gören kişi ise oldukça büyük paralar kazanır.

Rüyada Siyah Saç Görmek

Rüyasında siyah saç gören bayan eğer evli ise eşinin dürüst ve sadık olduğu, bekâr ise gelecekte evleneceği kişinin dürüst olacağı anlamına gelir. Çok koyu siyah renk görmek ise zengin bir eş ile evlenmeye, evli bayanlar için ise zengin olmaya delalettir.

Rüyada Yumuşak Saç Görmek

Rüyada yumuşak saç görmek rüyayı gören kişinin mal mülk kazanacağını işaret eder.

Rüyada Bakımlı Saç Görmek

Bakımlı saç görmek rüyayı gören kimsenin yakın bir zaman içinde birisiyle arkadaşlık yapıp bu durumdan menfaat sağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Çirkin Ve Bakımsız Saç Görmek

Eğer bir kişi rüyasında çirkin, bakımsız ve biçimsiz bir saç görmüşse o kişinin yapacağı işlerin amacına ulaşması için çok çalışıp, çok yorulması gerektiği söylenir.

Rüyada Kızıl Saç Görmek

Kızıl saç görmek demek sevimli, sempatik ve güler yüzlü olmak anlamına gelir. Bu sayede çevrenizdeki kişiler tarafından çok sevilip, size saygı duyulacağına yorumlanır.

Rüyada Kırlaşmış Saç Görmek

Rüyasında kır saç gören kimsenin geleceğinden duyduğu şüphe ve kaygı nedeniyle sıkıntı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek

Rüyada saç dökülmesi gören kişinin maddi kayıplar vereceği söylenir. Rüya gören kişinin maddi kayıplar nedeniyle sıkıntı yaşayacağına delalettir.-

2 Comments

  1. Anonim 6 Haziran 2018
  2. Anonim 14 Temmuz 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!