Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, mal ve uzun bir hayata, şayet saçlar normal olarak uzamışsa zengin olmaya ve uzun bir ömre, aşrı derecede uzaması kadın için iyi bir hayata erkek için ise keder ve gama delalet eder.

Rüyada Saç Görmek İhya

Rüyada saç görmek ihya, iyilikle tabir edilir. Uzun ömür ve hac gibi iyiliklere işaretle yorumlanır.

• Yumuşak saç zenginlik gibi şeylere işaretle yorumlanır.

• Rüyada görülen saçın durumuna göre tabir edilir ve yorum kazanır. Saçta yapılan işlemlerin dahi kendisine göre
yorumlandığını aşağıdaki örneklerden göreceğiz.

• Rüyada saçlarının döküldüğünü gören kimse, kedere düşer, sıkıntıya girer, malından zarar görür, malı noksanlaşır ve eksilir, şeklinde tabir edilir.

• Rüyasında bir kimse, saçlarını çözdüğünü görse, bu rüyası, onun yolculuğa çıkacağına işaret olarak tabir edilir.

• Bir kadın, rüyasında saçlarını uzun, uzamış olarak görse, kadının bu rüyası onun için çok sevineceği bir şeye işaret, ziynet olacak bir şeye işaretle tabir olunur. Bu rüyayı erkek görse, bu onun için kedere düşeceğine veya hapse gireceğine işaretle tabir olunur.

• Rüyasında saçını taradığını gören kimsenin, kısmeti açılır, rızkı açılır, şeklinde tabir olunur.

• Rüyasında saçlarının çok çok güzel ve görkemli olduğunu gören kimse, hürmet, saygınlık ve itibar kazanır veya kazanacağına işaretle tabir olunur.

• Bir kimse, rüyasında saçlarının beyazlamış olduğunu görse, onun hanımı oğlan çocuğu dünyaya getirir (doğurur), bir kaybı varsa, kaybolan bir şeyi varsa o geri gelir veya geleceğine işaret olur veya fakirlikle karşılaşır, fakir ve yoksul düşer veya düşeceğine işarettir.

• Rüyasında saçlarının dağınık bir halde bakımsız bir durumda olduğunu görmek, itibardan, saygınlıktan düşmeğe
veya mal kaybına veya kaybedeceğine işaretle tabir edilir.

• Rüyasında saçlarının simsiyah olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin rahatsızlanacağına, hastalanacağına işarettir.

• Rüyasında biraz kesilmiş saç görmek, iyi değildir. Bu rüya, eşler arasında (karı koca arasında) ayrılık olacağına ve sıkıntıya düşüleceğine işaretle tabir olunur.

• Rüyada bir kimse, saçlarının çok çok parlak ve bakımlı, görkemli olduğunu görse, bu rüya onun rızkının artacağına ve gücünün, kuvvetinin artacağına işaretle tabir olunur.

• Rüyasında bir kimse görse ki, hiç saçı yok, saç namına hiç bir şeyi kalmamış, bu rüyası, onun çok malı olacağına ve rızkının artacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada Saç Görmek Diyanet

Rüyada saç görmek, kişi diyanete göre kadınsa, bu rüya çok iyiye yorumlanır. Kadınların hayatında saçın önemli bir yer aldığı ve güzellik için bir kadının en değerli parçası olması nedeniyle rüyada görülen saç hayırlı işlerin olmasına yorumlanır. Rüyada saç görmek rüya sahibinin güçleneceğine delalettir. Eğer çalışma hayatında sıkıntılarınız var ise bunların altından kalkacağınıza yorumlanır.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Rüyada uzun saç görmek, gerçek yaşam da karşınıza çıkacak olan sorunları çözmek için aceleci davranmamanız gerektiğine yorumlanan bir rüyadır. Her zaman ince eleyip sık dokuyarak karar vermeniz gerekmektedir.

Yani alacağınız kararlarda her zaman dikkatli olun. Görmüş olduğunuz bu rüya genellikle kişi için uyarıcıdır.

Kimi kaynaklara göre rüyada uzun saç görmek değerinizin bilinmesine, nefsinize hakim bir insan olduğunuza delalettir.

Erkeğin saçını tıraş etmesi hacca gitmeye, yolculuk etmesine, şeref ve şan kazanmasına, mevki be makama, şayet saçını tıraş eden kişi devlet memuru ise görevinden alınmasına, kadının saçını tıraş etmesi eşi tarafından veyahut yakın ailesinden birisinin vefat edeceğine, kadının saçının bir kısmının kesilmesi kocası ile kavga edeceğine yada bir balaya, kadının saçının tamamen beyazlaşması kocasının günah işlemesine, saçlara ak düştüğünü görmek ize dini açıdan güzelliğe veya malınızdan eksilme olacağına, Saçların döküldüğünü görmek anne ve babanız ile ilgili bir takım üzüntüler yaşayacağınıza, dağınık saç malın israfına, genç bir insanın saçının ağardığını görmesi ise olgun, oturaklı ve ağırbaşlı yada yoksul olacağına işarettir.

 • Rüyada saçların azaldığını görmek hapse girmeye, borçlu olmaya, yoksulluğa delalettir.
 • Rüyada saçsız olduğunu görmek ve takma saç takmak berekete ve huzur bulmaya, kel olduğunu görmek gam ile kedere, kel olduğu halde saçlarının tekrar çıktığını görmek şerefe, izzetli olmaya ve bolluğa delalettir.
 • Rüyada saçını tarakla taradığını gören bir insan izzetli bir insan olur.
 • Saçını tararken beyaz kıl yada başka bir şey düşmesi elinize geçecek maldan infak etmeye,
 • saçının yıkandığını ve ardından suların aktığını görmek ise başkalarının durumuna
 • muttali olacağınıza ve onlarında kendi durumunu bileceğine yorumlanır.

Rüyada Uzun Saç Görmek Neye İşarettir?

Rüyada uzun saç görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüya sahibinin sevdikleri ile birlikte uzun ömür sürmesine delalet eder. Aynı zamanda rüyada uzun saç görmenin diğer anlamları şunlardır;

 • Uzun ve sağlıklı bir ömür sürmek,
 • Maddi anlamda sıkıntılar çekmemek veya mevcut maddi sıkıntıların artık sona ermesi,
 • İş hayatında şanslı olmak,
 • Parasal anlamda bereketlenmeler yaşamak,
 • Hane içerisinde huzur,
 • Şansın ve bahtın açılması,
 • Hastalıklarına şifa bulmak,
 • Güzelliğinin artması ve bununla birlikte rüya sahibinin özgüveninin artması.

Hayırlı bir rüya olan uzun saç görmenin genel anlamlarıdır. Rüya sahibinin hangi şekilde yorumladığına bağlı olarak bu anlamlar değişebilmektedir.

Rüyada Saç Yolmak

Rüyada saç yolmak rüyayı gören kimsenin çevresinde bulunan kişilerin git gide azalacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçın Uzaması

Kişi rüyasında o anki saçından daha uzun saçlı olduğunu görüyorsa bu onun uzun bir hayatının olacağı anlamına gelir. Başka bir yoruma göre ise eve alınacak olan herhangi bir eşya anlamına gelir.

Çocuk sahibi olmak isteyen ya da çocuk bekleyen kişiler saçının uzadığını görmüşse biran önce çocuk sahibi olur. Saç uzatmak isteyen ve rüyasında saçının çok uzadığını gören kişi ise oldukça büyük paralar kazanır.

Rüyada Kendi Saçını Görmek

Rüya sahibinin saçını rüyasında görmesi, kadın rüya sahipleri için çok zengin bir erkekle birliktelik kurmaya delalet sayılmıştır. Rüya sahipleri bu birliktelik kurdukları erkekle evlenebilir ve ömürleri boyunca maddi sıkıntısız bir hayat geçirebilirler. Erkek rüya sahiplerinin rüyalarında kendi saçlarını görmeleri, tüm istek ve arzularının bir bir yerine gelmesine yorumlanmıştır. Güç, kudret, para ya da saadet gibi tüm maddi ve manevi istekleri, rüya sahiplerinin elinde olacaktır.

Rüyada Siyah Saç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında siyah saç görmek, kadın eğer evli ise eşinin dürüst ve sadık olduğu, bekâr ise gelecekte evleneceği kişinin dürüst olacağı anlamına gelir. Çok koyu siyah renk görmek ise zengin bir eş ile evlenmeye, evli bayanlar için ise zengin olmaya delalettir.

Rüyada Saç Görmenin Anlamları

Rüyada Yumuşak Saç 

Rüyada yumuşak saç görmek rüyayı gören kişinin mal mülk kazanacağını işaret eder.

Rüyada Bakımlı Saç 

Bakımlı saç görmek rüyayı gören kimsenin yakın bir zaman içinde birisiyle arkadaşlık yapıp bu durumdan menfaat sağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Çirkin Ve Bakımsız Saç 

Eğer bir kişi rüyasında çirkin, bakımsız ve biçimsiz bir saç görmüşse o kişinin yapacağı işlerin amacına ulaşması için çok çalışıp, çok yorulması gerektiği söylenir.

Rüyada Kızıl Saç Görmek

Kızıl saç görmek demek sevimli, sempatik ve güler yüzlü olmak anlamına gelir. Bu sayede çevrenizdeki kişiler tarafından çok sevilip, size saygı duyulacağına yorumlanır.

Rüyada Kırlaşmış Saç 

Rüyasında kır saç gören kimsenin geleceğinden duyduğu şüphe ve kaygı nedeniyle sıkıntı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Uzun Saç Taramak

Rüyada uzun saç taradığınızı gördüyseniz , hem aile hem de iş hayatınızda başarılar kazanacağınıza , hayırlı işlere gireceğinize , mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Bunun haricinde başarılarınızdan dolayı toplum tarafından sevilip satılacağınıza , iş hayatınızda makam olarak yüksek yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada Uzun Saç Yıkamak

Rüyada uzun saç yıkadığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da çekingen birisi olduğunuzdan dolayı bazı konularda kendinizi yetersiz göreceğinize , toplum içerisinde çok fazla yer almak istemeyeceğiniz , her zaman mümkün olduğunca insanlardan uzak kalacağınıza ve tanımış olduğunuz insanlara tavrınızı koyacağınıza delalet eder.

Rüyada Uzun Saç Teli 

Rüyada uzun saç teli gördüyseniz , gerçekte yasacağınız sıkıntılara delalet eder. Hem aile hem de iş hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşacağınıza ve bu yüzden çok huzursuz olacağınıza alamet eder.

Rüyada Saçının Uzadığını Görmek

Rüyada saçınızın uzadığını gördüyseniz , yakın zaman içerisinde evleneceğinize , genç bir erkek gördü ise yeni bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada Başkasının Saçını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanınmayan birinin saçının görülmesi, rüya sahiplerinin başarısına delalet sayılmıştır. Özellikle işleri veya okullarıyla ilgili bir tercihte bulunacak kişilerin bu rüyayı görmeleri, kendileri için verecekleri kararların haklarında en hayırlısı olmasına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, bu yola girmeden önce biraz korkabilir ve vazgeçmek arzusunda bulunabilirler. Ancak seçtikleri yolu yürüdükçe doğru tercihte bulunduklarını anlayacaklardır.

Rüyada Başkasının Saçını Görmek İhya

Rüyada başkasının saçını görmek İmamı Nablusi (r.a) yorumuna göre başarı ve mevki sahibi olmaya delalet eder. Rüyada başkasının saçını gören kişi hayatında ummadığı ve beklemediği başarılara imza atar. İş kapıları ardına kadar açılır ve her girişiminde başarılı olur. Rüyada başkasının saçını görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin önünde güzel ve mutlu günler olduğuna ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Rüya sahibinin yaşamış olduğu sıkıntıları artık geride bırakarak güzel günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Saçlarını Sarı Görmek Ne Demek?

Rüyada saçlarını sarı görmek Caferi Sadık (r.a) tabirine göre sıkıntılı günlerin son bulacağına ve rüya sahibinin beklediği güzel haberleri olumlu bir şekilde alacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı bir rüya olan saçlarının sarı görmenin anlamları şunlardır;

 • Kişinin dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşmesi,
 • Sıkıntılı zamanların son bulması,
 • Kişinin bunalmış olduğu karanlık ruh hali ve olumsuz düşüncelerden kurtulması,
 • Gelecek aydınlık günleri müjdelemesi,
 • Rüya sahibinin aşk kapılarının aralandığı,
 • Kişinin kalbindeki kişiden haber veya adım alması gibi anlamları bulunmaktadır.

Rüyada Uzun Sarı Saç Görmek

Uzun ve sarı saça sahip biri, rüyada görülüyorsa rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmasına, huzurla ve sevinçle bir ömür geçirmesine yorumlanmıştır. Din alimlerine göre, bekar bir erkek, rüyasında upuzun ve sapsarı sırma saçlı birini görerek peşinden gidiyorsa yakın zamanda bir kadınla tanışarak bu kadının saçlarına aşık olabilir. Bu rüyayı görmüş kişi, bir kadınsa ve rüyasında kendi saçlarını sarıya boyadığını görüyorsa, birine çok büyük bir yalan söyleyecek, bu yalanı düzeltebilmek ve kendi hakkında söylenenleri temizleyebilmek için de çok emek verecektir.

Rüyada Kısa Saç Görmek Neye İşarettir?

Rüyada kısa saç görmek İbn-i Şirin (r.a) yorumuna göre; rüya sahibinin şansının açılması ile birlikte hanesinde bolluk ve bereketin artması olarak yorumlanır. Rüyada kısa saç gören kişi yaşamış olduğu yokluktan ve maddi sıkıntılardan kurtularak artık feraha çıkar. Bazı alimler rüyada kısa saç görmenin olumsuzluğa işaret olacağını belirtmişler. Bu olumsuz durumlardan bazıları şunlardır;

 • Kişinin içinde bulunmuş olduğu yokluk döneminin devam etmesi ile birlikte maddi olarak çok zor duruma düşmek,
 • Parasal anlamda isteklerini yerine getirememek,
 • İflas ve yüklü miktar da para kaybının yaşanabileceği,
 • Rüya sahibinin borçlarını ödeyemeyeceği ve başkalarına muhtaç kalacağı,

Gibi durumlar olumsuz anlamlarından bazılarıdır.

Rüyada Kısa Saç Görmek İhya

Rüyada kısa saçlı birinin görülmesi, tüm rüya sahipleri için çok hayırlı kılınmış rüyalardan biridir. Eğer bu rüyayı gören kişi şanssızsa talihi döner, işsizse kendine uygun ve yüksek maaşlı bir iş bulur. Eğer rüya sahipleri, gerçek hayatta uzun saçlı olmalarına rağmen rüyalarında kendilerini kısa saçlı görüyorlarsa zorunlu olarak katlandıkları bir yükten kurtulabilirler. Ailesi ile bazı konularda ters düşen rüya sahiplerinin rüyalarında kısa saç görmeleri, aileleriyle anlaşmasına delalet sayılmıştır. Çoğu din alimi, bu rüyayla ilgili bazı şeylerin sonunun geleceği yorumunda da bulunmuşlardır. Özellikle hastalık ve parasızlık gibi kişileri psikolojik olarak da fiziki olarak da çok etkileyen durumlar, kişilerin hayatlarından hızlıca uzaklaşacak, rüya sahipleri de rahata erişeceklerdir.

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek

Rüyada saç dökülmesi hayırlı bir rüya değildir. Rüyasında saçının döküldüğünü gören kişi genellikle hayatında olumsuz durumlarla karşılaşır. İmamı Gazali (r.a) tabirine göre; rüyasında saç dökülmesi gören rüya sahibi maddi zarara uğrar ve bu maddi zararı yeniden telafi edemeyerek saygınlığını kaybeder. Rüyada saç dökülmesinin diğer olumsuz anlamları şunlardır;

 • Rüya sahibi çevresinde sevilen ve saygı gören biri iken artık bu saygınlığı ve sevgiyi kaybetmeye,
 • Kıtlığa ve fakirliğe düşmeye,
 • Depresyona girmeye,
 • Sağlık sorunları yaşamaya,
 • Mutsuz ve huzursuz olmaya işaret eder.

Rüyada Saç Dökülmesi Görmek İhya

Rüyada saç dökülmesi gören kişinin maddi kayıplar vereceği söylenir. Rüya gören kişinin maddi kayıplar nedeniyle sıkıntı yaşayacağına delalettir.

Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada kişilerin saçlarının başlarından kopması, rüya sahiplerinin fakirleşmesine delalet sayılmıştır. Rüya sahiplerinin dökülen saçları ne kadar fazlaysa, rüya sahiplerinin fakirlikleri o kadar uzun sürecektir. Özellikle devletin yüksek makamlarında çalışan ya da herkes tarafından sevilip sayılan kimselerin tutam tutam saçlarının dökülmesini görmeleri, toplum içinde kazandıkları tüm saygınlık ve itibarın aniden bitmesine yorumlanmıştır.

Rüyada Birilerinin Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada birilerinin saçlarını dökülürken görmek, bazı alimler tarafından kişilerin ömürlerinin kısalmasına yorumlanmıştır. Eğer rüya sahiplerinin rüyalarında gördükleri kimselerin saçları, dökülmekten bitiyorsa, rüya sahipleri hayatlarını kaybedebilirler. Bazı rüya tabircileriyse, rüya sahiplerinin gördükleri kimselerin ailelerinden biri olması durumunda, gerçek hayatta da o kişiye bir yerden gelecek zararın olduğuna, bu nedenle de koruma altına alınması gerekliliğine yorulmuştur.

Rüyada Saç Yumağı Görmek

Rüyada saç yumağı görmek hem hayırlı hem de bazı alimlere göre olumsuzluk içeren bir rüyadır. Hayırlı ve olumlu anlamları şunlardır;

 • Rüya sahibinin çevresinde sadık dostları olduğu ve bu dostlardan her zaman destek göreceği,
 • Geçim sıkıntısı yaşamayacağı ve iyi paralar kazanacağı,
 • Kendi işini kuracağını ve bu süreçte çevresindeki insanlardan da yardım eli göreceği,
 • Dostlarıyla ortak bir iş girişiminde bulunacağı ve bu girişimin olumlu sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır.

Bazı alimlere göre olumsuz anlamları da şunlardır;

 • Kişinin mide problemleri yaşayacağı ve sağlığının bozulacağına,
 • Sadakatsiz bir eşe,
 • Mutsuz bir evliliğe,
 • Hanede para kaybı yaşanmasına

İşaret eder.

Rüyada Kendini Uzun Saçlı Görmek

Rüyada kendini uzun saçlı görmek rüyayı gören kişinin ömür uzunluğuna ve engel görülen yollarının açılacağına işaret eder. Rüya sahibinin yolundaki tüm engellerin kalkmasıyla birlikte hayatında yeni bir sayfa açılacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada kendini uzun saçlı görmenin diğer anlamları şunlardır,

 • Bereketli bir döneme girmekle birlikte parasal anlamda eli bollaşmak,
 • Hiç beklemediği bir yerden toplu bir para gelmesi,
 • Hastalığı varsa bu hastalığın çok uzun sürmeyeceği ve yakın zamanda şifaya kavuşacağı,
 • Rüya sahibi bekarsa güzel bir kısmetle karşılaşacağına,
 • Eğer evliyse bir kız çocuğunun olacağına işaret eder.

Rüyada Kendini Kısa Saçlı Görmek

Rüyada kendini kısa saçlı görmek rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haberi kısa vadede alacağını müjdeler. Aynı zamanda rüyada kendini kısa saçlı görmek şu anlamlara da gelmektedir;

 • Kişinin şansında yükseliş yaşaması ve bu yükselişle birlikte dileklerinin ve isteklerinin yakın vadede gerçekleşmesi,
 • Hane içerisinde bolluğun olması ve ailesinden maddi destek görmesi,
 • Kıtlık dönemi yaşamayacağı,
 • Hayatında zorluk görmeyeceği,
 • Huzur, mutluluk ve kafa rahatlığına işaret eder.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Ve Güzelleştiğini Görmek

Rüyada saçlarının uzaması ve güzelleşmesi rüya sahibinin uzun ve güzel bir ömre sahip olacağına delalet eder. Rüyada saçın uzadığını ve güzelleştiğini görmek kişinin hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına ve bu gelişmelerle mutlu olacağına işaret eder. Özellikle de aşk hayatında güzel gelişmeler yaşanacak demektir. Kişi eğer bekarsa ve hayatında birisi yoksa yakın zamanda hayatının aşkıyla karşılaşacak anlamına gelir. Ama eğer rüya sahibinin hayatında birisi varsa veya evliyse hayatındaki kişi ile mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Kıvırcık Saç Nedir?

Rüyada kıvırcık bir saç gördüyseniz , sünneti seniyeye uyacağınıza , amal edeceğinize ve işinizde sebat edeceğinize alamet eder.

Rüyada kıvırcık saç görmek, çirkinliğe yorumlanmıştır. Saçlarının düz olup da Rüyasında saçlarının kıvırcıkmış olduğunu görmek, o kimsenin hakkında arkasından çirkin dedikodular yapıldığına işarettir.

• Başında saç olmadığı (kel olduğu) halde Rüyasında saçlarının kıvırcık olduğunu görmek, rüyayı görenin, çekemeyenleri olduğuna ve kendisinin arkasından türlü iftiralar atarak çirkin dedikodusunu yapan kişilerin olduğuna işarettir.

• Rüyasında kıvırcık olan saçlarını tararken hepsinin döküldüğünü ve bu dökülen saçların elinde kaldığını görmek
ise, iyidir, hayırla yorumlanır. Bu rüyası bol rızık ve berekete ermeye ve sağlığa kavuşmaya işarettir demişlerdir.

Rüyada Dağınık Saç 

Rüyada dağınık saç görmek , kişinin temel olacağına , boş vakitlerle zaman geçireceğine , dağınık olacağına ve her zaman dünyevi hayata yönelerek ahreti unutacağınıza yorulur.

Rüyada Perçem Görmek

Rüyada perçem görmek, bir menfaat elde etmeye veya mevki, makama yükselmesine işaretle yorumlanmıştır. Bazı yorumcular, perçem görmeyi cömertliğe bazıları da cimriliğe işaretle yorumlamışlardır.

Rüyada Saçkıran Hastalığı

Bir kimse Rüyasında saçlarının saçkıran hastalığına yakalandığını görse, bu onun rütbe ve makamının gideceğine işarettir. Bazı yorumculara göre de, Rüyasında saçkıran olup saçlarının döküldüğünü görmek, sıkıntılardan kurtularak bolluğa ve refaha kavuşacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Saç Yumağı Görmek

Yumak olmuş saçları rüyada görülmesi, rüya sahibinin içinden çıkamayacağı kadar karmaşık ve zor günler yaşamasına yorumlanmıştır. Bu zorluk, kişiler için maddi bir zorluktan ibaret değildir. Hane içinde yaşanacak gereksiz tartışmalar rüya sahiplerini çok yoracaktır. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya, kişilerin bir otaklığa imza atmasına yorumlanmıştır. Bu ortaklık,rüya sahiplerinin bir arkadaşlarıyla kuracağı bir işten ibaret olacaktır. Ancak kişiye getirisi düşük olabilir. Bu nedene rüya sahibi karşısındaki kişiye çok güvenmemeli, yaptığı yatırımlara dikkat etmelidir.

Rüyada Dudak Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

3 Yorum

 1. Rüyada saçlarımı kuaförde ördüğü nü ve şeker paketi yaptığını doğum yaptığı mi ve evde yatak hazırladıkları yatakta yatmak

 2. Rüyamda hem çok aradım ve diyer rüyam saçımın kızıl olarak uzun ve çok gür gördüm anlamı ne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu