Rüyada Oğlak Sevmek Ne Demek, Neye İşarettir?

Rüyada oğlak sevmek, oğlak burcu ayında doğan kişiye tabir edilir. Hayırlı rüyalar arasında bulunmaktadır. Rüyada oğlak görmek rüyayı gören kişi çok hayırlı erkek evlat sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Oğlak Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin gönlünde yatan dileklerin ve isteklerinin olacağına, hayırlı haberler alıp sevineceğine ve geri kalan hayatında çok mutlu günler yaşayacağına işaret eder.

Nablusi (r.a) buyurmuştur ki; rüyada boğazlanmış oğlak görmek çocuk ölümüne işaret etmektedir. Oğlak eti görmek ise, çocuk tarafından gelecek az mala delalet eder.

Kirmani (r.a) demiştir ki; bu rüya oğlan çocuğuna işaret eder. Bu sebeple boğazlanmış oğlak görenin çocuğu ölür. Rüyasında oğlak satın alanında bir çocuğu olur.

Rüyada Oğlak Kesmek

Rüyada oğlak kesmek, rüya sahibinin başına bir musibet geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin başına gelecek musibet öyle büyük olacak ki derin acılar, geçmeyen yaralar bırakacaktır.

İmâm-ı Cafer-i Sâdık (r.a) Buyurmuştur ‘ki; Hayırlı olmayan bu rüya, rüya sahibinin uzun dönem yas tutacağına işaret etmektedir.

Rüyada Oğlak Kesmek İhya

Rüyada oğlak kestiğinizi gördüyseniz , başınıza kısa zaman içerisinde bir musibetin geleceğine işaret eder.

Fakat yaşayacağınız durum öyle böyle değil , rüyayı gören kişi çok büyük acılar yaşayacak ve durumu çok kötü olup yas tutacaktır.

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek, rüyayı gören kişi hamile kalarak erkek bebek doğuracağına delalet eder. Bu erkek evlat eve neşe, huzur getireceğine, hayırlı evlat olacağına ve anne ve babasına büyük mutluluklar yaşatacağına işaret eder.

Rüyada oğlak görmek, çoluk ve çocuğunuza düşkün olacağınıza işaretle yorumlanır.

• Rüyanızda oğlak kesmek iyi değildir, oğlak eti yemek, hastalık ile tabir olunur.

• Rüyasında bir oğlak aldığını ve hediye edildiğini gören kimsenin bir erkek çocuğu olur, şeklinde tabir edilir. Kendisinin başkasına oğlak hediye ettiğini görmek, o kimse ile akrabalık kuracağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Oğlak Görmek İhya

Rüyada oğlak görmek , rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da evli ise o zaman hayırlı bir evlat sevgisinin kendisine nasip olacağına yorulur. Bu rüyayı gören kişilerin genel olarak çocukları erkek olmaktadır.

Fakat hem hayırlı hem de güzel rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin en sonunda muradına ereceğine , hem dileklerinin hem de isteklerinin gerçek olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra hayatı her zaman istediği gibi gideceğine ve gönlünde ne yatıyorsa onlara kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Oğlak Yemek

Rüyada oğlak yemek, rüya sahibinin evladı sayesinde rızıktan ve maldan yana nasipleneceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin evladı sayesinde hayatında maddi sıkıntılar çekmeyerek rahat bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Oğlak Yemek İhya

Rüyada oğlak yediğinizi gördüyseniz , evladınız varsa onun sayesinde hem rızkınızın hem de paranızın artacağına yorulur. Yani çocuğunuz sayesinde elde  edeceğiniz dünyalıklara delalet eder.

Rüyada Oğlak Eti Görmek

Rüyada oğlak eti görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı değildir. Rüya sahibinin her hangi bir sebeple sıkıntı çekeceğine, maddi zorluk yaşayacağına delalet eder. Bağışıklığın zayıflayarak sürekli sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Oğlak Beslemek

Rüyada oğlak beslemek, rüyayı gören kişinin ev ortamında birlik ve beraberlik olacağına, hanesine zarar verecek kişilerin evinden uzaklaştıracağına işaret eder. İbn-i Şirin (r.a) Buyurmuştur’ki; Ayrıca bu rüyayı gören kişi çalışma hayatında başarılara imza atarak maddi gelirinin yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Oğlak Emzirmek

Rüyada oğlak emzirmek, rüya sahibinin çok büyük kazançlar elde edeceğine, içinde bulunduğu sorunları çözerek rahatlayacağına, başarısıyla rakiplerinin üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Oğlak Sürüsü Görmek

Rüyada oğlak sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin hem bu hayatta hem de ahirette hayırlı olacak evlatlar doğuracağına işaret eder. Evlatları sayesinde sağlığının ve maddi durumunun iyi olacağına ve ömrünün geri kalan kısmında sıkıntı çekmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada oğlak sürüsü görmek genel olarak evlat olarak yorumlanır.

Kişi gerçek yaşam da evliyse yakın zaman içinde hayırlı bir evlada sahip olacağına ve hayattaki gücünün yerine olacağına yorulur.

Rüyada Oğlak Yavrusu Görmek

Rüyada oğlak yavrusu görmek, rüya sahibinin evliliğinin bir ömür mutluluk ile süreceğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin hem iş hayatından hem de eşinden hayır göreceğine büyük başarılara imza atarak mevkisini yükselteceğine delalet eder.

Rüyada Oğlağa Binmek

Rüyada oğlağa binmek, rüyayı gören kişinin evlatlarıyla keyifli seyahate çıkacağına işaret eder. Rüya sahibi evlatları yanında olduğu müddetçe her zaman neşeli ve huzur dolu olacağına işaret eder.

Rüyada oğlağa bindiğinizi gördüyseniz , evlatlarınızla gezeceğinize veya onlarla beraber başka aktiviteler yaparak çok keyifli saatler geçireceğinize ve böylelikle tüm sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Rüyada Başörtüsü Görmek Takmak Ve Çıkarmak Ne Anlama Gelir?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu