Rüyada Başörtüsü Görmek Takmak Ve Çıkarmak Ne Anlama Gelir?

Rüya da başörtüsü görmek birbirinden farklı anlamlarla nitelendirilmektedir. Başörtü görmek İslam’ında nitelendirdiği gibi; iffet sahibi bir kadına veya yüksek ahlaklı, görgülü ve güzel kız çocuğuna işaret etmektedir. Kız çocuğunun uzun hayırlı ömür sahibi olması ile yorumlanır. Öte yandan yumuşak başlı, kendi halinde yaşamaya boyun eğen kişiye de yorumlanmaktadır.

Başörtüsü temiz ve yeni ise; varlıklı bir kocaya adayına; tam tersi eski ve yamalı örtü varlıksız koca ile yorumlanmaktadır.

Başörtüsünün herkes içerisinde bir anda açılması; gören kişi için hata işleyeceğine; başörtüsünün uçması, eşten ayrılmaya uçan örtünün tekrar gelmesi ise ayrılan eşin tekrar gelmesine işaret etmektedir.

Rüyada Başörtüsünün Renkleri Ne Anlama Gelmektedir,

Bekar rüya sahibinin nikâh ile sonuçlanacağına delalet eder. Başörtüsünün renkleri rüya yorumlanmasında oldukça etkendir.

Yeşil renk; aile yaşamında mutlu ve huzurlu sonuçlara ereceğine; kırmızı, koyu ve açık renklerde ki başörtüsünün rüya sahibi için herkesi şaşkına çevirecek bir girişimde bulunmasını, mor ise büyük atama yapılacağına ve saygınlık kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Baş Örtüsü Takmak

Rüya da başörtüsü takan kişi var olduğu ortamda sevilen ve bu sebeple de oldukça hoşgörülü, halden anlayan kişi niteliğindedir.

Rüyada Başörtüsü Çıkarmak

Rüya da başörtüsü çıkarmak; başarı ile yorumlanır. Mevcutta bulunduğu meslek hayatında önemli yükselişe geçeceğini simgeler.

Rüyada Erkeğin Başörtüsü Takması

Bir erkek rüyasında kendisinin başörtüsünün taktığını görmesi; kendisine her konuda yardımcı olacak yol gösterecek hizmet edecek kadına işaret etmektedir.

Rüyada Sarılmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Selamun aleyküm
    Ben rüyamdan başörtümü takmayıp dişarı çıkmışım
    Veya unutmuşum takmaya dişarı çıkınca farketmişim açık olduğumu acaba ne anlama geliyor ikisinden birisini gördüm ama tamda net hatırlamıyorum
    Beni görenler de çok değişik olmuşun diyorlardı rüyamda teşekkür ederim hayırlı ramazanlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu