Rüyada Sarılmak (İslami Yorumu)

Rüyada sarılmak , rüyayı gören kişinin sağlıklı bir ömre sahip olacağına , uzun süre boyunca sevgilisiyle beraber birlikte olacağına , yakın çevresinde yardıma muhtaç olan insanlara yardımlar edeceğine,

dostlarıyla beraber günlerinin iyi geçeceğine , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına ve alacağı güzel bir haber sayesinde mutluluktan havalara uçacağına alamet eder.

Rüyada bir kadına sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da iyi bir kul olup maneviyatınızın güçleneceğine işaret eder.

Rüyada erkeğe sarılmak , aile bireylerinizle beraber bir iş birliğinde olarak hayırlı işler yapacağınıza yorulur.

Rüyada tanıdığınız birisine sarıldığınızı gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da birisinden hem maddi hem de manevi olarak bir destek alacağınıza delalet eder.

Rüyada tanımadığınız birisine sarılmak , çevrenizdeki insanlarla kuracağınız diyaloglara , sevgiye , güzel bir muhabbete ve saygıya işaret eder.

Rüyada bir düşmana sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek hayatta dargın olduğunuz birisi ile barışacağınıza ve eski halinizden daha iyi olacağınıza alamet eder.

Rüyada eşinize sarıldığınızı gördüyseniz , ailenizle beraber çok güzel zamanlar geçireceğinize , mutlu olacağınıza ve onlarla beraber güzel muhabbetler edeceğinize yorulur.

Rüyada sevgilinize sarıldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir mutluluk ve duygusal şeyler yaşayacağınıza,

sevmiş olduğunuz insanlar tarafından değer göreceğinize ve üstün tutulacağınıza delalet eder.

  Rüyada saç görmek Ve Kesmek Nedir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.