Rüyada Sarılmak

Rüyada sarılmak, rüyayı gören kişinin sağlıklı bir ömre sahip olacağına , uzun süre boyunca sevgilisiyle beraber birlikte olacağına , yakın çevresinde yardıma muhtaç olan insanlara yardımlar edeceğine, dostlarıyla beraber günlerinin iyi geçeceğine , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına ve alacağı güzel bir haber sayesinde mutluluktan havalara uçacağına alamet eder.

Rüyada bir kadına sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da iyi bir kul olup maneviyatınızın güçleneceğine işaret eder.

Rüyada erkeğe sarılmak , aile bireylerinizle beraber bir iş birliğinde olarak hayırlı işler yapacağınıza yorulur.

Rüyada tanıdığınız birisine sarıldığınızı gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da birisinden hem maddi hem de manevi olarak bir destek alacağınıza delalet eder.

Rüyada tanımadığınız birisine sarılmak , çevrenizdeki insanlarla kuracağınız diyaloglara , sevgiye , güzel bir muhabbete ve saygıya işaret eder.

Rüyada bir düşmana sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek hayatta dargın olduğunuz birisi ile barışacağınıza ve eski halinizden daha iyi olacağınıza alamet eder.

Rüyada eşinize sarıldığınızı gördüyseniz , ailenizle beraber çok güzel zamanlar geçireceğinize , mutlu olacağınıza ve onlarla beraber güzel muhabbetler edeceğinize yorulur.

Rüyada sevgilinize sarıldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir mutluluk ve duygusal şeyler yaşayacağınıza, sevmiş olduğunuz insanlar tarafından değer göreceğinize ve üstün tutulacağınıza delalet eder.

Rüyada Sarılmak İhya

Rüyasında bir kimseyi kucakladığını görmek, düşmanına ve rakiplerine galip (üstün) gelmeye işarettir.

• Rüyada binlerini kucakladığını görmek, sevgi ve dostluğa da yorumlanır. Rüya sahibi, kucakladığını gördüğü kimseyle dost olur ve aralarında dostluk sevgisine kavuşacağına işaretle yorumlanır demişlerdir.

• Bir kimsenin ölmüş bir kimseyi kucakladığını görmesi, onun uzun ömürlü olduğuna, çok yaşayacağına işarettir. Bir ölüyle kucaklaştığını görmek de aynı şekilde yorumlanır.

• Rüyasında bir kadınla kucaklaştığını görmek, dünya işlerini ön plana alıp önem verdiğine ve ahiret işlerini arka plana atıp önem vermediğine işaret eder.

Ticaret ve Alışveriş Duası

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu